Ana Menü

Schuster: "Gidebilir"

Başlatan CR7, Temmuz 16, 2010, 14:21:55

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

geçen sene karşılaşmadık mı :)

Kayseri maçında Makukula takıverdi golü 2 maçta da  :D

Es es maçında Ümit karan asıverdi 1 tane sonra savunma kademesi yüzünden Ernst müdahale etmek zorunda kaldı onu da penaltıya çevirdi

sonra Gs maçında Arda Turan'ın golü? :)

tek tek maçları izlesem hepsini sayarım

şu an aklıma gelenler bunlar
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 19, 2010, 17:21:29
Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 19, 2010, 16:19:15
Ersanın nasıl bi oyuncu olduğunu bilmiyoruz.
Koskoca bi sezonda sivok,toraman,ersanla yola çıkmak kumar oynamak gibi birşey olur.

+1903

Ancak Zapo yada Ferrariden birisi kalacak..
o isim Ferrari olmalı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 20, 2010, 00:29:25
geçen sene karşılaşmadık mı :)

Kayseri maçında Makukula takıverdi golü 2 maçta da  :D

Es es maçında Ümit karan asıverdi 1 tane sonra savunma kademesi yüzünden Ernst müdahale etmek zorunda kaldı onu da penaltıya çevirdi

sonra Gs maçında Arda Turan'ın golü? :)

tek tek maçları izlesem hepsini sayarım

şu an aklıma gelenler bunlar
Yapma Yiğit Zapo olduğunda defansın nasıl olduğunu Ferrari geldikten sonra nasıl olduğunu herkes biliyor adamın hatalarını ayıklamaya gerek yok hata her futbolcu yapar...

Ona bakarsan Zapo nun hatası daha fazla Ferrari den Metalist maçında gördük afedersin sıçtı defans diye birşey kalmadı ve bunun gibi bir sürü maçlar...

Hani hatalarını ayıklayacağımıza yaptıkları katkılara bakalım...

Since 1903

Guti ORÇ.

2side gitsin schusterin istediği gibi bir oyuncu bulunsun.

CR7

Yaptıkları katkı mı?

Zapo'nun Kocaeli maçında attığı penaltıyı hatırlıyorsundur herhalde.

kimse cesaret edemedi o maçta o topa vurmak için adam hiç çekinmeden gitti taktı golü.

sonra arka direkte attığı bir gol var zapo'nun hangi maç bilmiyorum

sonra FTK Grup maçları Trabzon maçı deplasman

attığı golü hatırlıyor musun?

en kritik anlarda bu adam golleri attı. Ve zapo sivok olduğu maçlarda bu takım kolay kolay gol yemedi. En basit örneği yine deplasmandaki Trabzon maçı.

Ne zaman Zapo ile Cam adam oynadı bu adam hata yaptı.

Zapo topu oyuna Ferrariden de Sivoktan da Toramandan da iyi sokuyor. İleride gol arıyor ve buluyor. Bize inönüde attığı gol de kanıtı.

ve keşke şu metalist maçını bir daha izlesem de görsem kim hatalı. Göhan varken bu defanstan cacık olmazdı. Ferrari çıkınca 2. yarı bir çok maçı kurtardık biz.

ben gitmesini istiyorum açıkçası.

bir Q7'ye bakalım Yemen Ekşioğlu'nun dediği gibi bir Ferrari'ye. Adam otellerde kalıyormuş hala daha.

Ferrari geldiğinden beri orada burada geziyor.
Q7 ise ailesini yanına alıyor evini tutuyor futboluna bakıyor.

ben bu adam giderse miligram üzülmem.  Adam gibi oynayacaksa oynasın oynamayacaksa defolup gitsin. ben bunu lig varken de dedim ayrıca. Bir maçla adam kötü mü oldu dedin yine sen.

tekrar ve son kez diyorum giderse hiç mi hiç üzülmeyeceğim bir oyuncu. Kalırsa zaten yedek oturacaktır. ve yedek oturacağını da sanmıyorum. bu adam gider. Toraman asla sağbek filan oynamaz. Schuster oynatmaz.

ve eğer vikingur rövanşında yine olmazsa bu adam gidici demektir.

herkes Schuster ve Denizli'den iyi biliyor arkadaş.

