Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu kadar deli bir haberi sen orada çalışsan yaparmısın yiğit..

büyük risk aldılar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Recai Kocaman yazdı:
Selamlar Saygılar

Çıkan haberleri takip ediyordum hemen bir kaç soru sorayım abilere diye telf açtım cevabı , kim kimden vazgeçmiş öyle birşey yok bekle gör dedi peki dedim . başka birisi ile görüştüm fener devrede dedi güldü bekle dedi aylardır robi gelecek diyoruz geldi diyoruz ön sözleşme imzaladı vs diyoruz ya birileri gerçekden benimle dalga geçiyor ya bizler bütün ülke ile dalga geçiyoruz bakalım sabırla bekleyip görceğiz sonu ne olacak herşeyin hayırlısı umarım haklı çıkan bizler oluruz .. Son olarak bahsi geçen klose uefada oynayamıyor lig içinmi alacağız adamı ? millet bi tarafı ile güler abartmayın beyler.. haber yapında düzgün yapın biraz umarım yalancı çıkan biz oluruz ...

Not: Resmi sitede görene kadar hiç bir transfer haberine inanmayınız... Saygılarımla.

Dip Not: BEKLİYORUZ BAKALIM ...!!!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Klose UEFA'da niçin oynayamıyor? :-\

bunlar uefa veya cl ön elemesinde oynadılar da ben mi kaçırdım?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

bu arada: Ali Ece : B.Soccer Menejerlik Şirketi : Robinho transferdende vazgecılmemiş.Mete Düren Yarın basın Açıklaması yapacak iyi iftarlar gelicem..

KeePSaKe

Şu Anda Başkan Almanya'ya Gitmediğini
Ve
Robinho İle Türkiye'ye Döneceğini Öğrenmiş Bulunmaktayız.
Not:Almanyadan Alınması Düşünülen Forvet Oyuncusu Yabancı Kontejanının Boşaltılması İle Harekete Geçileceği Belirtildi.
...ceTineR
Since 1903

CR7

Sondan başlıyorum.Benim için Manchester'da Robinhotransferinin muhattaplarıyla görüşen kişi:"Transfer kesin bitmedi ama duraklama evresinde"
Robinho'nun bizim burdaki menejerlik hak&pay sahibi Juan Figer'in asistanı Buchner:"Artık biz ilgilenmiyoruz,Robinho'nun babası ilgileniyor"
İngiltere saatiyle 4 itibarıyla Manchester'da BJK yönetiminden kimse yok,sponsor ve bonservis meselesi duraklattı, top Robinho'nun babasında
Önemli bulanlar için haberin son boyutu: Robinho kesinlikle Man City'de kalmak ve Mancini ile çalışmak istemiyor, top tamamen babasında

KeePSaKe

artal.Olsun]Robinho'da Kartal Olsun‎.
Çarşamba Robinho Gelecek.
Salı Kartal Yuvası Satışlara Başlayacak.
MaçaDoğru
Haber1903 E İnananlar
...O Zaman Bunada İnanın
Since 1903

KartaL_Gurkan

Cem Goren

bıde bız sorduralım kaynaklarımıza :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Robinho'da Kartal Olsun sevgili Beşiktaş taraftarları ben istanbul menkul kıymetler borsasında personal training pozisyonunda görev yapıyorum BEŞİKTAŞ A.Ş bu gün itibariyle tam adı Róbson de Souza olan ve Doğum tarihi 25 Ocak 1984 olan futbolcunun transferini resm...en borsaya bildirmiştir tüm camiaya hayırlı olmasını dilerim bunu yapmam resm...en yasak fakat böylesine sevindirici bir haberi sabırsız taraftarlardan daha fazla saklayamazdım.

Dalga geçiyorlarsa iyi geçiyorlar anladık :D
Since 1903

Kralkartal21

Ben Robinho'nun geleceğine inanıyorum.

Ama olurda bu saatten sonra gelmezse ne ölürüm ne de kahrolurum. ForzaBeşiktaş'a kapak olur başka da bişey olmaz.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

M34

Bence de iyi bir forvet almamiz daha iyi olur gibi ... Klose yakisir bence ...

astbjk1903

robinho bizde rahat olun yarın sabah borsaya bildirilecek mantıklı olun delgadoyu bedava mı gönderdik klose veya başka bir forvetle hiç görüşülmedi baştan beri robinhoydu hedef herkes güzel bir uyku uyusun yarın burda görüşürüz arkadaşlar
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

NoPasaran

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 23, 2010, 18:42:07
yarın çarşambaya
o perşembeye
o cumaya
o hafta başına
sonra son güne

sonra özür dileriz :)

Recai Cumaya attı :)

RecaiKocaman   Gelsin bakalım cuma ...!
Aşk bu Aşk !