Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 21, 2010, 15:21:37
vıdeo boyutuna kadar geldıyse bu ıs bıtmıs demektır

katılıyorum.

Cem Goren

lan gel ıste olm cok uzattın ya. renklıler sevınmeye basladı ıclerınde patlasın hadı gel
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Ya bitmemisse demek icimden gelmiyor.

ilhan mansız_melis

Hakan Gündoğar : Aldığımız duyumlara göre Robinho transferinde önümüzdeki günlerde gelişmeler yaşanabilir.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 21, 2010, 16:03:19
Hakan Gündoğar : Aldığımız duyumlara göre Robinho transferinde önümüzdeki günlerde gelişmeler yaşanabilir.

Hay bu duyumların ! Ne gelişmesi yaşanıcak ya of  :-\
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

İngiltereden arkadaşımla konuşuyorum şimdi..

İngilizler Beşiktaşın almaya en yakın klup olduğunu söylğyorlarmış..

Tothenam ve Utd olayları izliyormuş.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KartaL_Gurkan

vallahi baydilar artik..her yerden bir sey cikiyor neye inanacagina sasirdi taraftar..
en iyisi beklemek resmi sitede yayinlanmadikca bence fazla hayaller kurmayalim sonra üzüntümüz daha büyük olur

K.D

Bugün sahte açıklama geldi:) resmisi pazartesi..  aykan uyanıktürk :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

ıngılız medyası besıktas yalan soyluyo demıs :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

NoPasaran

Beşiktaş`ın eski yöneticilerinden Celalaettin Kolot Robinho`nun Pazartesi günü başkanın özel uçağı ile İstanbu`a getirileceğini söyledi. 1903radyo`da yayınlanan Maçın Ardından programına telefon bağlantısı ile katılan Kolot şunları söyledi;

"Benim edindiğim bilgilere göre Robinho transferi bitti. Bir aksilik çıkmazsa başkan özel uçağı ile pazartesi günü İstanbul`a getirecek.
Ama ben Robinho transferine karşıyım. Çünkü ekmek yediği takıma ihanet etmiş kaçmış bir adam o. Böylesine bir futbolcunun Beşiktaş`a neler yapacağını bilemezsiniz. Son dönemde ilginç şeyler oluyor. Transferleri ne kadar yalanlarsakl o kadar gerçek oluyor."

"Beşiktaş İBB karşısında aldığı yenilgide en büyük pay Schuster`in. Beşiktaş yöneticilerinin Frank Rijkard`ı Bern Schuster`e örnek göstermesi gerekiyor.  O da Hollandalı teknik adamın hatalarını tekrarlıyor. Türkiye`yi iyi tanımıyor. Rotasyondaki hataları pahalıya patladı. Guti`yi en azından daha erken oyuna alabilirdi."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

öff bayılıcam haa gelecekse gelsin.

NoPasaran

1903Radyo`da yayınlanan `Süper Lig Özel` programına telefonla katılan Hayri Ülgen çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hayri Ülgen: "Beşiktaş takımında çok geniş bir kadro var, herkes birbirini tamamlıyor. Ben Beşiktaş`ın bugün şanssızlıklar yaşasa bile yinede kazanacığını düşünüyorum. Beşiktaş`ın Avrupa`da başarılı olması için mutlaka önemli bir golcüye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bobo Türkiye ligine yeter ama Avrupa liginde tek başına yapamaz." dedi.

Robinho ile ilgili sorulan soruya ise: "Önümüzdeki Helsinki maçından sonra Başkan Yıldırım Demirören`in Beşiktaş taraftarlarına bir sürpriz yapacağını buradan söylebilirim" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

P.tesi yada Salı deniliyordu şimdi p.tesi olur salı olur derler Helsinki maçından sonra sıktı ama artık gerçekten sıktı.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Kanalturk açıklıyor :D

Moil aslında istemiyormuş..

3 yılda 40 milyon euro ya patlıyormuş..

robinho 6 milyon euro istiyor..

city ile anlaşılmış..

sponsor bulunmazsa KESİNLİKLE TRANSFER YOK..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net