Denizli ile ilgili haber;

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Mustafa Denizli'nin de Schuster gibi Ferrari'yi takımda istemediği öğrenildi. Tecrübeli hoca, transfer edilmesini kendi istediği İtalyan stoper hakkında geçen sezon yönetime 3 kez rapor sunarak, "Çalışmıyor. İstediklerime cevap vermiyor. Çakılı oynuyor. Güçsüz. Özel hayatı da sorunlu. Arkadaşlarına kötü örnek oluyor" dedi.

YÖNETİM FERRARİ'Yİ BIRAKMADI
Ancak yönetimin, "Beşiktaş zaten oyunu savunmada kuruyor. Ferrari'nin ileri fazla çıkmaması anlaşılabilir bir durum. Sahada güven veriyor" cevabını vererek Mustafa Denizli'nin ısrarlı isteklerini geri çevirdiği kaydedildi.

Fatih Doğan-Sabah

NoPasaran

Mustafa Denizli gitmeden demiş

"10 yabancıdan kime para verirlerse satın"  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

valla 3 milyon ferrari'ye versinler hemen satarım hiç düşünmem.

sanki bulunmaz hint kumaşı ya :D

CR7

he Yemen Ekşioğlu'ndan;

Sezer daha verilmedi
Rusya'da milli takımda maçta. Lütfen Sezer'i de Schuster'e karşı görücüye çıkartın. Ayıptır çocuklarımızı bu kadar bu formadan soğutmayın. Buna Beşiktaş taraftarı da dahil. Eğer Beşiktaş taraftarı Bobo'ya Nobre'ye Delgado'ya gösterdikleri toleransı kendi çocuklarımıza göstermiş olsaydı bugün Beşiktaş'taki futbolcu yapısı çok daha değişik olabilirdi. Günlerdir Ferrari için yazılıyor, çiziliyor, "Oyun sistemine uyuyor mu?" diye. Ferrari oyun sistemine uyuyor da, 90 dakika dışındaki sisteme uymuyor. Bir araştırın bakalım, Quaresma dün geldi, bugün evini kiraladı, içine de oturdu. Ferrari, iki senedir İstanbul'daki 5 yıldızlı otellerde niye dolaşıp duruyor?

Cem Goren

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 20, 2010, 01:35:18
valla 3 milyon ferrari'ye versinler hemen satarım hiç düşünmem.

sanki bulunmaz hint kumaşı ya :D
3milyonsa satmak lazım. o adamı aldıgımız paraya satamayız kımse kendını kandırmasın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Zapo ile Sivok olduğu zaman gol yemedi diyorsunda Ferrari ile Sivok ikilisinde en az gol yiyen takım olduk daha ne olsun yani madem bu Zapo bu övdüğün kadar iyiydi neden gönderildi ? neden o zaman işe yaramaz Ferrari geldi takıma ? Hani Ferrari hiç bir şey yapmamış gibi konusuyorsun komik geliyor açıkcası bana... Var mı acaba Ferrari yi bizim takımda beğenmeyen forumda merak ediyorum...

Ferrari dışarda söyle yapmıs yok böyle yapmış yok onu istemiyormuş artık basının saçma sapan haberlerine bile inanıyorsanız daha bir şey demiyorum adam dışarı çıkıyor 1 bardak bir sey ictiğinde arkadaşıyla hemen suçlu oluyor sanki sanarsın adamı bar kapılarından topluyoruz...

Zaten Ferrari gibi bir oyuncu yedek kalmaz mutlaka bir takıma gider...
Since 1903

NoPasaran

Ferrarinin menejeri 10 milyon lira öder Beşiktaş kovarsa demiş :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

e doğal yıllık 3,5-4 milyon € alan birisinin tazminatının ödenmesi gerekli :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bence de üste para verip yollamazlar ama teklif gelirse satarlar

NoPasaran

Fink
Zapo
Tello
Holosko
Delgado

Seç beğen al..

5 te 4 olacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net