Ana Menü

Nihat meselesi

Başlatan Simurg, Ekim 27, 2010, 09:31:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ekim 27, 2010, 13:58:48
maasta indirim yapacaksa, tavirlarina ceki duzen verecekse, kendini dev aynasinda görmeyi birakip, takim oyuncusu oldugunu hatirlayip kaprisleri birakacaksa kalsin.

yani gitsin :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

jübile yapsın Beşiktaş'lı Nihat olarak akıllarda kalsın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 27, 2010, 17:33:05

Bende bunu istiyorum işte.
Nokta abi.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Beni bile bıktırdın ya Nihat başka bir şey söylemiyorum..

Kararsızım.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 27, 2010, 19:54:22
Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 27, 2010, 17:33:05

Bende bunu istiyorum işte.
Nokta abi.

Aynen şuan bende öyle düşünüyorum.
Nihat'ın yeri benim için hep bi başkaydı ne sevinmiştim geldiğinde ama hiçte bi faydası olmadı yani o süper oyuncumuz Nihat'tan eser yoktu hiç bi zaman ve şimdi dahada kötüye gitti. Ama o hep Beşiktaş'ın çocuğuydu başka yere gitsin istemem açıkçası Türkiye'de. O yüzden Beşiktaş'lı Nihat olarak kalsın yapsın jubilesini..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Ozan Doğan

nihat bize geldiği zaman bir arkadaşım " vay be nihatı alıyoruz" demişti. sanki avrupadan büyük bir yıldız alıyormuşuz gibi sevinmişti bizim alt yapımızdan gelmesinden ve ispanyada iyi olduğundan dolayı. ama nihat o nihatın yarısına yaklaşamadı. belki sistemi suçlarsınız belki alışma dersiniz bir ton sebep sıralayabilirsiniz ama yok olmuyor. evet nihat bizim çocuğumuz bende gönderilmesini istemem ama saha içindeki o herkesi bıktıran tripleri usandırdı milleti. yoksa kötü oynasa bile çoğu kişi ses çıkartmaz nihata. neyse hayırlısı olsun ne diyelim...

KeePSaKe

1 gram faydası yok takıma gitsin...
Since 1903

keskinli

Sivasspor maçında Nihat'a sinirlenen Beşiktaş Teknik Direktörü çılgına döndü. Maçın 2-1 ettiği 81. dakikada Nihat Kahveci çok müsait durumda bulunan Fatih Tekke'ye pas vermek yerine topu kaleci Akın'a nişanladı. Bu kaçan gole sinirlenen Schuster yedek kulübesinden su içtiği pet şişeyi sahaya fırlattı. Bir hayli sinirlenen Alman teknik adamı yedek kulübesindeki zor yatıştırladılar. Schuster maç sonrasında galibiyete rağmen futbolcularına bir hayli sinirlendi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Sen eskiden böyle frikik atmazdın o nasıl bir frikiktir be Nihat  :-\

Nihat oyuna girdiği an yanımda ki adam Nihat oyuna girdi ben gidiyorum diyip adam harbiden çekti gitti.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 01, 2010, 13:10:59
Nihat oyuna girdiği an yanımda ki adam Nihat oyuna girdi ben gidiyorum diyip adam harbiden çekti gitti.

:ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 01, 2010, 13:10:59

Doğrudur abi şaşırmamak lazım :)
Since 1903