Ana Menü

Spor Toto Süper Lig 5.Hafta | Fenerbahçe:1 - BEŞİKTAŞ:1 [19.09.2010] [20:00]

Başlatan NoPasaran, Eylül 13, 2010, 10:49:37

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Grocbenn

Rezil bir futbol..Rezil ötesi bir defans..İsmail-Toraman dökülüyor..

Bir Nobre düşünün Bilica'dan bile yavaş..Nihat düşünün bu kadar mı ruhsuz oynar en büyük kızgınlığım on[kufur otomatik degistirilmistir]imi çıkaracaksınki..Yakışmıyor Beşiktaş'a böyle bir top oynamak..

Sabaha kadar gol atamaz bu takım..Biraz becerekli olsalar 3-4 olurdu..

Sağ bek yaratıyorsun Üzülmezden bari İsmail'i çek o tarafa Gökhan Gönül'e önlem al..

İddaa ediyorum bu anlayış devam ederse 60'da 3-0 oluruz..Beşiktaş takımının kız gibi top oynamaya hakkı yok..

Ersin Develi

Böyle şansın ben taa. ilk yarı 2 oyuncu sakatlandı,Quaresmaya bişe olmasa bari Bilica öküz gibi oynuyor

pAscAliAnUmut

Günlerdir konuşuldu burda niye Hakan diye sesimi çıkarmadım ama aynı 8-0 'lık maçtaki Hakan bu !!

Topu oyuna sokamaz, topu kontrol edemez, topu oyuna sokamaz !! Refleksleri varmış ha ?

Dünyanın hiçbir yerinde hiçbir kaleci o topa öyle çıkmaz yazık..

Her şey şahane giderken Guti'si,Ernst'i, Quaresma'sı, Aurelio'su, Zapo'su mükemmelken bir hata ve şanssızlıklar..

Çok yazık oldu çok..

Nobre'yle bu maça başlamanın nedenini kimse anlatamaz bana kimse
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 19, 2010, 21:03:20
Hilbert sğ bek oynuyor diyorlardı  ??? ??? ???

almanyada son sezon sag bek oynadı abı

BU ARADA KIM CIKSIN! KIM GIRSIN BELLI DEGIL
NIHAT KESIN CIKMALIDA! BOBO MU TABATA MI!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Hakan'ın büyük maçları kaldıramadığı bu maçla da kanıtlandı,Cenk oyuna ısınmadan girdi %100 golü çıkardı

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Alıntı yapılan: eRe - Eylül 19, 2010, 21:06:17
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 19, 2010, 21:03:20
Hilbert sğ bek oynuyor diyorlardı  ??? ??? ???

almanyada son sezon sag bek oynadı abı

BU ARADA KIM CIKSIN! KIM GIRSIN BELLI DEGIL
NIHAT KESIN CIKMALIDA! BOBO MU TABATA MI!

Nihat kesinlikle çıkmalı,Bobo ve tabata ikisinin de girmesi lazımdı ama ben böyle şansa tüküreyim

Ersin Develi

CR7

Lugano şrfsizi İsmail'i tutuyor golde kafa vuruşundan önce ve bu görülmüyor ilginç.

IL Capitano

Volkan iyi soguttu maci valla. Bi de su nihattin cikmasi icin sakatlanmasi filan mi gerekiyor?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

IL Capitano

Alıntı yapılan: Cem Baba - Eylül 13, 2010, 11:14:36
Icimden beraberlik gibi geciyor hemde bu beraberlik bizim sevindigimiz onlarin uzuldugu bir beraberlik olacak.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Guti nin pası mükemmeldi,halen Guti yi Alex le kartılaştırıyorlarya deliriyorum

Ersin Develi

Guti ve Quaresma ikinci yarıda açıldı,ilk yarı 2 oyuncu değiştirmeseydik daha farklı olurdu maç,Quaresma az kalsın uçarak giriyordu fenere

beckyZWICKY

helal olsun sana QUARESMA binlerce kez helal olsun! aldığın paralar son kuruşuna kadar helal olsun..

Sağda solda ortada defansta heryere can havliyle deparlar yüreğini koymalarını görüyorum ya helal olsun sana ve seni bu takıma kazandırana..

Ve sen NİHAT KAHVECİ! q7 heryere it gibi koşup mücadele ediyorken sen 1 kanatta bile görünmüyorsun ya, Seni terlememiş halde bile sahada görüyorum ya yazıklar olsun.

Maçın başlamadan önce dediğim gibi iSo yerine iBo ile başlamalıydı hoca.. Hele isonun cok basit şekilde ileride top kaptırdığında geri gelip top alma adına girişimi bulunmayıp orta alanda kaptırdığı yerde beklemesi ve yanındaki q7 nin can havliyle depar atıp savunmaya koşup topu kapmak adına yapmış olduğu girişimleride görünce bir kez daha anladım ki iSo yerine iBo ile başlamalıydık mutlaka..

Maçın başlarındaki zorunlu 2 değişiklik kötü oldu.. Schusterin oyunu şekillenirmek adına oyuncu ve taktik değiştirmesinin yolunu kapattı bu zorunlu değişiklikler..

Bu arada, Nobrenin olduğu yerde BOBO ilk 11'den asla ayrılmamalı..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..