Ana Menü

Allen Iverson resmen Beşiktaş'ta

Başlatan CR7, Eylül 24, 2010, 11:13:47

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Akatlarda görmem lazım iyice inanmak için hadi gel Iverson Türkiye'ye akatlar bekle biziii =)))
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

NBA'in en önemli oyun kurucularından birisi olarak gösterilen Allen Iverson'ın Beşiktaş Cola Turka ile prensipte anlaştığı ve bu hafta içinde sözleşme imzalamasının beklendiği bildirildi.

Yahoo Sports'a bilgi veren konuya yakın kaynaklar, 2 yıl için 4 milyon dolarlık kontrat teklif edilen Iverson'ın 6 Kasım'daki Bornova Belediyesi maçında sahada olmasının beklendiğini belirtti.

Kaynakların verdiği bilgiye göre, bu hafta içinde sözleşme imzalayacak olan 35 yaşındaki ABD'li yıldız, 31 Ekim'e kadar takıma katılmış olacak.

İmzalanacak sözleşmede, Iverson'ın sezon sonunda ayrılmasına olanak sağlayacak bir madde bulunacak, ancak yıldız oyuncu sezon bitmeden kulüpten ayrılamayacak.

Türkiye'ye transferi bir süredir gündemde olan yıldız basketbolcunun son kararını dün oynanan Beşiktaş Cola Turka-Banvit maçını internetten izledikten sonra vereceği bildirilmişti. Iverson'ın bu maçta edindiği olumlu izlenimler neticesinde Beşiktaş Cola Turka'nın teklifini kabul ettiği belirtiliyor.

Iverson geçen sezon NBA'de 3 maça çıktığı Memphis Grizzlies'ı teknik kadroyla tartışarak terk etmişti. Daha sonra transfer olduğu eski takımı Philadelphia 76ers'ta 13.9 sayı ortalamasıyla 25 maç oynamış ancak buradan da ailevi sorunlar nedeniyle ayrılmıştı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Bugün basında çıkan Iverson Beşiktaş CT'da sözleşme imzaladı haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.
Dün gece Iverson cephesinde ilginç bir gelişme yaşandı. Allen Iverson menajerleri kanalıyla Beşiktaş'lı yöneticileri arayarak Beşikaş kulübünden yetkili bir yönetici ile yüzyüze görüşmek istediği bildirdi.

Alınan bilgiye göre Iverson'ın, önceki yıllarda Beşiktaş'ta oynamış Amerika'lı oyuncuların ödemelerinde yaşanan sorunlardan dolayı kafasının karışık olduğunu menajerlerine bildirdi.

Beşiktaş'lı yöneticilerin bu hafta içinde Iverson ile görüşmek üzere Amerika'ya gideceği ve kendisi ikna edildiği taktirde Amerika'lı oyuncu ile Türkiye'ye dönüleceği öğrenildi.

HABER1903
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

forza ana foruma sabitlemiş konuyu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 25, 2010, 15:38:01
forza ana foruma sabitlemiş konuyu

Robinho'yu da sabitlemişti,geçiniz.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eRe

Beşiktaş'ın Amatör   Şubelerden Sorumlu Yönetici Şeref Yalçın, "Answer" lakaplı tecrübeli   yıldız Allen Iverson transferiyle ilgili konuştu.             30      [/color]25 Ekim 2010 Pazartesi - 13:24
AA
             "Sanırım bu transfer yapılacak"  Beşiktaş, Amerikan Profesyonel Basketbol  Ligi'nin (NBA) yıldız oyuncularından Allen  Iverson'ın transferinde sona yaklaştı. Beşiktaş Kulübü amatör şubelerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın, Iverson ile  [/color]konuştuğunu belirterek, ''Iverson, Beşiktaş'a  gelmek istiyor. Beşiktaş'a gelip oynamak istediğini söyledi. Aramızda herhangi bir sorun  yok. Ben de cuma günü ABD'ye gideceğim ve yüz yüze görüşeceğim'' diye konuştu.
anır'' dedi.

Yalçın, bu görüşmede bazı detayların masaya yatırılacağını ifade ederek,   ''Çocuklarının okul durumları var. Ayrıca çeşitli ayrıntıları  konuşacağız. Ona İstanbul'u anlatacağız. Sanırım bu transfer yapılacak görüşmenin ardından  resmiyet kazanır'' dedi.

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ozan Doğan

oha be kardeşim iverson geldi ayıptır günahtır :D valla diyecek laf yok. ve iversona yaşından dolayı laf edenlerde iki vakite kadar çarpılır benden söylemesi :D ama robinho konusundaki hüsrandan sonra resmileşmesini beklemeye başlayalım :)

NoPasaran

robinho deme ya deme ya :D

Nie hatırlatıyorsun :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Çok çok büyük bir transfer.
Nba'de tarz yaratmış adam Iverson

Daha önce dediğim gibi spor tarihimizin en önemli transferini gerçekleştirdik.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Howard dünkü çocuk iyi vermiş dersini  :D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan