Ana Menü

İbrahim'den Volkan'a Sert Cevap

Başlatan saldır beşiktaş, Eylül 27, 2010, 02:26:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

‎''Haddini bil Volkan''"
Beşiktaşlılar, Fener beraberliğine sevindi" diyen Volkan'a kaptan İbrahim Toraman'dan sert cevap geldi.Kaptan, "Önce kendi neler yaptığına baksın. Beşiktaş'a taş atmak Volkan'ın haddi değil. Beşiktaş'ın büyüklüğü onu çarpar" dedi.Toraman, "Önce şunu içine sindirmeli. Kadıköy'de Beşiktaş puan aldı mı, aldı. Lig...de önce bir puan tablosuna baksın kaç gol yemiş hesaplasın. Volkan, sözlerinin altında ezilir. Kendi takımı Avrupa'dan elenmiş, ligde 8 gol yemiş, önce ona baksın" diye konuştu.Kaptan sözlerini şöyle sürdürdü: "Maçın 10 dakikasını yerde yatırarak geçiren bir kalecinin bunları söylemesi ayıp bile. Önce mücadele edeceksin, çalışacaksın, yan gelip yatmayacaksın. Geçtiğimiz sezonki 2 dakikalık sevincinizi ne çabuk unuttunuz."

Aferin İbo bu eziklere hadlerini bildirmek lazımdı  :ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ozan Doğan

gereksiz insan ve var olduğundan beri özellikle Beşiktaş maçlarında yaptığı hareketlerle seyircilerine hoş görünmeye çalışan kişilik. selçuk yulanın kaleci versiyonu işte. gerçi onlarda haklı takımları kötü durumda ve birşey yapmalılar çıkışa geçmeleri için. onuda yine her zamanki gibi bize laf atarak sağlamaya çalışıyorlar. hadi göz zevkimizi bozmayın uzayın köpekler...

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Volkan gibi afedersiniz ökuzlere cvp bile vermeye degmez ama neyse.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aferin en güzel cevabı vermiş

Şimdi sevdim bak toramnı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Yalnız kaynak Fotospormuş beyler ;D
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 27, 2010, 13:49:12
Yalnız kaynak Fotospormuş beyler ;D

resmi siteden yalanlar o zaman haberi :D

Ersin Develi

Eğer doğruysa harika konuşmuş İbrahim,söyledikleri de Volkanı g.t etmek için yeterli :D

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.