Ana Menü

Zapotocny kalıyor.

Başlatan CR7, Temmuz 07, 2010, 11:06:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

gitmesine en kesin gözle bakılan adam gitmiyor mu yani?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Teknik Direktör Schuster'in kamp dönemindeki performansını beğendiği Çek yıldızın kadroda kalmasından yana olduğunu söyledi. Adalı, "Eskişehirspor ile el sıkıştık, ama hocamız Zapotocny'nin kalmasını istedi. Schuster, Zapotocny'den yararlanmayı düşünüyor" dedi.
Çek oyuncuyu beğenmedikleri için değil, yabancı kontenjanındaki kriz yüzünden daha önce göndermek istediklerine de dikkat çeken siyah-beyazlı yönetici, "Zapotocny gitseydi yerine yerli bir stoper bakacaktık. Kalmasıyla birlikte ekstra doğacak masraftan da kurtulacağız. Gidecek yabancılar konusunda ilerleyen günlerde çok değişiklikler olabilir" diye konuştu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Aman Ferrari yi filan satmasınlar da...
Since 1903

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bence Bursa ile yapılan pazarlığında bunda etkili olduğunu düşünüyorum..Bursalılar Zapoyu istiyor Beşiktaş ölü parasına vermek istemiyor gibi..Bunlarda bu konuşmalara etkili olabilir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Birkaç hafta önce  sezonda Beşiktaş'ta olmayacağı düşünülen Zapotocny, Schuster'in gözdesi oldu.

Bursaspor'da geçen sezon kiralık olarak forma giyen Tomas Zapotocny'nin, yeni sezonda da  Süper Lig ekibine gönderilmesi düşünülüyordu. Ancak Beşiktaş Teknik Diriketörü Bernd Schuster, Çek oyuncunun takımda kalmasından yana. Bu konuda yönetim ile görüşen Alman hocanın, "Savunmada elimizde alternatif stoper yok. Zapotocny çok iyi çalışıyor" dediği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Zapo'nun takımda kalması neredeyse kesinleşti.

Fanatik
Since 1903

KeePSaKe

Beşiktaş'ta hangi yabancı futbolcuların gideceği de merakla beklenirken; Teknik Direktör Bernd Schuster'in Zapotocny konusuna son noktayı koyduğu öğrenildi.

Schuster'in yöneticilere "Lütfen bir daha Zapotocny ile ilgili kiralayım mı, gönderelim mi gibi konu açmayın. Zapotocny benim istediğim gibi bir savunma oyuncusu. Kesinlikle takımımda görmek istiyorum. Her zaman bize gerekli olacaktır" dediği belirtildi.

Santrfor transfer etmek isteyen, ama önce kontenjanını boşaltmaya çalışan yönetimin Ferrari, Holosko ve Delgado'yu elden çıkarmayı hedeflediği ifade edildi.

Bu üç futbolcuya da talip kulüplerin çıktığı, ancak aldıkları yıllık ücreti yüksek buldukları için transferi yapmadıkları ileri sürüldü.

Teknik Direktör Bernd Schuster'in ise "Çok acelemiz yok. Avrupa Ligi ön elemelerini geçelim, grup maçlarına kadar araştırmalarımıza devam edelim. Transferi sonra da yapabiliriz" dediği öğrenildi.

Beşiktaş yönetiminin futbolculara 10 milyon liralık ödeme yaptığı, ayrıca 14 milyon liralık vergi borcunu da ödediği bildirildi.

Çek Cumhuriyeti'nden dönen Beşiktaş, Viktoria Plzen ile oynayacağı rövanş maçının hazırlıklarına da başladı.   
Lig TV

Şaka gibi ya adam resmen Ferrari yi istemiyor Zapo için ...Eh Schuster bu defans ilk günden hata yapmaya başladı o çok güvendiğin Zapo bir şey yapamasın o zaman görücem ben seni...
Since 1903

NoPasaran

Kalsın bakalım..

Umarım doğru tercihtir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

:)
Yorumsuz.
Bu konuyu her gördüğümde Melisin kkgroup'ta "zapo gidecek. Tartışmaya gerek yok" sözleri geliyor aklıma :)
emin olun zapo-sivok sivok-toramandan katbekat iyidir ferrari-sivok ile yarışır.

Cem Goren

ılerleyen zamanlarda ınsallah sallamayız hocayada zapoyada
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 31, 2010, 00:34:48

Bu sorun olur ilerde..

Karar neyse saygı duymak gerekir artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Mecbur sallanıcak bu adamı o formanın içinde her gören küfür edicek hocaya sallıcak her hatada hocaya sallıcak.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 31, 2010, 14:27:28

Mecbur sallanıcak bu adamı o formanın içinde her gören küfür edicek hocaya sallıcak her hatada hocaya sallıcak.

Ben sallarım kardeşim Zapo kimdir ya ? Neyine güveniyor bu kadar bu adamın ?

Tamam iyi,hoş hep ileri oynamak istiyorsun güzel yapıyorsun da e bu sefer defans dökülüyor birazda defansa ağırlık versen olmaz mı ?

Ferrari'nin ne zararı var bu takıma hani çok hata yapan bir futbolcuda ben mi görmüyorum ?

İyiki bir tutturmuşlar yavaş,ileri çıkmıyor iyi tamam koy Zapo yu napıcak bakalım görelim...

Ben de isterim iyi olsun ama ...

Neyse zaman içerisinde görücez Schuster in hata yapıp yapmadığını ama ben yanlış yapıyor diye düşünüyorum...
Since 1903

CR7

Beşiktaş`ta adı sürekli gönderilecekler listesinde geçen,ancak kamp döneminde göstermiş olduğu performans ile Schuster`in beğenisini kazanan Zapo takımda kaldı

Haber1903`e konuşan Çek oyuncunun menajeri Ömer Uzun takımdan ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu olan tecrübeli stoper ile ilgili şu açıklamaları yaptı...

SCHUSTER İSTEDİ ZAPO KALDI

"Alman teknik adam Schuster oyuncu ile Victoria Plzen maçı öncesi yüz yüze görüşerek, performansından memnun olduğunu ve kendisinin bu sene takımda kalmasını istediğini iletti. Zapo bu görüşmenin ardından takımda kaldı diyebiliriz. Biliyorsunuz Zapo`yu Eskişehir ve Bursa kulüpleri ısrarla istiyorlar ama oyuncunun tercihi çok çalışıp Beşiktaş`ta kalmaktı. Sanırım Schuster Zapo`nun bu isteği ve arzusunun karşılığını vermiş oldu. Çok büyük bir değişiklik olmaz ise Zapo önümüzdeki sezon siyah beyazlı forma altında mücadele edecek"
ifadelerini kullandı.

HABER190

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903

sivok mu gidiyor noluyor lan :D

papatya falı gibi ferrari kalıyor zapotocny kalıyor ferrari zapo ferrari zapo :D