Ana Menü

Şanssızlık Yaşadım.

Başlatan ilhan mansız_melis, Eylül 05, 2010, 18:49:26

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Kadrosuna önemli yıldızlarla güçlendiren Beşiktaş'ın transferin son gününde Deportivo'nun stoperi Ze Castro ile anlaşmış ancak bu imza, Fink kulüp bulamayınca gerçekleşmemişti. Yarıda kalan bu transfer operasyonu ise en çok Portekizli yıldızı üzdü. 27 yaşındaki oyuncu Portekiz'in 'Record' gazetesine içini döktü.

BÜYÜK ŞANSSIZLIK YAŞADIM
Beşiktaş ile el sıkıştığını belirten Ze Castro, "Benimle ve kulübümle anlaştılar. İmzamı atmıştım, takım arkadaşlarım ile de vedalaşmıştım. Ama transferim son dakikada yattı. Quaresma'nın Guti'nin yanına gidecektim ama büyük şanssızlık yaşadım. Futbolda bunlar var. Şimdi olmaması, ileride gerçekleşmeyeceği anlamına gelmez" dedi.

OPSİYONU VAR
Portekiz basını, Beşiktaş'ın Deportivo ile 400 bin Euro karşılığında 1 yıllık kiralık anlaşması yaptığı ve satın alma opsiyonunun da oyuncunun performansına göre 5 ile 7 milyon Euro arasında bittiğini duyurdu. Siyah- Beyazlıların Ze Castro'dan umudunu kesmediği ocak ayı transfer döneminde yeniden atağa kalkacağını yazdı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

olur umarım.
ferrari gidecek yüksek ihtimal. Ze Castro gelecek.
gelsin gelsin :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Daha iyi oyunculara ihtiyaç var
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Ferrari                            Ze Castro                        Karşılaştırma
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

çok istedim gelmesini ama anlaşmışız ve alamamışız şaka gibi.ben olsam finkle karşılıklı feshederdim
sonuc olarak fınk ıcın sadece 500bın euro ıstıyoruz bonservıs olarak!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

''Beşiktaş beni rezil etti'' Cümlesi nerede??

Şerefsizler olmayan söylenmeyen şeyleri söylenmiş gibi başlık atıyorlar.. Hem tıklansın yada satılsın diye hem beşiktaşı karalamaya çalışıyorlar..

melis bu sözlerimi sen sakın üstüme alma, Lafım haberi yazan(lar)a

Bir DipNotda; Böyle şeyler olsa bile siz o başlığı atmassanız daha iyi olur. Kafanıza göre haberin içinden bi cümle kurun daha makbule geçer. Bak bu lafım sana melis ama ;D Sana bana ona buna herkese aslında ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

Ersin Develi

''Fink kulüp bulamayınca'' demiş Fink'in en az4-5 taliplisi vardı,e kötü ihtimalle Türkiye'den bir kulübe giderdi.
Yalan haber olduğu burdan belli

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 05, 2010, 19:45:18
Haber bence sallama

Başlıktan belli zaten..
Çok almak istesek adamı anlaşmış olsak Fink'i her türlü yollardık.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Eylül 05, 2010, 19:32:06
''Beşiktaş beni rezil etti'' Cümlesi nerede??

Şerefsizler olmayan söylenmeyen şeyleri söylenmiş gibi başlık atıyorlar.. Hem tıklansın yada satılsın diye hem beşiktaşı karalamaya çalışıyorlar..

melis bu sözlerimi sen sakın üstüme alma, Lafım haberi yazan(lar)a

Bir DipNotda; Böyle şeyler olsa bile siz o başlığı atmassanız daha iyi olur. Kafanıza göre haberin içinden bi cümle kurun daha makbule geçer. Bak bu lafım sana melis ama ;D Sana bana ona buna herkese aslında ;D

Şimdi abi ? ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.