Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sergen,

Teknik konularda sonuna kadar haklı olabilirsiniz.

Bunlar her zaman tartışılır ancak Beşiktaş hiç bir zaman üstü üste 5-6 sene şampiyon olacak bir takım değil..

Bugünde yarında ilerdede..

GS 7 olur
Fener 7 olur
Sen 3 olursun

Sistem buraya döndü..

Son yıllarda Beşiktaşın durumu her geçen gün dahada kötüye gidiyordu..

Şampiyonluktan ziyade başı boş bir takım havası vardı. Mustafa Denizli bu konuda büyük ilerleme kaydetti takımımıza..

Oynanan futboldan bende memnunun demedimki, Beşiktaş geçen sene çok kötü futbol oynayarak seneyi bitirdi bu konuda hem fikirim. Ancak istiktar adına, takımı kendi kurması adına Mustafa Denizli ile devam edilebilirdi.

Schuster içinde öyle. Bu sene kötü bile olsa devam edilsin artık. Herşey yarıda bırakılıp gidilmesin. 3.olsak bile kalsın takımda devam edilsin.

Geçen seneki kadronun kötü futbolunun sebebi bir tane Quaresma olmayışı idi..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Her teknik adama 2 sene süre verilmesi lazim en azindan..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

İhsan abiyle aynı durumdayım bende..

Denizli'yi sevmeme rağmen yapılan haksızlıktan dolayı konuşuyorum ama duygularım beni de engelliyor..

Ve volkan abinin bu konuda bu kadar suskun kalması açıkçası benim de dikkatimi çekti..

Resmen oyun oynandı Denizli'ye siz ise basından duyduklarınızı söylüyorsunuz..

Sağlık sorunları olan adamla neden sözleşme imzalasın yönetim?

O kadar salak mı?

[KralKartal]

Volkancim saf, Baskana bile inaniyorsa artik, bunlarada inanir :)

NoPasaran

Sergen,,

Mustafa Denizliye oyun oynandıysa o onun sorunudur yahu..

Beni alakadar etmezki bir yerden soonra..

Ayrıca Mustafa Denizli kendi ağzından ben istedim dedi..

Bize ne demek düşer..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Demekki Schuster yada bir başkası Denizli'nin yerini rahatça doldurabiliyormuş..

Biz bile daha çok koruyoruz Denizli'yi şu anda hemde en koyu Denizliciye karşı :D

Bize de susmak düşer o zaman :)

IL Capitano

bende genel anlamda hala ertugrul saglam kavgasi yapan insanlari anlamiyorum..
yeter yahu..

simdi Besiktasin basina kimin yardimlariyla gectigi konularini acmiyalim..
zaten secimlerde Besiktas kulubu rengini belli etti. aksunun karsina ben ciksam alirdim o secimleri.

denizliyi severim insani iliskileri duzgun, konusmasi kalkmasi normal biri..
ayrica 20 yil sonra takimi cifte sampiyon yapti..ama devam etmemesi heryönden daha hayirli..

uc hece sekiz harf sadece BESIKTAS
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Denizli yi tanimiyormusun volkan, cikipta bana oyun oynandi demez, haliyle oyuna katilir,..

Denizliyi sen daha iyi bilirsin :)

CR7

imza töreni ve basın toplantısı da oldu
hayırlı olsun :)
valla süper bir adam
çok güveniyorum bu adama
Bernd Schuster ulan!!! :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eyup1903

denizli nin gitmesi bizim kurtuluşumuzdur arkadaşlar kim gelirse gelsin bu takımın daha iyi futbol oynayacağı kesindir

ayrıca schuster hücüm futbolla tanınır en iyi savunma hücümdur diyen bi adamdan defans oynatması beklenemez çok iyi oldu schuster

Cem Goren

'"okadar mutlu ve heyecanlıyım ki birazdan takıma idman yaptırmak istiyorum'' BS
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

İmzaların atılmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Schuster, oyunculuk dönemindeki yapısını antrenörlük hayatında da devam ettirdiğini belirterek, "Kafam da her zaman agresif oynayan, hücumu düşünen bir takım var. Beşiktaş da böyle oynayacak" dedi.

baslasın o zaman yenı sezon artık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

her hoca hucum futbolu oynatacam diye geliyor, aciklamalar ayni, ama farki sahada gormek isterim

CR7

DEMİRÖREN'DEN ALAYCI SÖZLER!..

"Ayrıca bundan 1 ay evvel sayın Mustafa Denizli'den rica ettim. "Hoca çık yalan söyle" dedim!!! "Çünkü sen Türkiye'de yaşamayacaksın! Türk Futbolu'nun içinde değilsin! Bir daha burada olmayacaksın!.. 'Çık ben hastayım' de" dedim! Sonra Sayın Mete Düren'e "Kariyerin etkilenmezse sen de çık yalan söyle, 'hocamız hasta' diye" dedim. "Kariyer önemli değil" dedi! O da yalan söyledi! Türkiye'nin en büyük hastane grubuna "Hocamızın tomografisini çekeceğiz lütfen boyayın. Damarında kanama gözüksün" dedik! Onlar da boyamayı kabul ettiler. Bu haberleri yakalayan basını ve muhabirleri de cidden tebrik ediyorum! Çok büyük haber yakaladılar! Çünkü bunların hepsi gerçekti! Biz 4-5 kişiye dedik ki doğru olanı söyleme! Döndük, çok değerli Sayın Schuster'e "Ya burada doğrular sevilmiyor. Sen de çık 'Biz 1 ay önce konuştuk' de" dedik! O da çıktı onu söyledi. Tekrar ona da teşekkür ediyorum! Hocamız Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun"
:rock :rock :rock :ok :ok :ok :bjk :bjk :bjk

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Dinledim bu konuşmayı güzel konuştu diyebilirim.
Yavaş yavaş başkan olduğunu hissettiriyor..
Bölünür senin için uykular!