Ana Menü

Demirören "Taraftar Sponsuruda Yeni transferide kaçırabilir"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 14, 2010, 00:34:03

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, önemli transferlerin, büyük hedeflerin sponsorlar sayesinde olduğunu belirterek, ''Geçen gün stadımızla ilgili bir sponsorla anlaşmak üzereydik. Maç öncesi taraftarlarımızın kötü tezahüratı nedeniyle maalesef sponsorumuz kaçmak üzere'' dedi.

Demirören, Beşiktaş Ege Bölgesi Dernekleri tarafından Swissotel Grand Efes'de düzenlenen iftar yemeğine katıldı.Yemekte yaptığı konuşmada Beşiktaş'ta her şeyin güzel gittiğini, bunun devam edeceğini belirten Demirören, ''Bunun devamı birlik beraberliğe bağlı'' dedi.

Demirören, Guti'nin ''Beşiktaş, kulüp olarak Real Madrid, Barça, Milan veya İnter düzeyinde'' şeklindeki beyanını hatırlatarak,  şöyle konuştu: ''Değerli bir oyuncumuz 'Beşiktaş bir dünya kulübü, imrenerek bakılan kulüplerden farkı yok' dedi. Doğru söyledi. Bu güç, Beşiktaş'ın gayrimenkulleriyle, tesisleriyle, binalarıyla değil, camiasıyla, taraftarlarıyla oldu. Avrupalı bir kulüp olacaksak, Avrupalı gibi düşünmeli, hareket etmeliyiz. Yani sponsorlarımıza destek olmalıyız. Önemli transferler, büyük hedefler sponsorlar sayesinde olur. Geçen gün stadımızla ilgili bir sponsorla anlaşmak üzereydik. Maç öncesi taraftarlarımızın kötü tezahüratı nedeniyle maalesef sponsorumuz kaçmak üzere. Sponsorumuz kaçabilir de, yurt dışından alacağımız sporcu da kaçtı. Çünkü sponsorumuzdan alacağımız para ile getirecektik. Eğer dünya kulübüysek o şekilde hareket etmeliyiz. Sponsorlarımıza sahip çıkmalıyız.''
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bence oyuncu gelecek de
sponsora karşı çıkmamamız için bir tehdit gibi gördüm ben :D

zaten çıkılması mantıksız.

Eğer stadın ismi Atatürk Stadı olsa karşı çıkarım ama İnönü olunca karşı çıkmam. herhangi bir cumhurbaşkanı,başbakan olsa da karşı çıkmam.

ya Atatürk olur ya da Şeref Bey olur işte o zaman sponsor istemem stadın önüne başına sonuna arkasına
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Evet ama halen sözleşme imzalanmadı..

Sanırım geçen hafta imzalanacaktı..

Taraftarın ŞEREF BEY zihniyetini anlamıyorum.

Burası İnönü Stadyumu ve Sponsor alınabilir..

Kendi kendilerine yeni isim şu bu , yok yeni stada karşı çıkmalar, yok sponsora karşı çıkmalaar..

herkes işine baksa artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Taraftar hem Adebayor,Robinho yu istiyor hem de sponsor istemiyorlar garip...
Since 1903

keskinli

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 14, 2010, 04:35:49
Taraftar hem Adebayor,Robinho yu istiyor hem de sponsor istemiyorlar garip...
iste böyle celiskili bi taraftar haline geldik veya getirildik
ya amatör kalip amatör futbolcularla oynayayacaksin yada profesyonel olmak istiyorsan sponsor alacaksin
ülkerin basina gelenleri düsünürsek hic sponsor bulamayiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

"Transferin mali altyapısı konusunda Medical Park'la anlaşmıştık. Oradan gelecek para ile bonservisin ilk taksidini ödeyecektik. Ancak tribünler bir bağırdı, her şey bozuldu..."

Beşiktaşlı mutlu, Beşiktaşlı umutlu, Beşiktaşlı iddialı. Teknik direktörlük görevine Schuster'in getirilmesinin ardından Quaresma ve Guti gibi 2 dünya markasını daha bünyesine katan Siyah-Beyazlılar, transferin 'tartışmasız' şampiyonu olmuş
durumda. Ancak Kartal'da 'harekât' bitmiş değil.

