Ana Menü

Spor Toto Süper Lig | Karabükspor:1-Beşiktaş:4 [29.08.2010] [20:00]

Başlatan Cem Goren, Ağustos 25, 2010, 17:33:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

iyi kazandık guzel işte macı ızlemedım ama pozısyon verme hastalıgı devam edıyo anlasılan. he bu arada ılk yarıda yıne CENK CENK CENK seslerı yukselmıs.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

ilk yariyi izledim ve ilk yarida sahanin yildizi Tabata'ydi. Nobre'nin kendine gelmesine sevindim. Guti'nin gol atmasina da cok sevindim penaltidan olsa bile.

Neyse farkli kazanmak guzel Tebrikler Besiktas'm!

NoPasaran

Savunma konusunda nedense ben pek felaket tellalliği yapamayacağım..

Geçen senede Galatasaraya diyorlardı ama adamlar bizden hep daha iyidiyiler..

Futbol maçına göre oynanıyor. Fenerbahçe yada Trabzon yada ne bileyim Galatasaray maçlarında bu kadar pozisyon verilmiyor bu bir gerçek..

Ancak sıkıntı yokmu ? Var.

bununda sebebi her maç savunma hattının komple değilmesi..

Kimsenin yeri belli değil Halen Savunmada.Hemde hiçbirisinin.Çok garip bir durum..Her maç aynı savunma hattıtyla çıkarsa hatalar minimum olacaktır bundan kuşkum yok..

Nobre konusunda daha geçen hafta yazdım ilk 11 oynasın zaten atar 14-15 gol Nobre. Bu kadar eleştirmeyin diye dünde gördükki Nobre gerçekten iyi golcü. Elimizde hiç bir forvet attığı 2 golüde atamazdı..

Elimizdeki tek gerçek Santrafor malesef Nobre. Bunu unutmadan gidip gelecekelr hakkında yorum yapmak gerekiyor. Ancak en fazla yedek olur buda bir gerçek..

Diğer oyuncular iyi sayılır. Q7 ilk yarı hiç yok ama  ikinci yarı esti. Çok farklı bir oyuncu ne desek anlamsız kalır. YILLARDIR özlenen yıldızmış..

Guti bazen öylesine öldürücü yerlere top atıyorki insan şaşırıyor. boboya attı bir tane ama dönüp vurana kadar topu çoktan aldı rakip :) Ancak fizik olarak ayakta kalmakta zorlanıyor ..buda gerçek.

Tabatayı beğendim ben. Holosko gider umarım bu takımdan..

Ayrıca ne olursa olsun Robinho lazım bu takıma. Sadece TEK KANAT işliyor bu kötü bişey..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ayrıca söylemedende geçmeyeyim..

Siz Guti Schuster ve Q7 olsanız süper lig hakkında ne düşünürsünüz acaba..

Düşünsenize, İlk maç Buca sonra İnönü Sonra bu stad.

Zeminler rezalet, stadlar rezalet (inönü hariç), atmosfer sıfır vs vs vs
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Dün maçı izlerken onu düşündüm bende,Robinho gelse şu sahada mı oynayacak...Bu tür şeyler Türkiye'nin imajını olumsuz yönde etkiliyor,sonra da gelecek futbolcuyu ikna etmek için kırk takla atıyor kulüpler

carsi52

Orası öyle ama şimdi bakıyoruz Kayseri stat yaptırdı Kayseri halkı doldurmuyor stadı diğer anadolu kulüpleride bu riske giremiyor..
Keşke tüm takımların stadı modern olsa ve dolu olsa..
Bölünür senin için uykular!

keskinli

ben yine ayni yorumu yapacagim
su anda sansimiz ve kalecimizin inanilmaz kurtarmalari sayesinde yolumuza devam ediyoruz
inanila dercede cok poziyon verdik yine,ayrica oyandigimiz oyun cok plansiz
guti acemilik cekiyor,rakibin sert oyunuda yildiriyor olabilir
orta sahada baska beyin olmadigi icin gutiye cok is düsecek,daha fazla sorumluluk almali
orta saha oyunculari daha cok geride yardimci olmalilar,bi ara bu isi nobre yapmak zorunda kaldi
nobrenin 2 gol atmasi cok iyi oldu,özgüveni yerine gelmistir umarim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin