Ana Menü

Spor Toto Süper Lig | Karabükspor:1-Beşiktaş:4 [29.08.2010] [20:00]

Başlatan Cem Goren, Ağustos 25, 2010, 17:33:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Guti geldikten sonra bu ihtiyaç doğdu aralara attığı toplara koşacak isim lazım dedi.

bu isim %1000000 robinho'dur.
gerisi traş!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

bence robi gelsin bide genç yada makukula alsınlar bu takım nobreye bile 2 gol attırdı diğer kanatta japon tabatamız yerine robimiz olsa 5-6 tane atardı nobre herelde bunuda düşünün devre arasınada bırakmasınlar herşey ters gidebilir şimdialırsak milli takım arasıda var takıma rahat 10 günde uyum sağlar bidahaki haftayada oynar :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

İlk yarı çok kötüydük UEFA maçlarında Toramanlı defans hattımızı yerlebir ederler..
Toraman'ın ilk 11'de  yeri yok bu takımda yeniden söylüyorum alternatif olarak durucak bi futbolcu toraman.
İlk yarı hiçbir oyuncumuzu beğenmedim ikinci yarı Quaresma,Üzülmez,Necip birazda Ekrem iyiydi guti hala hazır değil.
Quaresma sen nasıl birşeysin ya ? ;D

*Nobre kızmış beyler.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 29, 2010, 22:33:25
İlk yarı çok kötüydük UEFA maçlarında Toramanlı defans hattımızı yerlebir ederler..
Toraman'ın ilk 11'de  yeri yok bu takımda yeniden söylüyorum alternatif olarak durucak bi futbolcu toraman.
İlk yarı hiçbir oyuncumuzu beğenmedim ikinci yarı Quaresma,Üzülmez,Necip birazda Ekrem iyiydi guti hala hazır değil.
Quaresma sen nasıl birşeysin ya ? ;D

*Nobre kızmış beyler.

Nobre'ye her şey tamam da kız demek yakışmıyor beyler...

şaka şaka :D

carsi52

CR7

eyup1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 29, 2010, 23:02:36
Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 29, 2010, 22:22:10
bence de bu isim kesinlikle robinho olmayacak

Beyler sakin olun robi bizdeydi hani  :-\

bizide birileri çok kötü kekledi özür diledik uzatmaya gerek yok...

carsi52

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 29, 2010, 23:06:04
Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 29, 2010, 23:02:36
Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 29, 2010, 22:22:10
bence de bu isim kesinlikle robinho olmayacak

Beyler sakin olun robi bizdeydi hani  :-\

bizide birileri çok kötü kekledi özür diledik uzatmaya gerek yok...

Özürdilediğini bilmiyordum cevap bekliyordum ne zamandan beri.
Neyse aldım cevabımı ben.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

K.D

bende izledim tam o kornerde quaresmaya top geldiğinde fener maçına geçmiişti şerefsizler penaltıyı göremedik :D

K.D

Bu arada istatistik yaptım son 9 resmi maçta 6 avrupa 3 lig maçı 22 gol atmışız 4 gol yemişiz :D ibbden yediğimizikinci golüde golden saymıyom çok şanssız goldü 3 olsun bence süper biz geçen sene ilk 9 maç10 gol attık mı onu bile bilmiyorum :D

Grocbenn

Yine çok pozisyon verdiğimiz bir maç oldu...Özellikle kanatlardan çok pozisyon veriyoruz..Bunda en büyük problem Tabata-Quaresma'nın hiçbir şekilde beklere yardım etmemeleri..Rakip takımdan fazla attığımız sürece sorun yok gibi gözüküyor ama bir Trabzon bir Fenerbahçe maçlarında ne hallere düşebiliriz tahmin bile edemiyorum..

Bugün ilk yarıda Tabata'ya..2.yarıda Quaresma'ya bayıldım..İşin ilginç yanı diğer devrelerde bu oyuncular çok kötüydüler..Tabata 2.yarı kötüydü..Quaresma'da ilk yarı..Toraman Hazır gözükmedi..Guti fizik olarak hala yetersiz durumda..İkili mücadelerde çok zayıf...Fizik gücünü arttırması lazım..

Attığımız 2.gol bariz faul..Quaresma'nın penaltısı ise tam tekrarını izleyemedim ama şüpheli gibiydi..

Sonuç olarak ligde uzun bir süre sonra farklı kazanmak güzel..Ama ben şiddetle 5.haftadaki Fenerbahçe maçını bekliyorum..Gerçek Beşiktaş'ı ve Schuster'in hocalığını orada göreceğimize inanıyorum..