Ana Menü

Delgado Al Jazira'da !

Başlatan NoPasaran, Ağustos 22, 2010, 00:26:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'ta Guti'nin transferiyle gidecek yabancılar arasında ilk sırayı olar Matias Delgado'nun, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gideceği belirtildi.

Arjantinli futbolcunun, başkent ekibi Abu Dhabi'nin teklifine sıcak baktığı iddia edilirken, Arap takımı yetkilileri Beşiktaş'ın istediği 5 milyon euro ücreti ve Matias Delgado'ya verilecek yıllık 2 buçuk milyon euroyu kabul ettiği belirtildi.

Bu transferin gerçekleşmesi için Matias Delgado'nun bir şartının da olduğu belirtilirken, Delgado'nun futbolcu olan kayınbiraderi Julio Rossi'nin de aynı takıma transfer olması olduğu belirtildi. Forvet oynayan Rossi, son olarak İsviçre'nin Neuchâtel Xamax takımında forma giymişti. Şu anda ise boşta. Abu Dhabili yetkililerinin bu teklifi düşündükleri öğrenildi.

BASEL VE GETAFE'YE TRANSFERİ GERÇEKLEŞMEMİŞTİ

Beşiktaş Yönetimi, bu sene yapılan pek çok transferde birlikte çalıştığı menajer Ahmet Bulut'a Delgado'ya takım bulması konusunda yetki verdi; ancak Bulut, Arjantinli futbolcunun eski takımı Basel ve İspanyol takımı Getafe'yle yaptığı görüşmelerden sonuç alamadı.

Arjantinli futbolcu, şu an içerisinde bulunduğu durumdan son derece rahatsız olduğunu ve yöneticiler tarafından takımda istenmediğini düşündüğünü belirterek, ''Bu koşullarda Avrupa'da her hangi bir takıma gidemeyeceğim. Birleşik Arap Emirlikleri'nden gelen teklifi kabul etme olasılığım çok yüksek. Bu alternatif Beşiktaş'ın da lehine olacak. Çünkü sözleşmem Ocak'ta sona eriyor. Devre arasında istediğim takıma bedelsiz gidebileceğim. Bu koşullarda zaten bana kimse, şu anda aldığım parayı vermez. Ocak ayında boşa çıkıyorum." diye konuştu.

- CHA -

bu sefer güldürdü :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

Gitmesine sevindim

Yuhalanmasına üzüldüm. Ve yuhalanıpta gitmiş oldu böylece.. Bir futbolcu için sahalarda yaşanılabilecek en kötü duygu olsa gerek
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

git abi git. yeter artık. tesekkur edılıcekse ederız ama yeter artık.

tabatatyıda kıralayın turkıyeden bırıne ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

Delgado&tabata ikilisinden biri mutlaka gitmesi gerekiyordu, Bu delgado oldu.. Tabata kalabilir bu durumda.. En azından klubeye bir alternatife ihtiyacımız var 10 numara görevi yapabilecek..

Artık tabatadan önce; Nobre ve Holosko gönderilecek isimlerin başında olması gerek.

unutmam gereken..

CR7

Holosko :ok kiralansın.. sonra Türk yapılsın Bobo ile birlikte

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Ligtv sondakika geçti.
Cha haber yazdı.
Zaten bugün izlemeye gelmişler.
2. yarı Serdal Başkan yoktu.
bence olmuştur bu iş.

beckyZWICKY

Nobreden nefret ediyorum

Holoskoyuda bi o kadar cok seviyorum.. Ama duygusal bakmayacağım artık GİTMEN LAZIM HOLOSKO kiralık yada bonservisinle Ama git hızlı cocuk.

unutmam gereken..

Simurg

bir saniye düşünülmesin hele o tabata varya asrın hatasıııı

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

lıg tv ye gore 5mılyon euro ya satmısız :D

bu gunun en guzel haberı :D

bu sene 7.3 cıktı
5 gırdı
cıkan 2.3

gelen q7-gutı-robınho-cenk-ersan-hılbert
gıden delgado

:D :D :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

Nihayet gitti diyorum sadece.

Güle güle.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

NoPasaran

Zaten 5 çoktu..

Delgadonun artık yeri kalmadı takımda..

Yuhlandıktan sonra bu senede sıkıntılı geçerdi..

2 gün içinde gider herhalde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Yabancı kontenjanını açmak için uzun süredir karar veremeyen Beşiktaş, eski kaptan Delgado'da karar kıldı.

Beşiktaş'tan daha önce gönderilmesi gündeme gelen ancak teknik direktör Bernd Schuster'in isteğiyle kadroda tutulan eski takım kaptanı Matias Delgado, İstanbul Büyükşehir Belediye maçında verilen şansı iyi kullanamayınca, Alman teknik adamın da gözünden düştü. Schuster, Abu Dabhi kulübü Al-Jazira'den teklif alan Arjantinli'nin ayrılmasına onay verdi.

Beşiktaş'a 2006-2007 sezonun başında 5 milyon euro bonservis bedeliyle İsviçre'nin Basel kulübünden transfer edilen Arjantinli Matias Delgado'nun takımdan ayrılması an meselesi.

Geçen sezon sakatlığı nedeniyle sözleşmesi dondurulan takımın eski kaptanı Delgado bu sezon da yeni teknik direktör Bernd Schuster'in gözüne giremedi.

Abu Dabhi kulübü Al-Jazira'nin 4 gün önce Beşiktaş'a yaptığı kiralık teklifi Schuster engeline takılırken, Arjantinli futbolcunun İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçındaki kötü performansı  alman teknik adamın da fikrini değiştirdi. Schuster'den "satabilirsiniz" raporunu alan yönetim Al-Jazira kulübü ile anlaşma noktasına geldi. Al-Jazira kulübü bonservis bedeli olarak Beşiktaş'a Delgado'nun siyah beyazlı kulüpten bu sezon alacağı olan 2 milyon 250 bin euro ödeyecek. Matias Delgado'nun beşiktaşla sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net