Ana Menü

Delgado Al Jazira'da !

Başlatan NoPasaran, Ağustos 22, 2010, 00:26:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş - İstanbul B.B. karşılaşmasında İnönü Stadı tribünlerinde Delgado ve Tabata için talipler de vardı.

Dubai`nin El Cezire takımın temsilcisi, Delgado ve Tabata`yı satın almak için siyah beyazlı yöneticilerden söz aldıklarını iddia ederek;

"Ancak Teknik Direktör Schuster, bu iki futbolcuyu da takımda tutmak istediğini söylemiş. Pazartesi günü en azından Delgado ile anlaşıp sözleşme imzalamak istiyoruz." sözlerini kullandı.

Haber1903

Güncel

Beşiktaş`ın Arjantinli futbolcusu Matias Delgado ile yollar kesin olarak ayrıldı.

Beşiktaşlı yöneticilerden edindiğimiz bilgillere göre, Arap takımlarından Al-Jazira yöneticileri ile yapılan görüşmeler sonucu anlaşma sağlandı. Delgado`nun bu seneki maaşının verilmeyeceği bu miktarın bonservis bedeli olarak sayılması konusunda anlaşıldı.

2006-2007sezonu başında 5 Milyon Euro`ya Basel`den transfer edilen Arjantinli futbolcunun yarın resmi imzayı atacağı ve İstanbul`dan ayrılacağı bildirildi.

-HABER1903-

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Yollayın işte Tabatayı gitsin.

Maçta Demirörenin yanında oturan kimdi bunlarmıydı acaba :D ?
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

mümkünse hemen yanınada holosko yu bonus olark verin

ilhan mansız_melis

Yollayın Tabata'yı Allah aşkına.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Bence hoca eline alsın bir kağıt..

Çeksin rastgele..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tabata&delgado&holosko.. Bu 3'ü için bencede çeksin rastgele bir şans kurası.. Çektiği kağıttaki isim kalsın, geri kalan 2 oyuncuda gitsin.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Delgado kalsın ya.

Bugün çok geride oynattılar.Onada yazık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Hilbert ne işe yarıyor neden kalsın deniliyor ? Ayrıca Delgado kalmalı.
Gitsin abi Tabata ile en başta gitsin Hilbert bildiğin Holosko adam ya hiç farkları yok.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Tabata ve delgado aynı tip oyuncu. Birbirini aratmazlar bence. İkiside 'iyi' değil ve tam anlamıyla aynı tip oyuncu her yönüyle. Tek farkları ad soyadları değişik.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Since 1903

CR7

Lig Tv son dakika: Matias Delgado, Al Jazira takımı ile anlaşmış yarın kulüpten ayrılıyormuş..

yuhlandı ve gitti.

alkışlanarak gitmesini isterdim :(

Teşekkürler Mati!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

10 numara da boşa çıktı :) Delgado nun gitmesine üzüldüm...Tabata,Nobre varken en azından ilk olmasaydı keşke :(

beckyZWICKY

Bir futbolcu için oyundan çıkarken binlerce kişi tarafından yuhalanmak çok ama çok kötü bir duygu olsa gerek. Keza bunlar türk değil aşkıyla değil ekmeği için oynuyor.. Bu tür şeyler direkt takımdan soğutur oyuncuyu özellkle yabancı futbolcuları.. Artık limitini fazlasıylada doldurmuştu delgado zaten. İşler iyice kötüye gitmeden gitmesi isabetli oldu..

Böylesi ani bir gönderiliş, gelecek kişinin habercisi olsa gerek (: İşte şimdi bende KESİN ROBİNHO BİZDE Diyorum..

unutmam gereken..

beckyZWICKY

ulan işe bak arkadaş ya geçen sezon; Önümüzdeki yıl ROBİNHO , GUTi , QUARESMA 3'üde beşiktaşa gelcek deseler fotomaçın filan balonlarından daha büyük balon olarak görürdüm ama helal olsun ya, İlk defa bir transfer sezonunda süper mutluyum. Allah bozmasın bu mutluluğumuzu. İsminizin bize getirdiği mutluluk kadar oyununuzla başarılarınızlada bize mutluluk verin. (:

unutmam gereken..

NoPasaran

Bırakın gitsin ya..

NE VERDİ bu zamana kadar.:
Aşk bu Aşk !

volkanca.net