Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Bu haberin Serdar Adalı tarafından yapılması biraz garip geldi bana açıkcası..

Forzadada yazanlar var..

Transfer olur yada olmaz bilmiyorum ama Beşiktaş Jimnastik Klubu Resmi açıklama henüz halen yapmamıştır..

Borsaya gönderilen açıklama nedir verebilecek arkadaş varsa oda çok iyi olur..

Bu transferle evet Beşiktaş Klubu ilgilenmiyor ama Ünlü Azeri iş adamaı Mansimov ve M-Oil İlgilenebilir..

Onlarda bize verebilir aldıkları gün :)

Bekleyelim bakalım ne olacak...

Yıldırım Demiörenin bu gazla ben asla bu kadar büyük bir oyuncu almadan bu sezonu biteceğine inanmıyorum !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Robinho'nun geleceğini sanmıyorum ama (Q7'de de böyle dedim adam geldi ;D ) gelirse bu defa kafayı hepten yerim ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

K.D

ee sinan vardarda ilgileniyoruz caba harcıyoruz dedi hep aynı numara gündemde yok o yüzden alıcaz:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

KeePSaKe

Taraftar zaten inanmıyor bu habere Guti ile Quaresma haberinde olduğu gibi geleceğini sanıyor ama her şeye hazırlıklı olmak lazım...
Since 1903

K.D

haklısın abi inandığımız olur inşallah...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

+18 !

Resmi site de yalanladıysa Robinho hayırlı olsun :D

carsi52

Ulan Robinho burda seni bekleyen kaç insan var bi bilsen :D
Bölünür senin için uykular!

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Robinho gelirse geseli arkadaşım 1 gün Beşiktaş forması ile gezicek ;D

Ulan robi gelde döt olsun şunlar.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Ricardo Quaresma ve Jose Mari Gutierrez'i renklerine bağlayarak, transferde tüm dünyanın dikkatlerini üzerine çeken Siyah-Beyazlı Yönetim'in, Robinho konusunda da ince bir taktik uyguladığı bildirildi. Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Brezilyalı futbolcu için şu anda herhangi bir girişimleri olmadığını açıklayıp, "Yazılı ve görsel medyada Robinho konusunda çeşitli haberler yer almaktadır. Müteaddit defalar resmi internet sitemizden bu oyuncunun transferi konusunda artık bir girişimimizin olmadığını açıklamış olmamıza rağmen benzer haberlerin çıkması üzerine, bu oyuncunun gündemimizden düştüğünü bir kez daha kamuoyunun bilgisine sunarım" ifadesini kullandı. Ancak işin aslının öyle olmadığı öğrenildi. Beşiktaş'ın tıpkı Quaresma transferinde olduğu gibi aşırı isteklerde bulunan hem Robinho hem de kulübü Manchester City'e vazgeçmiş imajı vermeye çalıştıkları belirtildi.

Başkan Demirören'in rüyası...
Rest çekerek, blöf yapan Siyah-Beyazlılar, karşı tarafın reaksiyonuna göre yeni bir girişimde bulunacakları kaydedildi. Kara Kartal, Portekizli süperstarın transferinden vazgeçtiklerini açıkladıktan bir hafta sonra işi bitirip, resmi imzayı attırmıştı. Beşiktaş eğer Q7'de uyguladığı taktik tutarsa, Başkan Demirören'in rüyası olan Robinho transferini gerçekleştirip, 3. dünya yıldızını İnönü'ye getirmeyi hedefliyor.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Transfer döneminde adı sürekli Beşiktaş ile anılan, ancak geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı`nın "Gündemizde yok" dediği Brezilyalı Robinho, Dinamo Kiev yolunda.

Almanya`da yayın yapan Kicker dergisinin internet sitesi, RTL televizyonu ve Bild gazetesinin haberine göre yıldız golcünün önümüzdeki sezon Dinamo Kiev forması giyeceği iddia edildi.

Santos`da dün son maçına çıkan Robinho`nun kulübü ile vedalaştığı ve önümüzdeki günlerde Kiev`e gidip sözleşmeye imzalayacağı belirtildi.

-HABER1903-
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.