Ana Menü

Spor Toto Süper Lig 5.Hafta | Fenerbahçe:1 - BEŞİKTAŞ:1 [19.09.2010] [20:00]

Başlatan NoPasaran, Eylül 13, 2010, 10:49:37

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Allah allah o yüzden mi sitelerinde minareleri yıktılar ?
O yüzden mi facebook sayfalarında Atatürk resimlerini photoshoplayıp gay diye koydular ?

Vee daha niceleri..

Bu takım taraftarı Beşiktaş'ın kardeşi felan olamaz abi.

Fener rezillik yapıyorsa aynısını Beşiktaş'ta yapıyorsa hele ki bunun üstüne fenerde aynısını yaptı diyebiliyorsak Beşiktaşlı duruşu diye birşey kalmamış artık demek.
Bölünür senin için uykular!

carsi52

Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Kadıköydeki bir maç için gayet iyi istatistikler.. Ufak tefek basit hatalarımız olmasa idi çok daha ezici üstünlüğümüz olurdu, Keza skor olarakta öyle..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 20, 2010, 01:33:54
Allah allah o yüzden mi sitelerinde minareleri yıktılar ?
O yüzden mi facebook sayfalarında Atatürk resimlerini photoshoplayıp gay diye koydular ?

Vee daha niceleri..

Bu takım taraftarı Beşiktaş'ın kardeşi felan olamaz abi.

Fener rezillik yapıyorsa aynısını Beşiktaş'ta yapıyorsa hele ki bunun üstüne fenerde aynısını yaptı diyebiliyorsak Beşiktaşlı duruşu diye birşey kalmamış artık demek.

bak ne diyorum fener yaptı diye yapmıyoruz bunu. öyle olsaydı fener veya gs her elendiğinde bu tür şeyler yapardık. veya biz 8 yedikten sonra bursa kocaman 8-GERARD forması açmışlardı tribünlerinde o zaman bizde onlara açardık. o kadar küçülmedik. o minare olayı farklı. ayasofyayı kilise olarak kabul ettiklerinden ve öyle olduğundan dolayı öyle yapmışlar. he ağır olmuş ama öyle yani. atatürk mevzusunda ise kişisel bir olaydır o. bütün paoklulara mal etmen yanlış. misal Beşiktaşlı olup pkklı olanlarda vardı o zaman Beşiktaşada destek verme sen. yada atatürke küfür eden hatta ateist olup camine küfür edende vardır onlara ne yapacaksın? sporla dini siyaseti karıştırma lütfen. misal o konuştuğum arkadaşta yunanistana küfür ediyor ama türkiyeyi seviyor. anladınmı heryerde her yerde her şekil insan var kardeşim.

Simurg

Maçta sahada q7 ve guti farklı oldukça fazlaydı.
Volkana yapmadık bırakmasalarda uyuz oldum her düşüşünde yaralanışında ohh dedim ne yalan söyleyeyim.
Çok kötü bir maç değil di ama çok iyide oynadığımızı söyleyemeyeceğim. Yapılan transferler belkide bu derece beklentimi
yüksek tuttu bilmiyorum ama daha iyi olabilirdik.
adam sakatlığı istediğimiz gibi oyuncu değiştiremem vs. de etkiledi tabi
Toramanım naptın sen yahu o boşa kafa atma mevzusu
bi maç iyi bi maç kötü çok üzüldün ama
Bu arada bende artık nihatfobi çıktı top nihata gelince panikliyorum noldu bu çocuğa anlamıyorum yahu

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Nihat konusunda ayni seyleri bizde evde yasadik, hele o ellerini kollarini acip millete saga kos sola kos yapiyorya deli olduk valla. bide ayni dakika icinde uc tane yanlis pas attiya bittik valla orda.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Öncelikle Kadıköy'de feneri kendi sahasına hapsediyorsan o beraberliğe kimse bir şey diyemez,dememeli.

İlk golü bulsaydık yada böylesine saçma sapan bir gol yemeseydik her şey çok daha farklı olurdu,eminim. Hakan Arıkan'ı artık kalede görmek istemiyorum. Nihat'ı artık sahada görmek istemiyorum kredisini fazlasıyla kullandı,sabrımızı taşırdı artık.

