Ana Menü

Allen Iverson resmen Beşiktaş'ta

Başlatan CR7, Eylül 24, 2010, 11:13:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Yarın cevabını iletiyor.
Oynatmaya az kaldı Iverson nerde  ;;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

BJK_Kübra

Haydi İversonnnn gel artıkkkk =)))
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

BerkAy1903

19o3

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erdibatmaz

Deli Murat, haftaya salı günü açıklanacağını söyledi bugün hentbol maçında.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

saldır beşiktaş

IVERSON'DA SON DAKİKA 

Dünyaca ünlü yıldız basketbolcunun trasferin hakkında flaş gelişme.  Camiaya yakın isimlerden aldığımız istihbarata göre Allen Iverson'ın Beşiktaş CT'nın sunduğu sözleşmedeki özel maddeyi kabul ettiği öğrenildi. Yeniden düzenlenen sözleşmenin dün akşam saatlerinde ünlü yıldızın menajerine gönderildiği ve aradaki ufak tefek pürüzlerin dışında bir aksilik kalmadığı gelen bilgiler arasında.  Nba'nin tarihini en büyük yıldızlarından birisi olarak gösterilen Allen Iverson, çok büyük bir aksilik olmadığı taktirde bu hafta içinde kendisini Beşiktaş CT'lı yapan sözleşmeyi imzalaması bekleniyor...

Haber 1903

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

Futbolda bombaları patlatan Beşiktaş ütopya gibi görülen bir transferi gerçekleştirmek üzere...

35 yaşındaki Allen Iverson, Çin'den gelen 4 milyon dolarlık teklifi reddetti. Beşiktaş'a gelmek isteyen süper yıldıza siyah-beyazlılar 1.5 milyon dolar ücretin yanı sıra 500 bin dolar da bonus önerdi. Beşiktaş Cola Turka, lig ya da kupada şampiyon olur ya da EuroCup'ta final-four'a kalırsa Iverson bonusu alacak. Bu rakamlara 'tamam' diyen The Answer'ın Beşiktaşlı olması artık an meselesi.

ÖTE yandan Beşiktaş'ın Iverson'la görüşmesi Cola Turka markasının değerini yükseltti. Cola Turka piyasaya ilk çıktığında ünlü aktör Chevy Chase'i reklamlarında oynatmıştı ve marka özellikle ABD'de tanınmıştı. Beşiktaş'ın Iverson'la ilgilenmesi de başta ABD'de olmak üzere tüm dünyada yankı buldu. Ve Cola Turka'nın da ABD'deki marka değeri tavan yaptı. ABD'deki araştırmalarda Beşiktaş Cola Turka isminin son bir ayda medyada en çok yer alan isimler arasında yer aldı.

Kaynak : Vatan
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Hadi bakalım inşallah gelir.
Since 1903

Cem Goren

Beşiktaş Cola Turka'da tüm gözler Iverson'da... İki taraf arasındaki görüşmeler sona erdi ve artık Iverson'ın kararını vermesi bekleniyor...

ABD'li yıldız ise son sözünü Pazar günü söyleyecek... Iverson, Beşiktaş Yönetimi'ne son şartını bildirdi... Pazar günü Beşiktaş Cola Turka'nın lig maçını internetten izleyecek olan Iverson, özellikle taraftarın durumuna göre kararını açıklayacak. Iverson Türkiye'ye gelmek için pazar günkü maçta göreceği tabloya göre pazartesi günü teklifi kabul edip etmeyeceğini bildirecek. Beşiktaş yönetimi ise hemen harekete geçti... Pazar günü oynanacak Banvit maçı için yönetim tribünleri doldurmak için çalışmalara başladı...

BASKETDERGİSİ özel haberidir.

CR7

o zaman pazar günü biz de akatlardayız!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

İverson tamam
Beşiktaş'ın her konuda anlaşma sağladığı Allen İverson'ın yarın İstanbul'a geleceği belirtildi

Beşiktaş'ın Türk spor tarihinin gelmiş geçmiş en büyük transferi gerçekleştirmesi artık an meselesi... Siyah-beyazlılar yaklaşık 1 aydır peşinde oldukları ve dünyanın en büyük yıldızlarından biri olarak kabul edilen Allen İverson ile her konuda anlaşmaya vardılar. Beşiktaş'ın yıllık 1.5 milyon dolarlık teklifini kabul eden İverson ile yaşanan tek pürüz, yıldız basketbolcunun, Türkiye'deki reklam gelirlerinden kulübün de pay istemesiydi. Beşiktaş bundan vazgeçince İverson'ın gönderdiği sözleşmeyi kabul ettiği ve yarın İstanbul'a gelmesinin beklendiği belirtildi.