Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

İmzalı bi belge vardı. Schuster-md konusunda. Volkan abi hatırlar. Başkan dışında herkesin imzası vardı. Buna takılmıyorum ben.  borsaya manipülasyon olmamasI iÇin böyle bir açıklama yapıldığını(yapıldıysa) düşünüyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Borsa asıl şimdi etkileniyor bence yiğit..

Eğer ilgileniyorsak ve yalan konuşuluyorsa buda suç..

Robinho konusunda son gelişmeler bellki olumsuz ancak Beşiktaş teklifini koruyor sanırım. Eğer razı gelirse gelir, gelmezsede gerek yok artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Beklemedeler sanirim, heran hersey olabilir, suan kesin birsey yok, fakat girisimler devam etmekte
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

AsA

Bence anlasiLir ve robinho bize gelir bir iki hafta icinde..! Dualarimiz bunun icin,,

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Temmuz 29, 2010, 17:43:07
Beklemedeler sanirim, heran hersey olabilir, suan kesin birsey yok, fakat girisimler devam etmekte
Aman abi napıyosun millet sallamaya meraklı. Sallarlar hemen şimdi. Onun için kaynak ver lütfen. Gazeteci değilsin diye palavracı bile olursun.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

AsA

Su transfer donemi bitse'de herkes bi rahatLasa.. GeL agustos ikinci haftasi GeLLLLLLLLLLLLLLL

[KralKartal]

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 29, 2010, 17:50:37
Aman abi napıyosun millet sallamaya meraklı. Sallarlar hemen şimdi. Onun için kaynak ver lütfen. Gazeteci değilsin diye palavracı bile olursun.

Kaynak veremem ben Yigit, ben sallamam, illaki Robinho demedim, ama suan kesin birsey yok,
isi beklemeye aldilar. Kaynak bizde gizlidir herzaman :)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Temmuz 29, 2010, 17:56:08
Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 29, 2010, 17:50:37

Kaynak veremem ben Yigit, ben sallamam, illaki Robinho demedim, ama suan kesin birsey yok,
isi beklemeye aldilar. Kaynak bizde gizlidir herzaman :)

En doğrusu olan bu zaten...
Since 1903

KeePSaKe

SELAM ARKADASLAR CEP TELEFONUMA GELEN BİR MESAJI SİZİNLE PAYLASMAK İSTİYORUM BU MESAJI YOLLAYAN KİŞİ GECENLERDE SİZE ROBİNHO KONUSUNDA BAHSETTİĞİM ARKADASIMDIR ROBİNHO 6 AĞUSTOSTA İSTANBULA GELECEK İMZAYI ATTI KAYNAĞI İSE YÖNETİMDEN BİR YÖNETİCİDİR İSMİNİ SORDUM AMA SOYLEMDİM ARANIZDA BELKİ İNANMAYANLAR OLABİLİR SAYGI... DUYUYORUM AMA KESİN VEDE NETTİR KENDİSİNE BUNU FACEDE PAYLASABİLİRMİYİM DEDİĞİMDE HATTA İDDASINA İLE GİR DEDİ BEN SADECE BANA GELEN MESAJI OKUDUM VEDE PAYLASTIM SAYGILARIMLA

artal.Olsun?v=wall&story_fbid=139055162791437]http://www.facebook.com/Robinhod[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]artal.Olsun?v=wall&story_fbid=139055162791437

Eyşan Küçükyilmaz adlı kişi daha öncedende adı geçmişti aynı kişi heralde hala iddaa ediyor Robinho Beşiktaş a gelicek diye...
Since 1903

eyup1903

çarşamba akşamı bende görüştüğüm dediğin abilerle halı sahada maç yaptım işin çoktan bittiğin söylediler en geç 10 ağustos ta gelip formayı giyecek dediler çok ufak pürüzler kalmış demişti ama gersini bilmem...

NoPasaran

Bekleyelim ama kimse gitmiyor gelecekler nereye gelecek
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Ortada çok paralar dönüyor. Sponsor desteği ile veya Mansimov bir şeyler yaparsa kabul edebilirim ama sadece kulüp öderse Robinho'nun ücretini istemiyorum ben Robinho'yu.

Robinho yerine daha mütevazi bir forvet alınabilir. Örneğin ben Klose'yi bu takımda görmeyi çok isterim.

Rüyamda Carew Beşiktaş'ın antrenmanındaydı...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]