Ana Menü

As "Fabiano Schuster'in takımı Beşiktaş'a yakın"

Başlatan NoPasaran, Ekim 14, 2010, 17:42:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İspanyol spor gazetesi AS, Sevilla'nın Brezilyalı futbolcusu Luis Fabiano'nun takımdan ayrılabileceği yönünde iddialara yol açan sözleriyle ilgili, ''Luis Fabiano ayrılırsa, gideceği ilk takım Schuster'li Beşiktaş olur'' yorumunda bulundu.

Takımda istediği gibi yer bulumadığından yakınan Luis Fabiano, ''Eğer oynamazsam, başka çözümler arayacağım'' deyince ocak ayındaki ara transfer döneminde takımdan ayrılabileceği iddiaları gündeme getirildi.

AS gazetesi, Brezilyalı golcü futbolcuya İtalyan ve İngiliz kulüplerinden teklifler geldiğini ancak ''En ciddi olasılığın Bernd Schuster'li Beşiktaş olduğunu'' yazdı.

Yapılan yorumlarda, ''Alman teknik direktör, Brezilyalı futbolcunun bir hayranı ve Real Madrid'deyken de onu getirmek istedi. Şimdi Luis Fabiano durumundan hoşnut değil ve Schuster için ona sahip olmak bu zamana kadar hiç olmadığı kadar gerçek gözüküyor.

Schuster'in yapması gereken sadece ocak ayına kadar beklemek ve Luis Fabiano'nun bu şekilde tartışmalı durumunun devam etmesi için dua etmek'' denildi.

Bu arada, 2 ay önce Sevilla ile sözleşmesini 2013 haziran ayına kadar uzatan 29 yaşındaki Luis Fabiano, ''Oynamamam ne benim ne de Sevilla için iyi'' dese de şimdilik ayrılmayı düşünmediğini açık bir şekilde dile getirdi.

Brezilyalı futbolcu, ''Sürekliliğe ihtiyacım var ve antremanlarda en yüksek seviyedeyim. Tüm dünya bunu görüyor. Sonunda oynayacağımdan eminim ve yazılan tüm transfer iddiaları dedikodu. Transferle ilgili şu anda kimseyi dinlemek istemiyorum'' dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

fabiano çok iyi oyuncu ama onun maliyetini karşılayabilir miyiz yada o bize gelir mi bilemiyorum.

NoPasaran

AAAA orçun..

imkansız diye bişi yok artık bizde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

yok artık Luis Fabiano :o

gelirse azizeye kapak olur :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

2 ay önce uzatmış geliceğini sanmıyorum...
Since 1903

BerkAy1903

19o3

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Juventus, per Sissoko c'è anche il Besiktas... http://bit.ly/bSYVRL #calcio

transfer topici kilitli.
yeni topic açmak istemedim buraya taşıdım.

Sissoko diyor sizce? özellikle Cem Baba?

CR7

Il OleOle.it - Juventus, anche il Besiktas su Sissoko: Molte squadre si sno già interessate a Sissoko, centrocampi... http://bit.ly/98PNik

1 link daha..

beckyZWICKY

Beşiktaş, Sissoko'nun peşinde!..
Kadrosuna Quaresma ve Guti gibi isimleri katan, takımın başına da dünyaca ünlü Alman teknik adam Bernd Schuster'i getiren Beşiktaş, yine önemli bir ismi gündemine aldı.

Alman futbol sitesi 4-4-2.com'da yer alan bir habere göre Beşiktaş'ın, Juventus'ta forma giyen Mohamed Sissoko'nun peşinde olduğu iddia edildi.

Haberde ayrıca 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun peşinde Beşiktaş haricinde, Napoli, Genoa, Real Madrid, Inter, Borussia Dortmund, Wolfsburg ve Bayern Münih gibi takımların da olduğu belirtildi.

Bernd Schuster'in kadrosunda görmek istediği isimlerden biri olduğu belirtilen 25 yaşındaki Sissoko güçlü fiziği ve kendine has oyun stili ile dikkatleri çekiyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL
HABER: İLKER EZİBAY
Eklenme Tarihi :14.10.2010 22:18
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Yeteeeer duymak istemiyorum :D

Ocak ayına kadar transfer lafı geçmesin ulen :D

Ama Fabiano yaa   :o    :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Y.D Fabiano ile ilgilenmiyoruz dedi, sezon basinda teklifimiz oldu, ama suan ilgilenmiyoruz diye aciklama yapti
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Transfermark da değeri 24.000.000 € yazıyor  ;D
Since 1903

NoPasaran

Sevilla'nın Brezilyalı golcüsü Luis Fabiano'nun Beşiktaş'ın yaptığı transfer teklifini reddettiği iddia edildi.

Estadio Deportivo gazetesinde yer alan habere göre siyah beyazlı takımın teknik direktörü Bernd Schuster'inmenajeri aracılığıyla Fabiano'ya ocak ayı için transfer teklifinde bulunduğu ancak golcü oyuncunun bu teklifi reddettiği iddia edildi.

Sevilla'da mutsuz olan oyuncunun Türkiye'den gelecek her hangi bir teklife de sıcak bakmayacağı belirtildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net