Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

ana robınho buraya tasınmıs. demekkı gelıyo :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

Başkan açıkla yarın erkenden robinho bizde diyede unuttur bu akşam ki mağlubiyeti, Mağlubiyetimizden dolayı sevinen ezikleride ağlat başkan! ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Pasha-MaN

Aslına bakarsanız Robinho'ya verilecek paraya aynı kalitede aynı paraya golcü bir forvet almamız daha mantıklı. Kanatlarımız güçlü bence. Robinho gelirse lüksün lüksü olur. Gerçi Robinho forvet arkası oynasa bile ne derece etkili olur bilinmez ama bu paraya yıldız bir forvet isabet olurdu derim.

astbjk1903

robinhoyu begenmeyenlere yok parası çokmuş yok fiziği yokmuş diyenlere kıçmla gülüyorum, ya size ne bize ne arkadaş parasını biz mi veriyoruz, gelsin dünya futbolcu görsün ben en az 25 atar diyorum
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

RCA

ben dunku maçtan sonra robinho nun gelmesını ıstemıyorum.. :(

1- çok para
2-savunma da problemler var

beşiktaşa çok lüks gelir be abi.. yediremiyorum kendime.. üzülürüm yani oyuncuya. çok basit türk oyuncularımız var.çok basit bazı yabancı oyuncularımız var..  bunlarla uyum sağlayamazlar. bak q7 ye çırpınıyor adam. beklioyr kı bektekı oyuncu kaçsın pas verebilsin erhan da mal mal ona bkıyor.. yanı demek ıstedıgım yıne kalitelı 2 3 oyuncu alalım robinhoya verilecek paraya. robinho geldımı sorunlar bıttı dıyemıcez kı.

arkadaslar gozumuz doymuyor bızım. ihtiyacımız var o mevkiye .. ama robinho gereksız lüks olur.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

ben sunu anlamıyorum
8 mılyon tabata takımda var 20 mılyona robınho olmayacak pahalı dıye!

arkadaslar

GUT- Q7 - HILBERT - ERSAN - CENK  ALDIK BU SEZON CEBIMIZDEN CIKACAK PARA 2.5 MILYON EURO

!!!

farkındamısınız bız her sezon 20-25 mılyon transfere para verıoruz

bu sene sadece 2.5 cıktı!

ve robınhoyu da sponsor alıyor!!!

cebımızde hıc ama hıc para cıkmayacak

artık sınır oluyorum cok pahalı dıyenlere
DUNYA TAKIMI OLACAKSAN PARA HARCAYACAKSIN

AYRICA DAHA DUNE KADAR GUTI-ROBINHO-Q7-HILBERT GELECEK CEBINIZDEN SADECE 7.5 MILYON EURO CIKCAK DESELER DALGA MI GECIYORSUN SEN DERDIK!!!

artık bırseylerın farkına varsak ıyı olur

BEN CEBIMIZDEN DAHA HIC PARA CIKMADIGI HATTA DELGADOYUDA 5 E SATARSAK KARDA OLDUGUMUZU DUSUNDUGUM ICIN BESIKTAS BIR TANEDE YABANCI FORVET ALACAKTIR VE BENCE BU CAREW OLACAKTIR DIYORUM!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eyup1903

anlaşılan taraftar bile vizyon u küçültmüş maalesef yıldız alınmaz neden alınmaz denir yıldızları sırasıyla getrirsin eyvah batıyoruz derler günlük konuşmayı bırakalım arkadaşlar

Adriano

Selam beyler. Dün maçın devre arasında konuştum adamlarla ve salı günü Robi İstanbul'da. Borsa hafta sonu kapalı diye bildirilemedi. Pazartesi veya salı erken saatlerde borsaya bildirilecek ve öğleden sonra Robi Atatürk Havaalanı'nda olacak. Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Guti ORÇ.

tamam bekler kötü pas verecek adamlar yok gelmesın kımse o zaman boyle mantık mı var,herkes kotu olmasın dıye alınıyor q7ler robınhılar.

CR7

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 22, 2010, 12:58:20
ben sunu anlamıyorum
8 mılyon tabata takımda var 20 mılyona robınho olmayacak pahalı dıye!

arkadaslar

GUT- Q7 - HILBERT - ERSAN - CENK  ALDIK BU SEZON CEBIMIZDEN CIKACAK PARA 2.5 MILYON EURO

!!!

farkındamısınız bız her sezon 20-25 mılyon transfere para verıoruz

bu sene sadece 2.5 cıktı!

ve robınhoyu da sponsor alıyor!!!

cebımızde hıc ama hıc para cıkmayacak

artık sınır oluyorum cok pahalı dıyenlere
DUNYA TAKIMI OLACAKSAN PARA HARCAYACAKSIN

AYRICA DAHA DUNE KADAR GUTI-ROBINHO-Q7-HILBERT GELECEK CEBINIZDEN SADECE 7.5 MILYON EURO CIKCAK DESELER DALGA MI GECIYORSUN SEN DERDIK!!!

artık bırseylerın farkına varsak ıyı olur

BEN CEBIMIZDEN DAHA HIC PARA CIKMADIGI HATTA DELGADOYUDA 5 E SATARSAK KARDA OLDUGUMUZU DUSUNDUGUM ICIN BESIKTAS BIR TANEDE YABANCI FORVET ALACAKTIR VE BENCE BU CAREW OLACAKTIR DIYORUM!!!

+ Q7'nin bonservisi 3  yıla bölünmüş
+ Robinho'nun bonservisi 4 yıla bölünmüş
+ Delgado'yu satıyorsun

eğer sen yılda 2,7+6-5=3,7 milyon veremiyorsan

yazıklar olsun senin büyük kulüplüğüne..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

3-4 sene olaylarına çok girmemek lazım yiğit. Çünkü bu aldığın çorap taksidi gibi bişey. Seneyede çorap alacaksın onunda taksidi olacak ve 2 taksit ust uste devame decek gibi dusun..

Ancak bu transferin maliyetini Kkup karsilamiypor sonucta..

Ve senenin degğil TÜRK FUTBOLUNDA ASRIN TRANSFERİ olacaksa..

Gelsin kardeşim.

Bakış açısımızı 2 kat daha arttırır Robinho..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Taraftar çıldırdı!Siyah-beyazlı taraftalar Robinho'nun gündeme gelmesiyle bu hale geldi.22/08/10 12:44

Bu sene yaptığı transferlerle yıldızlar topluluğu olarak adlandırılan Beşiktaş taraftarının keyfi yerinde. Son olarak Robinho'nun adının geçmesi Beşiktaş taraftarını adeta çılgına döndürdü. Beşiktaş'ın İstanbul BŞB'ye 2-0 mağlup olduğu mücadelede siyah-beyazlı taraftalar, hunilerle yönetime 'deliriyoruz' mesajı gönderdi.

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 22, 2010, 14:51:37
3-4 sene olaylarına çok girmemek lazım yiğit. Çünkü bu aldığın çorap taksidi gibi bişey. Seneyede çorap alacaksın onunda taksidi olacak ve 2 taksit ust uste devame decek gibi dusun..

Ancak bu transferin maliyetini Kkup karsilamiypor sonucta..

Ve senenin degğil TÜRK FUTBOLUNDA ASRIN TRANSFERİ olacaksa..

Gelsin kardeşim.

Bakış açısımızı 2 kat daha arttırır Robinho..

abi seneye alsan ne olacak?
ki alacağın oyuncu böyle yıldız olmayacak 6-7 milyon harcayıp kapatacaksın transferi en fazla

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun