Ana Menü

Schuster ''Çıldıracağım''

Başlatan Ersin Develi, Kasım 13, 2010, 12:28:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Hem lig hem de Türkiye Kupası'nda alınan kötü sonuçlar sonrası Ümraniye'de gerçekleştirilen zirvede Alman teknik adam Bernd Schuster, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'ya dert yandı.
1.5 saat süren toplantıda takımın durumundan rahatsız olduğunu söyleyen Schuster'in, "Oynadığımız futboldan müthiş rahatsızım. Bir türlü anlam veremiyorum. İdmanlardaki temponun yarısını maça yansıtsalar, rahat kazanırız. Sanki idmanda ayrı, maçta ayrı bir takım var. Çıldıracağım. Sahada bambaşka bir hal alıyorlar. Anlayamıyorum, nasıl bu kadar değişebilirler. Bu büyük bir sorun ve ben bu problemi çözeceğim" dediği öğrenildi.
ADALI TEK TEK GÖRÜŞECEK
Bu duruma bir an önce çare bulmalarını isteyen Adalı'nın ise, "Takımdan beklentilerimiz büyük. Nerede yanlış yaptığımızı bulmalıyız. Bu durumu birlikte düzeltmeliyiz" karşılığını verdiği belirtildi. Zirve sonrası ikilinin, futbolcularla birebir görüşmeler yapma kararı aldıkları ifade edilirken, Adalı'nın da bugünü takımla geçireceği ve görüşmelere katılarak futbolculara, "Kendinizi toplayın" mesajı vereceği kaydedildi.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

ahmet abi vatandasin Schusteri hic sevmiyorsun anladim, ama birazda objektif yaklas bari, her Schuster konusunda adama tas atiyorsun.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

acikca konusmak gerekirse sevmiyorum
oynadigi her takimda calistirdigi her takimda kötü bi iz birakarak ayrildi
ama benim sevip sevmemem önemli degil
görevini iyi yapan herkese saygi duyarim kisiel olarak sevmesemde
bana göre görevini iyi yapmiyor,takimin basina zamaninda geldi transferleri istedigi gibi yapti
ortada basarisizlik var
ha bunu geciyorum,basarisizlik her sey degildir ama oynadigimiz oyun cok kötü
bunun sorumlusuda sportif yönetici schuster oluyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin