Ana Menü

İnönü'de kan aktı!

Başlatan eebjk, Aralık 05, 2010, 16:32:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

10 kişiden 8'i serbest bırakılmış 2'si mahkemeye sevk edilmiş..
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: banı - Aralık 05, 2010, 22:05:01
aman Allah'ım manyak mı bu millet yaa sedece bi maç sadece bi oyun nasıl bu kadar çıldırabiliyolar
insan hayatından daha değerli ne olabilir ki nedir bu kavga ne uğruna yapıldı ki şimdi
çıkar iki takım sahaya onlar oynar kazanır kaybeder berabere kalır başka şansları zaten yoktur
abuk sabuk olaylar şimdi hangimizin gs li  yada fb li arkadaşı yokki yediği içtiği ayrı gitmeyen
maç olurca kavgamı ederim döner bıçaklarıyla nasıl bir rezalet bu valla hayret yaaa
yakışmadı bize hemde hiç yakışmadı ne olursa olsun efendi olan taraf biz olmalıydık...

Adamlar gelicek bizim semtimizde kartal yuvalarını taşlıycak ve sakin olucaz onları izliyeceğiz  :) bırak Allah aşkına.
Cami duvarına işediler  ;)

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Bu olaylarda beni üzen tek konu Bursanın amacına malesef ulaşması..

Adamlar ne olursa olsun dayak yeseler bile adlarını çok iyi duyurdular ve Beşiktaş'ı karşılarına düşman ettiler.
Ben düşünüyorum ki medyada bunları destekliyor nasıl Fb-Gs rekabetini yarattılarsa.
Beşiktaş-Bursa düşmanlığı yaratmaya rekabeti yaratmaya çalışıyorlar.Ve adamlarda malesef amaçlarına ulaştı.

Şimdi bizde onlardan nefret ediyoruz onlarda bizden..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

bu arada suratına bira şişesi isabet eden ve 26dikiş atılan Melda Mesut adlı Beşiktaş taraftarını Yıldırım Demirören başta olmak üzere birkaç yöneticinin daha aradığı ve kulubun hastane sponsoru olan Acıbadem Hastanesi ile irtibata geçirdiği öğrenildi.
İlk defa Teşekkürler Yönetim diyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

kiza cok üzüldüm
hem kardesi yaralandi hem kendi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin