Ana Menü

Bobo: "Türk Milli Takımı İçin Oynarım."

Başlatan carsi52, Ekim 30, 2010, 11:55:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Türkiye için oynarım

Kartal'ın gol makinesi, 'Teklif gelir ve uygun şartlar da yaratılırsa Türk Milli Takımı'nda oynamayı tabii ki düşünebilirim. Neden olmasın' diye konuştu

Beşiktaş tarihinin en skorer yabancısı Bobo, futbolu bilenlerin dergisi FourFourTwo'nun Kasım sayısında Erdem Kabadayı'ya verdiği röportajda Türk Milli Takımı'nda oynayabileceğini söyledi.

BOBO, 'Brezilya Milli Takımı'na iki yıl önce İrlanda'yla yapılan bir dostluk maçı için çağrıldım ama oynama şansını bulamadım. Brezilya'nın milli takımında oynatmak için çok  sayıda futbolcusu var. O kadar ismin arasına girmek gerçekten çok zor. Türk Milli Takımı'nda oynamak için tabii ki düşünebilirim ama bunun için şartların oluşması ve ortada bu yönde bir çalışma olması gerekir. Böyle bir teklif gelir ve uygun şartlar yaratılırsa elbette Türkiye için oynarım. Neden olmasın?' diye konuştu.

SCHUSTER CESARET VERİYOR
BREZİLYALI yıldız, Mustafa Denizli ile Schuster arasındaki farkı da şöyle anlattı: Süper Lig'de şampiyon olduğumuz ve Türkiye Kupası'nı kazandığımız sezondan sonra çok  bir hazırlık kampı geçiremediğimizi söylemeliyim. Durum böyle olunca da savunmaya biraz daha ağırlık vererek lige tutunmaya çalıştık ve gol yollarında sıkıntılar çektik. Bu sezon başında harika bir hazırlık kampı geçirdik ve son derece hazır bir biçimde lige başladık. Meyvelerini de alıyoruz.  teknik direktörümüz Bernd Schuster hücum etme konusunda bize cesaret veriyor. Atağı daha çok önemsememizi istiyor.

Anahtar Figer'de
BEŞİKTAŞLI yöneticiler, Bobo'nun menajeri Juan Figer'e '2.5 milyon euro verelim. Bobo'yu Türk yapalım' teklifini iletti. Figer, bu teklifi kabul ederse Bobo, Beşiktaş'ın Nobre ve Aurelio'dan sonra 3. devşirmesi olacak. (Burada ne dendiğini ilk anlamamıştım ama sanırım sözleşme yenileme olayından bahsediliyor. Yani Figer fazla para istiyor yönetimde iyi veririz ama yerli olacak demiş. Ne kötü bir habercilik arkadaş müneccim olacağız ne dediklerini anlayacağız diye!)

Bobo'dan kasap havası
NİANG gibi Bobo da kasap stoperlerden şikayet etti: Geçen sezon Manchester United maçında Vidiç ve Brown karşısındaydım. Ne kadar zorlu adamlar olsalar da onlara karşı oynamak Süper Lig'dekilere göre son derece kolay. Zira ne seni itip kakıyorlar, ne çekiyorlar, ne de boğazına sarılıyorlar! Şampiyonlar Ligi'nin en zorlu stoperlerine karşı mücadele etmeyi, Türkiye Ligi'ndekilere tercih ederim.

Fenerliler'e sadece selam
F.BAHÇE derbilerine G.Saray'a oranla daha iyi motive olduğunu söyleyen Bobo, Brezilyalılar'la samimi olmadığını anlattı. Bobo 'Maçlarda selamlaşıyoruz ya da karşılaştığımız zaman konuşuyoruz; bunun ötesinde samimi değiliz. Alex de buna dahil' dedi.

Resim
Bölünür senin için uykular!

Simurg

adı burak olsun milli olsun :)
beşiktaştan hiç gitmesin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

niye burak olacak yahu
ben onun adını çoktan buldum :D

Deivson Rogerio Da Silva Bobo
Davulcu Recep Davut BaBa..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Ekim 30, 2010, 11:57:25
adı burak olsun milli olsun :)
beşiktaştan hiç gitmesin

Senin bu Burak ismiyle ne alıp veremediğin var yahu  :ahaha
Bölünür senin için uykular!

Simurg

:ahaha :ahaha :ahaha
kafiyeli olur diye düşünmüştüm yiğitten sonra susuyorum ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Vay be..

Çok hoşuma gitti..

5 sene muhabbetleri var ama saçma geliyor bana o. Bakanlar Kurulu kararı ile Türk olunabiliyor o yasadan bağımsız çünkü Ülke çıkarı için MİLLİ takım olayı felanda var..

Sanırım Bobo bu resimden sonra Türk olacaktır  :ok

Yeni sezonda Türk olursa en iyi transfer Bobo olur  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

İnşallah Türk Milli takımı için oynarsın Bobo senin gibi forvet yok gerçekten çok faydan olur takıma  :)
Since 1903

CR7

dergide röportajını okudum gittim aldım hemen :D

gerçekten çok seviyorum ben bu Bobo'yu :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Forma da yakışmış.

Kulübün bir şeyler yapması lazım.. Ülkeye gerçek bir golcü kazandırmak güzel olacak.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Vaaay yakışır ama Bobo'yu bile almazlar Milli Takıma :D :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Aman sakın!

Zaten almazlarda, akıllarının ucundan geçiyorsada bir an önce vazgeçsinler. Boşu boşuna sakatlanmasın Bobô'muz. Sabri'nin, Balta'nın, Selçuk'un ve daha nice bu tip oyuncunun toplandığı bir milli takımda Bobô gibi kaliteli adamlar yer almamalı.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

bosver Bobo.. Sercan salaginin yedegi filan yaparlar seni, tumden kafayi yeriz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....