Ana Menü

1-0-2 Maç Tahmin Yarışması Kuralları

Başlatan NoPasaran, Ağustos 18, 2010, 01:26:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

1 - Oyunumuz o hafta oynanacak 9 karşılaşmanın sonucunun ne olacağını tahmin etme oyunudur...

2- Sonucu bilinen her maç için 1 puan , 8 maç bilen extra 3 puan , 9 maç bilen ekstra 10 puan kazanaktır.

3- Alt ,üst, 1 yada 0 gibi ifadeler tamamen geçersizidir. Sonuçlar sadece 1-0-2 şeklinde olmak zorundaır.

4- Maçlar her hafta en geç Salı günü gecesine kadar Forum yöneticileri tarafından sitemizde konmuş olacaktır..

5- Tahmin yapan üyemizin mesajını değiştirme hakkı yoktur ancak maçlar başlamadan önce (Oynanacak ilk maç) Forum yönetimine bildirerek değişiklik yapabilir. Maçlar başlamadan önce dediğimiz yer HAFTANIN OYNANAN İLK MAÇIDIR.

6- Herkese bol şanlar, Bakalım Spor Toto Süper Ligi en iyi kim biliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

eee bugün salı maclar nerde HalkınAdmini :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yuNuS1903

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 18, 2010, 01:26:07
1 - Oyunumuz o hafta oynanacak 9 karşılaşmanın sonucunun ne olacağını tahmin etme oyunudur...

2- Sonucu bilinen her maç için 1 puan , 8 maç bilen extra 3 puan , 9 maç bilen ekstra 10 puan kazanaktır.

3- Maçlar her hafta en geç Salı günü gecesine kadar Forum yöneticileri tarafından sitemizde konmuş olacaktır..

4- Tahmin yapan üyemizin mesajını değiştirme hakkı yoktur ancak maçlar başlamadan önce (Oynanacak ilk maç) Forum yönetimine bildirerek değişiklik yapabilir. Maçlar başlamadan önce dediğimiz yer HAFTANIN OYNANAN İLK MAÇIDIR.

5- Herkese bol şanlar, Bakalım Spor Toto Süper Ligi en iyi kim biliyor..

bugün çarşamba..

puanlar?
maçlar?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ağustos 25, 2010, 15:48:11
puanlar ne zman veriliyor?

Excelde program yapacaktım uğraşmayım diye. Koyunca otomatik atasın yukarı aşağı. Transferlerden olmadı. Bugün akşam hallederim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

İlgi ve Alaka olmadı meliscim :D

Uğraşmaya değmiyor   ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis