Ana Menü

Nihat meselesi

Başlatan Simurg, Ekim 27, 2010, 09:31:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Büyük umutlarla aldığımız oyuncuyu sahalarda görememek bi hayli üzücü..
Hem kendisi açısından hem taraftar açısından hem takım olarak yeterince bu konuda yıprandık.
Nihatı seviyoruz evet..
Beşiktaşlılığına lafımız yok evet...
Ama artık sabır doldurmadımı yahut ne için sabretmeliyiz?
Kördüğüm çözülebilcekmi
Ne kadar inanıyoruz veya güveniyoruz sorun kimde
Sizce ne yapılmalı?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Guti ORÇ.

nihat daha da düşmeden taraftartın gözünden en azından oynamamalı.

Banucan

gitmeli
biz Nihat'ı bu şekilde hatırlmayalım
Nihat ya diyelim ne beşiktaşlıydı daha fazla ne kendini nede bizi üzmeden gitmeli
FEDA

NoPasaran

Gitmeli..

Nihat için değil Beşiktaş için..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

3 hece 7 harf sadece Gitmeli.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Grocbenn

Bu adam geldiğinden beri tam olarak forvet oynayamadı..Hep kanatlarda kaldı..

Ama yinede saha içinde çok konuştuğu için..Gereksiz kaprisleri olduğu için..Hala kendisini İspanya'da ki Nihat gibi gördüğü için..GİTMELİ!!

Ozan Doğan

iyi oynamayabilir gol kaçırabilirsin hatta penaltı bile kaçırabilirsin normal şeyler bunlar. ve bu faktörler çok kredi kaybettirmez bir futbolcuya. ama biz Beşiktaş taraftarı için en önemli unsurdur bir futbolcunun hırsını görmek mücadelesini görmek top kaybettiği zaman o topun peşine koşturmasını görmek. sende bunu göremedik biz kendin için oldu mu bilmiyorum ama bize bir faydan olmadı. o yüzden gitmelisin...

[KralKartal]

Kalmali, iyi bir yerli, Nihat bu boru degil, sonra yerli SIKINTISI cekiyoruz...
nereden bulacagiz sonra IYI bir yerli? Kalmali tabiki..Nobre gitsin Nihat kalsin !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

gitsin
böyle yerli olacagina hic olmasin
insan top oynamayi unutabilirmi yahu
her seyi unuttun topa vurmayidami unuttun?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Gecen mac iyi topa vuruyordu :) bir ön yargi olusmus artik, bunu kolay kolay yikamiyor Nihat,

Hakan gibi, Nihatta ayni sekil. Agziyla kus tutsa, 1 mac vasat oynasin, yine ayni yorumlar olacaktir.

Kendisi icin GITSIN, Besiktas icin KALSIN

keskinli

Allah askina ihsan romantizmden vazgec :D
nihat geleli ne kadar oldu?kac mac oynadi?ne faydasi oldu
bi bunlarin kiyaslamasini yap
her zaman diyorum futbolcu bazen kötü oynayabilir ama en azindan savasmali
kosmali yirtinmali
koskoca bi hic nihat
geldi geleli eksik oynuyoruz
daha ne kadar tahammül edelim?

[KralKartal]

Porto macinda iyi oynadi.. Topada vurdu, mucadelede etti. Takim olarak kotuysek Kayseri macinda, Nihat neden hedef seciliyor?

Takim olarak IYI oldugumuz zaman NIHAT kotu oynarsa anlarim.

Romantizm degil, ama onceden Fenere giden biterdi, simdi Besiktasa gelen harcaniyor.

yani rolleri degistik, buda hosuma gitmiyor. Nihat, Batuhan, Burak, Okan Koc, Ibrahim akin, Aydin Karabulut
yani kazanamiyoruz, yonetim bakimindan ve taraftar acisindan artik kazanmak degil, gondermek daha kolayimiza gidiyor.

