Ana Menü

Kemal Akbaba Beşiktaş'ta

Başlatan CR7, Temmuz 18, 2010, 14:59:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Yayına Giriş: 18.07.2010 13:31:43
Güncelleme: 18.07.2010 13:32:39
Beşiktaş, Gençlerbirliği'nden Kemal Akbaba ile anlaşma sağladı.

[/color]
[/color]kaynak: trt.net.tr
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Transferin en hızlı kulüplerinden Beşiktaş, Gençlerbirliği'nin 21 yaşındaki milli oyuncusu kemal Akbaba ile prensip anlaşmasına vardı.

Ümraniye Tesisleri'nde 2 gündür fizyoterapistler eşliğinde antrenman yapan golcü oyuncu kendini siyah beyazlı yapan mukaveleye bugün imza attı. Daha önce Hacettepe ve Samsunspor formaları da giyen Kemal Akbaba çeşitli kategorilerde yaklaşık 60 kez milli formayı giydi.

Fenerbahçe'nin de yakından ilgilendiği genç oyuncu Beşiktaş'ı tercih etti ve siyah beyazlılarla 3 yıllık anlaşma yaptı. Ulvi Güveneroğlu'nun raporuyla Beşiktaşlı olan genç oyuncunun transferini siyah beyazlı yönetimin resmen duyurması bekleniyor.

Haber: Alper ASLAN

K.D

hayırlı olsun bakalım inşallah faydalı bir oyuncudur:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

bu arada yönetimi de kutlamak lazım.

adam 2 gündür antrenmanda kimsenin ruhu bile duymuyor :D

K.D

renkli basın nasıl son dakika diye geçmedi anlamadım ya?

carsi52

Yanılmıyorsam bu sezon gençlerbirliğinde 6 defa forma giymiş..
Nobre satılsın artık.
Bölünür senin için uykular!

CR7

böyle bir transfer yokmuş
artık müthiş manasında mı yalan bir transfer haberi manasında mı göreceğiz :)

edit: yalanmış..

K.D

yapma be bizde gaza gelmiştik nnobre gitcek diyue:D

CR7

Transferin hızlı ekibi Beşiktaş`ın, Gençlerbirliği`nde forma giyen forvet oyuncusu Kemal Akbaba ile 3 yıllık anlaştı.

Beşiktaş Altyapıdan Sorumlu Üye Sinan Vardar yaptığı açıklamada;

`` Rezerv lig`de güçlü bir Beşiktaş kurmak istiyoruz. Bu alanda yaptığımız transferlerimiz devam ediyor. Kemal geçtiğimiz dönemde Oftaş`ta gol kralı oldu. Bonservis ücreti ödemeden Beşiktaş`a kazandırdık. Çok yetenekli bir futbolcu.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903-

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903

Doğruymuş..

+18 !

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

+18 !

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 19, 2010, 12:18:34
Transferin hızlı ekibi Beşiktaş`ın, Gençlerbirliği`nde forma giyen forvet oyuncusu Kemal Akbaba ile 3 yıllık anlaştı.

Beşiktaş Altyapıdan Sorumlu Üye Sinan Vardar yaptığı açıklamada;

`` Rezerv lig`de güçlü bir Beşiktaş kurmak istiyoruz. Bu alanda yaptığımız transferlerimiz devam ediyor. Kemal geçtiğimiz dönemde Oftaş`ta gol kralı oldu. Bonservis ücreti ödemeden Beşiktaş`a kazandırdık. Çok yetenekli bir futbolcu.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903-

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903

Doğruymuş..

Burdan da doğrulanmış.

CR7

Beşiktaş`ın Rezerv lig için Gençlerbirliği Oftaş`dan transfer ettiği Kemal Akbaba Haber1903`ekonuştu.

Akbaba, Haber1903`e verdiği özel röportajda;

`` 1988 Kars doğumluyum. Futbola Gençlerbirliğinde başladım. 14 sene kırmızı siyahlı formayı çeşitli kategorilerde giydim. Ziya Doğan döneminde A takıma çıktım ve profesyonel oldum. Milli takımın çeşitli kategorilerinde forma giydim. 8 senedir profesyonel anlamda futbol oynuyorum. Hacettepe,Gençlerbirliği,Gençlerbirliği Oftaş,Samsunspor formalarını giydim. Gençlerbirliği Oftaş`da gol kralı oldum. Gençlerbirliği`nde sözleşmem sona erdi. Orada ki hocamızdan mutsuz olduğumu dile getirdim. Daha sonra Ulvi Güveneroğlu ile bir görüşmem oldu. Oda sözleşmemin bittiğini öğrenince bana hemen İstanbul`a gelmemi söyledi. Bende hocamı dinleyerek kendimi Beşiktaş`lı yapan 2 yıllık sözleşmeyi imzaladım. Beşiktaş`ta Nihat Kahveci en büyük idolüm. Karakteri,futbol anlayışı benim için çok farklı. Nihat ağabey`den öğrenceğim çok şey olduğuna inanıyorum. Umarım Rezerv ligde şampiyonluk yaşayıp seneye A takıma çıkacağım. Beni buraya getiren başta Ulvi hocam olmak üzere Sinan Vardar başkanıma da çok teşekkür ediyorum. Türkiye`nin en büyük taraftarının karşısında forma giymeyi düşünmek bile beni heyecanlandırıyor. Hepimize hayırlı olsun.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -

Röprortaj: Murat Özen / Murat Bozkurt
[/size][/color]

CR7

hey Allahım ya hem bu transfer yoktur diye yalanlıyor haberi Haber1903 habercisi hem de şimdi biz demiştik diyor
ne mal bir insan ya :D