Ana Menü

Schuster İBB maçı sonrası "Rakibimiz zemin oldu"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 22, 2010, 00:17:36

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında hak etmedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.

Schuster, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, en azından maçı kaybetmemeleri gerektiğini anlatarak, ''Çok pozisyon bulduk ama olmadı. İkinci yarıda risk aldık sonra da kalemizde gol gördük. Ama bu yenilgiyi hak etmediğimizi söyleyebilirim'' dedi.

Kadroda yaptığı değişikliklerin sorulması üzerine de Schuster, ''Ligin başındayız ve bu maçlar oldukça zor geçiyor. Elimizde taze futbolcuların bulunması avantaj, ben de bu avantajdan yararlanmak istiyorum'' diye konuştu.

''SAHA ZEMİNİ RAKİP OLDU''

Schuster, Nihat'ın protesto edilmesiyle ilgili olarak da ''Sadece Nihat gol kaçırmadı. Nihat dışında da çok pozisyon değerlendiremedik'' derken, saha zemininin kötülüğünden de yakındı. Schuster, ''Saha zemini bizim için ayrı bir rakip oldu. İstediğimiz futbolu oynayamadık. Denedik ama olmadı'' ifadelerini kullandı.

Transferle ilgili bir soruya Schuster, ''Konuşulanlar beni ilgilendirmiyor. Takımımız çalışıyor ve her geçen gün iyiye gidiyor. Bugün maçı kaybettik ama futbolumuzu her geçen gün ilerleteceğiz'' şeklinde yanıt verdi.

Alman teknik adam yabancı kontenjanı konusunda da ''Bu limit beni mutlu etmiyor. Bobo ve Zapotocny'yi kadro dışında bırakmak istemezdik ama mecburuz'' dedi.

Son olarak Guti'ye değinin Schuster, ''Guti en geç gelen futbolculardan birisi ve biraz zamana ihtiyacı var. Son 2 maçta neredeyse 90'ar dakika oynadı. Bu maçta da sonradan oyuna soktum'' diyerek sözlerini tamamladı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

güzel bi gözlem olmuş söylediklerinde haklı yanları çok

CR7

Top en az 5 kez sekiyor pas atınca.

iyi ki deplasmandayız ve milli maç arası geliyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Maçın devre arasında ntv yi açtım :=)

Stadı gördüm Barcelona Sevilla maçında..

Utandım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Bunun etkinlik ile alakası yok bence..

Stada bakılmamış belli.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Nasıl ya korner köşesinin ordan değişik birşey geçmiş artık araba mı geçti ne geçti anlamadım..
Bölünür senin için uykular!

CR7

Anadolu Gençlik Derneği :)

29 mayısta yeniden vizyonda...

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 22, 2010, 00:32:18
Bunun etkinlik ile alakası yok bence..

Stada bakılmamış belli.

abi etkinlik ile  alakası var bence

oraya kaç tonluk sahne kuruluyor. 10binlerce kişi orada tepiniyor.

ama olmayabilir de.

çünkü Schuster Plzen maçında böyle sorun yoktu demişti

ilginç..

NoPasaran

A
Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 22, 2010, 00:33:05
Nasıl ya korner köşesinin ordan değişik birşey geçmiş artık araba mı geçti ne geçti anlamadım..

Stadın yanınki koca binadan güneş vuruyormuş :-\

Çimler yenilense. fener yenilemez.. 50-60 milyara hallolur herhalde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

HEr konser verecek olan artiz geliyor inönüye arkadaş harbiden. zemin üstünde uçanı kaçanı sıçanı tepineni yüzlerce binlerce kişi ve tonlarca sahne alet edavat araçlar falan filan derken nasıl bunlar zemine zarar vermez yahu

Saraçoğlunda bu tarz etkinlikler bu kadar sık oluyor mu ya? yada daha doğrusu hiç oluyor mu duymadım hiç? Vermeyin izin arkadaşım ya vermeyin, Takıma bize yazık bize zarar! Gitsinler olimpiyatta mı saraçoğlunda mı bi meydanda mı nerde ne konser verilcekse verilsin! Burası İnönü Stadyumu ve FUTBOL SAHASI! Sahne yada miting alanı değil!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7