Quaresma ve Guti'ye helal olsun! Yatmaya,gezmeye,tozmaya gelmemişler İstanbul'a. Topu ayaklarına aldıklarında acaba ne yapacaklar diye beklemek bile çok büyük haz veriyor.

Şüphesiz ki bu beraberlik bize yarayıp feneri biraz daha kaosa sürükledi.

Ama Bobo'yla başlamamayı hiçbir şekilde açıklayamaz bence hoca. Tek hatası buydu.

saldır beşiktaş

Maça çok iyi başladık ilk 20 dakikada çok iyi top oynadık
Ama yapılan bir anlık hatada fener şanslı bir şekilde golü buldu.
Bu golden sonra takım demorilize oldu bunu açık şekilde gördük Hakanın ve Ekremin sakatlığı hakemin verdiği saçma kartlar iyice takımın moralini bozudu ve üst üstte pozisyon verdik.

İkinci yarı çok iyi top oynadık fener korkudan orta sahayı geçemedi son 20 dakikada baskıyı iyice attırdık ve sonunda
Guti yine farkını gösterdi berabirliğin yakalanmasını sağladı.Hak ettiğimiz bir sonuç aldık daha fazlasınıda yapabilirdik ama olmadı deplasmanda bir puan iyidir iyi  :)

Bu arada fenerlilerin hakeme gösterdiği tepkiyi hala anlamış değilim ilk yarı özellikle bütün taktir haklarını fenerin lehine kullandı Bilacanın şu maçta nasıl kırmızı kart görmemesini nasıl açıklayabilir Cüneyt Çakır.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Fener yazarları
Fener medyası
Fener taraftarının

yrumlarını okuyorumda inanamıyorum..

Bu takım cidden çökmüş bence..

Şu oynadıklarını oyunu savunup geleceğe güvenle bakabildiğini söylüyorlar..

Bi söz vardır..

Cesaretliler Bir kez ölür
Korkarklar her gün ölür..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 20, 2010, 11:55:56
Fener yazarları
Fener medyası
Fener taraftarının

yrumlarını okuyorumda inanamıyorum..

Bu takım cidden çökmüş bence..

Şu oynadıklarını oyunu savunup geleceğe güvenle bakabildiğini söylüyorlar..

Bi söz vardır..

Cesaretliler Bir kez ölür
Korkarklar her gün ölür..

bu yapılanlar benim hoşuma gidiyor.
kötü giden bir takımı düzeltmenin en iyi yolu yapıcı ve sert eleştirilerdir. bunlar hala rehavette. bu maçtan sonra bile böyle yapıyorlarsa, kümeye kadar yolları var.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Ozan Doğan

sanmam fenerin bundan sonra düzeleceğine. he belki galip gelebilirler maçlarda ama iyi oyun zor görünüyor fener için. hele ligde bu takımlar varken ilk 4-5'e zor girer fener. neyse feneri sixtir edelim. bizim için çok kötü olmadı bu beraberlik. yani mağlup olsak büyük eleştiriler alır topçuların morali bozulurdu ama cenkin dediği gibi yenemediysek yenilmedik.

keskinli

febeyi bu kadarda hafife almayin
cok iyi bi kadrosu var,bunu zamanlada görecegiz
simdi ne kadar puan kaybederlerse o kadar iyi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Geçen sene 3-0 biten maç sonrası,

arkadaşımla seyrederken EVET DEDİM 3-0 yendik ama Fener bizden iyi takım..

3-0 yenmemize rağmen özellikle ilk yarıda oynadıkları futbol bizi ezmişti..

Bence şimdi tam tersi..

Kadorumuz daha iyi daha sağlam..

Fener bu sene biiz asla geçemez..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Uefa Cüney Çakır'ın yönettiği Fenerbahçe-Beşiktaş maçını çok beğenmiş.Şampiyonlar liginde Cüney Çakır'a maç vermeyi düşünüyormuş...
Since 1903