Son Helsinki maçından sonra Schuster'in "Bobo ve Nobre gibi değil, daha kısa ve aralara sızabilen bir forvete ihtiyaç duyuyoruz. Belki başkan bir sürpriz yapar" sözleri, ismi uzun süredir gündemde olan Robinho'yu işaret ediyor. Siyah-Beyazlı camia sadece bonservis bedeli 25-30 milyon Euro olan Brezilyalı'nın hayalini kurarken, başkan Yıldırım Demirören'in de 'kolları sıvadığı' ortaya çıktı. Bu konudaki 'en net' sinyaller İzmir'den geldi.

OTELDE TRANSFER ZİRVESİ

Bucaspor karşılaşması için İzmir'e giden bazı yöneticiler, Ege Beşiktaşlılar Dernekleri'nin verdiği iftar yemeğinden sonra lobiye geçti. Transferdeki son çalışmaların da masaya yatırıldığı toplantıda,söz dönüp dolaşıp Robinho'ya geldi. Brezilyalı için yapılan çalışmalar o anda başkan Yıldırım Demirören'in ağzından dökülüverdi.

Transferin mali altyapısının bile hazırlandığının altını çizen Beşiktaş Başkanı, "Medical Park ile anlaşmıştık. Oradan nakit bir para gelecekti. Bu parayı hemen Robinho'nun bonservisinin ilk taksidi için yatıracaktım. Ama tribünler bir bağırdı, sponsor kaçtı. Eğer anlaşmayı hemen yapsaydık Robinho'yu bitirecektim" ifadesini kullandı.

ADEBAYOR DA TAKİPTE

Demirören'in bu sözleri yöneticiler arasında büyük bir pişmanlık yaratsa da Robinho defterinin henüz kapanmadığı öğrenildi. Siyah-Beyazlılar'ın Medical Park ile yeniden görüşmelere başlayacağı ve Brezilyalı oyuncu konusunda bu hafta içinde
İngiltere'ye bir çıkarma yapılabileceği belirtildi.

Demirören'in ayrıca Manchester City'nin bir diğer yıldızı Adebayor için de nabız yoklamaya devam ettiği, Togolu santrforun maliyeti için sponsorlarla temasların sürdüğü gelen haberler arasında.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Valla ben o tezahurata o gün çok kızdım ya..

Anlamsız anlamsız şeref bey polemikleri..

Burası Şeref bey inönü değilmiş.

İki senede 13-14 trilyon para gelecekti içine ettiler..

O bağıranlar ödesin o parayı şimdi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

değerler paradan önemlidir. para geçici, değerler kalıcıdır.
bitti, dağılın.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

şu an stadın ismi ne?

İnönü Stadı

kullanılan isim ne o kesimlerce

Şeref Bey Stadı

İnönü ismi Şeref Bey şeklinde değiştirilmeyeceğine göre buna rağmen kullanıldığına göre şu an sponsor gelirse yine kullanabilirler o ismi. Kimse onlara dayatma yapmıyor.

sonuçta isim önüne geliyor. Medical Park İnönü Stadı oluyor. ve gelmeli.

hem para yok hem bir de sponsor gelmesin hem de Robinho gelsin Adebayor gelsin o gelsin bu gelsin.

he cebinden çıkarıp veriyorsa futbolculara parayı, ki sanmıyorum bir forma bile almazken Q7 ve Guti gelmesine rağmen, çift turnike yapmaya çalışırken, o zaman gelmesin kardeşim sponsor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

Değer ikiye ayılır; Maddi ve Manevi. Ben manevi olandan bahsediyorum. Evet, Şeref Bey ismindedir.
Manevi değerlerimiz Beşiktaş için çalışıyorken, maddi değerlerimiz kendi sistemleri için çalışırlar. Medical Park, kendi babasının hayrına reklam vermiyor. Reklam yaparak para kazanmak istiyor. Formaya reklam versinler, güzel. Ama stad evdir, manevi değerleri vardır.
bitti, dağılın.

NoPasaran

İyide şeref bey diye stad ismi varmı şu anda ?

Yok..

Olmayan şey için yaygara koparılıyor..

Beşiktaş bu paralarla dünya klubu olduğunda gider tesisini yapar isminede babalar gibi ŞEREF BEY TESİSLERİ der..

Gider Alışveriş Merkezi Kurar ŞEREF BEY BEŞİKTAŞ ALIŞVERİŞ MERKEZİ der..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

hangi sponsor gelirse gelsin bi kulp bulunur
sponsor istemeyen mantikli düsünürsek basarida istemiyordur,yildiz futbolcuda istemiyordur
hem sponsor istemeyipte yildiz isteniyorsa hayal dünyasinda yasaniyor demektir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin