Ana Menü

Tigana: "Bu şimdi mi söylenir?"

Başlatan eRe, Şubat 22, 2007, 11:40:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta Jean Tigana fena kızdı. Fransız hocayı küplere bindiren olay, 4 büyük kulübün sponsoru Cola Turka'nın önceki gün düzenlenen gecesi nedeniyle yaşandı. Olayın şöyle geliştiği öğrenildi: Menajer Ali Gültiken günler öncesinden belli olan Cola Turka gecesini teknik direktör Jean Tigana'ya önceki gün akşam saatlerinde söyledi. İdmanda bu daveti duyan Fransız teknik adam "Bu şimdi mi söylenir? Takım elbise giymek, hazırlanmak gerekir. Siz zaten hem beni istemiyorsunuz hem de Beşiktaş'ı temsil etmemi" diye çok sert çıktı. Davetin kendisine çok geç yapılmasına sinirlenen Tigana bu nedenle geceye katılmadı. Fransız hocanın moralinin çok bozulduğu ve yakın çevresine daha önce de buna benzer yaşadığı olayla ilgili dert yandığı ifade edildi.

Kaynak : Vatan
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

iyi de mübarek erkek adamsın hazırlanmak gerek demiş takım elbiseyi giydinmi tamam... gidipte kuaföre sacını yaptırıp manikür pedikür sir falan mı yaptırcan...metroseksüel tigana...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

tigana cok sımarıkmıs galıba kucukken :D :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

metroseksüellik ordan mı geliyo diyosun yani...ama dogru mali de bütün insanlar metroseksüel :D :D :D
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Delirdik

yorumLar biraz aLaycı oLmuş sanırım ya da ben öyLe aLgıLadım ::)

adamın sinirLendiği nokta duruşLarı bence
"Siz zaten hem beni istemiyorsunuz hem de Beşiktaş'ı temsil etmemi" diye çok sert çıktı."
yönetim bunu son anda söyLerse, Tigana'nın bu cümLesi ne kadar yanLıştır?
gitmemekLe en iyisini yapmış.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!