Ana Menü

Zapotocny kalıyor.

Başlatan CR7, Temmuz 07, 2010, 11:06:49

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

ferrarı-zapo kalsın madem oyle
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Hala arkasındayım o sözümün ama şöyle : Zapo'nun gitmesini istemem şu an tamamen duygusal.Bursa maçında armayı öpüp tüm stadı dolaşması neredeyse hala aklımda.Az küfür etmemiştim o zaman.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Zapo sırıtmadı son Plzen maçında idare etti.
Bu arada Hocanın pekde düşünmediği iki isim olucak göbekte 3-4 hafta mecburi Zapo-Ferari ikiside ağır oyuncular inşallah sorun yaşamayız savunmada.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ersin Develi

Zapo Türkiye ye geldiği ilk iki senede iki farklı takımda şampiyonluk yaşadı,Zapo iyi bir futbolcu fakat bize attığı golden sonra sahayı turlaması ve gol sevincini o kadar abartması kendisine yakışmadı,sırf bu yüzden gitmesini istiyorum

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 08, 2010, 14:25:22
Zapo Türkiye ye geldiği ilk iki senede iki farklı takımda şampiyonluk yaşadı,Zapo iyi bir futbolcu fakat bize attığı golden sonra sahayı turlaması ve gol sevincini o kadar abartması kendisine yakışmadı,sırf bu yüzden gitmesini istiyorum

İstiyordum.Sakatlıklardan dolayı kalacak.Tamamen katılıyorum.Duygularım tercümesi :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

İstemiyorum kalmasını ama Sivok sakatlanınca mecbur lazım olabilir bize...
Since 1903

IL Capitano

Bence dun cok saglamdi, ben kalmasindan yanayim. Nihatin kaleciyle karsi karsi kalip harcadigi pozisyonun pasinida o verdi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Yerine adam gibi defans alinsin, neden sadece orta saha veya forvete YILDIZ aliyoruz ki,

DEFANSIN saglam olmadiktan sonra istedigin yere takviye yap, DEFANSA ZAPO yerine YILDIZ sart
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ağustos 09, 2010, 16:50:10
Bence dun cok saglamdi, ben kalmasindan yanayim. Nihatin kaleciyle karsi karsi kalip harcadigi pozisyonun pasinida o verdi.

Katılıyorum hocam. Nihat'a mükemmel bir pas attı. Zapo bu takım oynayacak bir futbolcu. Bana kalırsa Ferrari'yle de mükemmel 2 li olacaklar. Tabi Ersan'ıda deneyebilir.