Turkiyede futbolcu kazanabilmek cok zor, bu nedenlede kazanan, bir adim önde olur. Ben bunu diyorum.
GS Ardayi kazandi, bizde olsa harcanirdi eminim.
Amator dusunmeye gerek yok

IL Capitano

su alttaki yaziyi okuyun benim dusuncelerimin tercumani olmus;

Beşiktaş'ın Çocuğu Nihat Kahveci     Porto maçının 3. dakikasında Bobo Nihat'a muhteşem bir pas verdi, Nihat kendisine basan rakibine oranla kuvvetsiz kaldığı için gol yapamadı, aldığı topu kalecinin üstüne vurdu. Buraya kadar sorun yok, herkes kaçırabilirdi o topu. Sonra kalecinin çıkardığı top oyunda kaldı, döndü Bobo'ya gitti. Bobo önünde kalan topu kötü bir vuruşla auta yolladı. Nihat iki kolunu havaya açıp Bobo'ya koştu. bağırdı, çağırdı...
Düzeltme: Okuyucu yorumlarında Nihat'ın Bobo'ya değil, kendisine penaltı yapıldığı için hakeme bağırdığı söylenmiş. Benim tribünden gördüğüm-aklımda kalan Bobo'nun üzaerine doğru gittiği idi. Tv özetlerinde olay 1 saniyelik gözüküyor, o yüzden emin olamadım. Hatam varsa affola. Ama bunu sadece son maçtan bir örnek olarak olarak vermiştim. Yazıda savunduğum fikire herhangi bir etkisi yoktur. Uyarılar için teşekkürler.

Bir kaç haftadır oyunda yoktu Nihat. Oynadığı zaman da çok kötü dahi oynamıyor. Bobo'dan, Ernst'ten, Guti'den, Toraman'dan, Üzülmez'den daha çok para alıyor. Taraftar 10 sene öncesinin hatrına 'Beşiktaş'ın çocuğu' diye çağırıyor hala tribüne Nihat'ı.

Nihat bunu hep yapıyor, Bobo'ya bağırıyor. Quaresma'ya çemkiriyor. İsmail'i, Necip'i azarlıyor. Saha içinde sürekli emirler yağdırıyor. Kendi kaptırdığı toplardan sonra kesinlikle dönüp kendisine pası veren oyuncuya kızıyor. Ofsayta düşüyor, arkadaşına bağırıyor. Ofsayta pas atıyor, ofsayttaki adama kızıyor. Canı istiyor duran topu alıyor, canı istiyor gidin korneri atın diye işaret ediyor. Bunları yapınca Bobo, Quaresma belki umursamıyor ama Necip'in, İsmail'in moralini bozuyor. Sahada kollarını açıp efe efe yürüyor. Fatih Terim'in sahadaki yansıması olarak hem de maalesef Beşiktaş formasıyla geziniyor. 2 senedir takımın ritmini bozuyor.

Ben Nihat sadece kötü oynasa susardım. Hatta sahiplenirdim de onu; Nihat bu takımın evladıdır, şaşırmayın diye. Nihat'ın sorunu maalesef kötü oyunu değil, tavırları. Nihat dönüp hala kendine bakmış gibi gözükmüyor. Bu taraftar da çok sabırlı. Hala Beşiktaş'ın çocuğu diye çağırılıyor. Nereye kadar gider bilmiyorum.

Dün ben, Porto maçında yeter dedim en sonunda. Milli takımdaki mafyalaşmış futbolcu yapısının bu parçasının Beşiktaş'ta yerinin olduğuna inanmıyorum. Ve kendi çapımda Nihat'a kırmızı kart çekiyorum. Ne halin varsa gör arkadaşım.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Kararsızım jübile yapılsın Beşiktaş'tan başka bi kulüpte oynamasına gönlüm el vermez  :)
Bölünür senin için uykular!

keskinli

satilsin
bari maddi zazarimizi cikaririz belki