Ana Menü

Schsuter Sivas maçı sonrası "Bizim bir taktiğimiz yok"

Başlatan NoPasaran, Ekim 31, 2010, 22:02:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın Sivasspor'u 2-1 mağlup ettiği maçın ardından siyah beyazlı takımın teknik direktörü Bernd Schuster açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmanın bitimi ile yayıncı kuruluş LigTv kameralarının karşısına çıkan Bernd Schuster takımının iyi bir futbol ortaya koyamadığını maçta üç puana ihtiyacı oldukları için sevindiğini söyledi.

Schuster: "Bugün sadece 3 puanı aldığımız için mutluyum. Takımımın oynadğı futbol iyi değildi. Sadece ihtiyacımız olduğu için üç puana sevindim. Biz maça iyi başlamak istiyorduk ve öyle de oldu. İlk golden sonra farkı ikiye de çıkardık. Ancak ikinci yarıda işler istediğimzi gibi gitmedi. Özellikle son dakikada direkten dönen top gol olsa daha da zor duruma düşecektik.

Ligtv'nin deneyimli muhabiri Ömer Güvenç'in Beşiktaş teknik direktörü Berns Schuster'e: "Yazarlar ve eleştirmenler Beşiktaş'ın belirli bir taktik anlayışı yok, takımın sistemi yokmuş gibi oynadığını söylüyorlar. Siz buna katılıyor musunuz?" sorusuna Schuster net bir cevapla: "Evet bende öyle düşünüyorum" karşılığını verdi.

SCHUSTER'İN BASIN TOPLANTISI

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Sivasspor maçının kendileri açısından iyi başlayıp, kötü bittiğini söyledi.

Alman teknik adam, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, çok iyi başlayıp, çok kötü biten bir maç olduğunu belirterek, ''2-0'dan sonra oyunu kontrol altına alıp, güven içinde mücadeleyi götürmek yerine tam tersini yaptık. Daha iyi olması gereken oyuncular, daha alt seviyede mücadele etti'' dedi.

Schuster, ''Türkiye liginde deneyim kazandınız. İspanya ve Almanya'ya göre teknik direktörün çalışma koşullarını daha zor buluyor musunuz'' sorusunu ise ''Tam tersine eğlenceli ve çok kolay buluyorum'' diye yanıt verdi.

Ersan konusundaki soruyu yanıtlayan tecrübeli teknik adam, ''Ersan 4. stoper olarak geldi. Sivok'un sakatlığından sonra bulunduğu konum zor bir yer. İbrahim Toraman, Zapotocny ve Ferrari önünde var. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında ve kupa mücadelesinde iyi oynadı. Kendisine güveni vermek istiyorduk. Genç oyuncu ilerde daha iyi olacak'' diye konuştu.

Schuster, genel bir değerlendirme yaptığında en kötü maçın bugünkü olduğunu sözlerine ekledi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

bunu ironik anlamdami söyledi yoksa gercektenmi söyledi ???
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Grocbenn

İyi bari 10.haftada sistemsiz oynadığımızın sadece Guti-Q7'nin ayağına baktığımızı anlamış..

Schuster'i bugün çok gergin gördüm..Basın toplantısında da verdiği cevaplar ne kadar gergin olduğunu gösteriyor..

Umarım yakın zamanda toplar kendini..

IL Capitano

ironi ise anlarim, harbi harbi böyle dusunuyorsa, bizim ona ihtiyacamiz yok o zaman.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

bence belırlı bı taktıgımız yok derken dogru demıs.duruma gore degısen bır sıstem ve taktık ıcındeyız kı bende buna katılıyorum

ha schsuter mı
bence basarılı hoca

hakan hata yapınca zapo hata yapınca bos kaleye oyuncular gol kacırınca mac kaybettık hep
napsın adam! cıkıp topu kendısımı tutsun
bıreysel sacma sapan hatalar olmasaydı suan en kotu ıhtımal 3. falan olurduk.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

her maca göre degisik sistem kurulur, biz Barcelona degiliz zaten tek sistemimiz olsun, ama cikipta bizim sistemimiz yok demek bilmiyorum valla. zapoyu anliyorum anlik zamanla hatasi yapti, zzaten göbek problemli. hep degistigi icin oturmuyor bir turlu. ama hakanin 3-4 mac ust uste ayni hatalari yapmasi ve hoca buna göz göre göre izin vermesi onun sucu,.

daha öncede yazdim bizde hocamiza guveniyoruz ama bu onu elistirmemizi engellememesi lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bence son bir kaç maçtır felsefeden ödün veriyoruz sorun orada

Hücum oynarken birden korkmaya başladık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 01, 2010, 11:53:52
Bence son bir kaç maçtır felsefeden ödün veriyoruz sorun orada

Hücum oynarken birden korkmaya başladık

Katılıyorum ama işte burda hocanın suçsuz olduğunu kabul etmek gerekiyor.

Çünkü herkes Schuster'in hücumu ne kadar çok sevdiğini biliyor,futbolculara kendisi defans futbolu oynayın demiş olamaz.