Ana Menü

Fikret Orman "Beşiktaş yönetimi iyi yolda"

Başlatan NoPasaran, Ekim 03, 2010, 16:42:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın önde gelen isimlerinden eski başkan adayı ve yönetim kurulu üyesi Fikret Orman, stat konusunda Beşiktaş'a büyük haksızlık yapıldığını söyledi.

Bir radyo programı'na katılan Orman, "Beşiktaş'ın acil olarak stat projesine eğilmesi gerekiyor. Galatasaray yeni stadı ve gelir beklentisi, Fenerbahçe'nin stat gelirini görünce Beşiktaş'ın artık bu işe acil olarak hal edilmesi gerekir.

Stadın yeniden inşası için izin gerekiyor. Beşiktaş'a haksızlık yapılıyor. Bugün Kayseri'de stat yapıldı. Bursa ve Trabzon'unki yapılacak. Beşiktaş, devletimiz tarafından daha da önemsenmeli. Şu anda Beşiktaş'a haksızlık yapılıyor. Bu durum haksız rekabete neden oluyor. Bir an önce bu durum düzeltilmeli" dedi.

SCHUSTER'DEN BU KADARINI BEKLEMİYORDUM

Orman Quaresma için ise "Quaresma'nın en az 4 hafta oynayamayacak olması kayıp; ama yolun sonu değil. Kadro çok geniş, yedek kulübesi bile olağanüstü. Quaresma'nın yerine oynayacak arkadaşlar başarılı olacak" şeklinde konuştu.

Schuster'in kendisini bir hayli şaşırttığını dile getiren Fikret Orman, "Schuster, beni yanılttı. Daha hızlı adapte oldu. Takım üzerindeki etkisini çok hızlı gösterdi. Taktire şayan bir performans sergiliyor. Bu kadarını beklemiyordum. Çok beğeniyorum" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ, HERKESİN BEĞENİYLE İZLEDİĞİ BİR TAKIM OLDU

Taraflı tarafsız herkesin Beşiktaş'ın futbolunu hayranlıkla izlediğini söyleyen Orman, "Beşiktaş, Avrupa Ligi'nde gruplardan çıkar. Kuralarda şans yaver giderse Avrupa Ligi'nde gidebildiği yere kadar gider. Her şeyden önemlisi Beşiktaş, taraflı tarafsız herkesin beğeniyle izlediği bir takım oldu. O nedenle takımın gidişinden çok memnunum. Biz yıllardır bunu arzu ediyorduk" dedi.

YÖNETİM MALİ AÇIDAN İYİ YOLDA
Fikret Orman, yönetimin mali açıdan iyi işler yaptığını savundu ve "Beşiktaş, eskiden yapılan finansman hatalarından dolayı belirli bir borç yüküne ulaştı; ama şu anki yönetim, gayet mantıklı gidiyorlar. Kaliteli oyuncular aldılar; ayrıca bunların maliyetleri bütçede büyük yer tutmuyor. Beşiktaş, artık, giderek borçlarını ödeme şansını kaybetti. Artık daha büyük şeyler yapıp, gelirlerini arttırıp, mali açıdan düzlüğe çıkabilir. Yönetim bu konuda yapılanmlar yapıyor. Bence Beşiktaş iyi yolda" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net