Ana Menü

Schusterden İlginç hareket

Başlatan saldır beşiktaş, Ekim 07, 2010, 11:44:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş'ın Alman çalıştırıcısı dün foto muhabirlerine verdiği pozla herkesi şaşırttı.    Beşiktaş'ın dünyaca ünlü Alman teknik direktörü Bernd Schuster   

Yeni bir skandala imza attı. Siyah-Beyazlılar'ın Trabzonspor'a 1-0 yenildiğimaçın ardından düzenlediği basın    toplantısında kendisine yöneltilen 'rotasyon' sorusunu yanlış anlayan ve "Siz Trabzonlular bizi anlamazsınız, Avrupa'da yoksunuz" diyerek büyük bir gafa imza atan deneyimli hoca dün de basına edep yerini işaret etti.

ESNERKEN ÇEKİLİNCE KIZDI
Siyah-Beyazlılar'ın dün yapılan ve 30 dakikası basına açık olan idmanının 10. dakikasında takım koşu yaparken Schuster, sahanın ortasında yardımcılarıylabirlikte sohbete daldı. Bu arada, foto muhabirleri takım koşu yaptığı için deneyimli çalıştırıcıya odaklandı. Alman çalıştırıcı bu sırada saha ortasında esnemeye başladı. Foto muhabirlerinin kendisini esnerken çekmesine sinirlenen Schuster, kendisinden beklenmeyen o çirkin hareketi bu sırada yaptı. Elini bacak arasına götüren deneyimli teknik adam, basın mensuplarına adeta poz vererek, "Esnemeyi değil, bunu çekin!" dercesine hareket çekti.

YARDIMCILARIYLA GÜLDÜLER

Schuster'in basına olan yakışıksız tavrı bununla da bitmedi. Bu hareketinardından yardımcılarınadönerek basın işaret edercesine konuşan Alman hocanın, yardımcılarıyla birlikte basınla sanki dalga geçermişçesine kahkahalar atması da foto muhabirlerinin tepkisini çekti.

Adamı esnerken çekmişler doğal olarak tepki vermiş abartılacak bir durum yok bizim kolpa basın herzamanki gibi abartmış.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

haber gercek ise abartilacak cok sey var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

Basın mensubu adam gibi işini yapacak ondan sonra adam gibi muamele bekliyecek.
Sen adamı uygunsuz bir pozisyonda (esnerken) çekiyorsan tepki görürsün.
Schuster'in tepkisi abartılı olmuş kabul ediyorum ama büyütecek bir olay yok benim düşüncem.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

basin mensubu görevini yapacak haber arayacak
spor adamida sportmen olacak,genclere ve cocuklara iyi seyler ögretecek
ahlakli olacak

saldır beşiktaş

İşleri esnerkenmi çekmek Schuster'i ?
Kabul ediyorum abartılı tepki vermiş Schuster daha farklı bir şekilde tepki verebilirdi.
Ama büyütülecek abartılacak bir olay yok.

Bakıyorum hemen karalama kampanyası başlatmışlar adam hakkında.

IL Capitano

takim hakkinda kötu bir sey bulamiyinca renkli basin, hocaya saldirmaya basladilar..illa bir seyleri sorunlu göstermeye calisiyor sahtekar basin.. :sopa
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bilerek yaptıysa çok yanlış bir hareket..

Hiç yakışmaz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

kimsenin saldirdigi yok
böyle bi sey yaptiysa yaptigini dogru bilen birisi olamaz herhalde
ayni seyi rakip hoca yapsaydi nasil yorum yapilirdi tahmin edebiliyorum

IL Capitano

terbiyesizlik olmasin ama her erkek arada sirada elini oraya atar. o anda cekilmis bir fotograf ve ortaya cikarlmis bir hikaye. hala renkli basini taniyamadiniz ya ona uzuluyorum. tabii bunlar benim dusuncelerim.

IL Capitano

ayrica;

Alıntı YapBeşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, bugün basında yer alan, dünkü antrenmandaki hareketinin yanlış anlaşıldığını açıkladı.

Alman teknik adam, siyah-beyazlı kulübün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Antrenman sırasında farkında olmadan yapmış olduğum bir hareketin yanlış anlaşılmasından  üzüntü duydum. Refleks sırasında ortaya çıkan bu hareket, asla gazetecilere yönelik yapılmış bir hareket değildir. Gayriihtiyari bu hareketimin kamuoyuna bu şekilde yansıtılması da beni çok üzmüştür."

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/15982204.asp

carsi52

Bilerek yapıldıysa bu hareket çok yanlış bir hareket..

Ama açıklama gelmiş daha birşey söylemeye gerek yok.
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ekim 07, 2010, 15:06:41
ayrica;

Alıntı YapBeşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, bugün basında yer alan, dünkü antrenmandaki hareketinin yanlış anlaşıldığını açıkladı.

Alman teknik adam, siyah-beyazlı kulübün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Antrenman sırasında farkında olmadan yapmış olduğum bir hareketin yanlış anlaşılmasından  üzüntü duydum. Refleks sırasında ortaya çıkan bu hareket, asla gazetecilere yönelik yapılmış bir hareket değildir. Gayriihtiyari bu hareketimin kamuoyuna bu şekilde yansıtılması da beni çok üzmüştür."

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/15982204.asp

Kısacası;

Kolpa haberlerle Yancı fikirlerle
Yine Tavan Yaptın G......nı basın
BEŞİKTAŞI yazın hatta karalayın
aziz amcasınızdan gidın para alın.

+18 !

Bunu haber diye yapanların taa..

Ersin Develi

1-Bu hareketi bir maçta 22 kişinin en az 15'i yapıyor
2-Resim kabak gibi ortada adam esniyor,refleks olarakta o hareketi yapmış
3-Karşısında sadece fotoğrafını çeken basın var,bilinçli olsa bile,ee basın sen bunu çoktan hakettin

Şerefsizsiniz Şerefsizz

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net