Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş geçtiğimiz günlerde teknik direktör Mustafa Denizli ile yolları ayırmıştı.

Denizli sağlık sorunlarından dolayı Beşiktaş´taki görevinden ayrılırken, açıklama yapılmadan önce siyah-beyazlıların Alman teknik adam Bernd Schuster ile anlaştığı iddiaları ortaya atılmıştı.

O günden bugüne kadar araştırmalarına devam eden Macadogru.com, sonunda somut verilere ulaştı.

Güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Beşiktaş´ın yeni teknik direktörü yüzde 90 oranıyla Alman hoca Bernd Schuster olacak.

Detayların bu hafta içi konuşulacağı ve eğer bir sorun çıkmazsa transferin önümüzdeki hafta sonuna kadar netleşmesi bekleniyor.

MACADOGRU.COM / ÖZEL HABER

*Not: Macadogru.Com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. MACADOGRU.COM©
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Fox Tv'de sımdı son dk haberı olarak gecmısler.

Schuster Besıktasta.. Yıllık 2bucuk mılyon euro alacakmıs...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Camianın Lucescu baskısını geri çeviren Yıldırım Demirören, İspanya yolcusu Transferi bizzat bitirecek olan başkan, Schuster ile birlikte İstanbul`a dönecek

Beşiktaş`ta Bernd Schuster için geri sayım başladı. Geçtiğimiz Çarşamba akşamı Madrid`de Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve yönetici Cengiz Zülfikaroğlu ile el sıkışan ve sözleşmeye imza attırılan Schuster`i getirmek için bizzat siyahbeyazlı başkan İspanya`ya gidiyor. Yıldırım Demirören, bu akşamı özel uçağıyla Mallorco`ya geçecek. Burada bir-iki gün kafa dinleyecek ve ardından Alman teknik direktör ile bir araya gelecek. Demirören muhtemelen Çarşamba sabahı, en geç ise Perşembe günü özel uçağıyla Schuster`i İstanbul`a getirecek.

LUCESCU DEFTERİ KAPANDI
Bu arada bazı yöneticilerin Demirören`e ısrarla sunduğu "Lucescu ile 100. yıl şampiyonluğu yaşadık. Onu geri getirelim" önerilerini başkanın, "Lucescu`yu beş yıldır istiyorum. Bir türlü olmadı. Şartları bize uymuyor" diyerek geri çevirdiği ve Rumen teknik adam Mircea Lucescu defterinin tamamen kapandığı öğrenildi. Artık camia Schuster`in resmi imzasını bekliyor.

Sabah

Cem Goren

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 07, 2010, 13:43:38
Yenı Hocamız Hayırlı Olsun...

Aynen..

Beklentilerimiz çok yüksek bunu bilmesi gerek Schuster'in
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

- HOCANIN RAHATSIZLIĞINI HİSSEDİYORDUK -

`` Mustafa Denizli, bizim için çok önemli bir hocaydı.Böyle bir karar beklemiyorduk ve üzüldük.Sonuçta Mustafa hocanın sağlık problemleri var.Bunun önlemini alması gerekiyordu.Umarım bundan sonrası Mustafa hocam için daha iyi olur.Hocayı iyi tanıdığımız için zaten zaman zaman hocanın sağlık yönünden etkilendiği bizlere yansıyordu.Bütün takım bunu hissediyorduk.``
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş schuster, pellegrini, lucescu, felix magath, ronald koeman ve juande ramos'la görüştüğünü açıkladı...

CR7

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda teknik direktör konusunda görüşmelere başlandığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Mustafa Denizli'nin ayrılması ile boşalan Futbol A Takımımızın Teknik Direktörlük görevi için, Yönetim Kurulumuz'un verdiği yetkiye istinaden, Yönetim Kurulu Başkanımız öncelikli olarak ;

- Bernhard Schuster
- Manuel Pellegrini,
- Felix Magath
- Mircea Lucescu
- Ronald Koeman
- Juande Ramos

ile teknik direktörlük görevi için yurtdışında görüşmelere başlamıştır."

CR7

Felix Magath gelsin Fener'în Magath'ına kylm :D

Cem Goren

Schuster Gelır
Arkasından Gutu Haz. getırır.
Robınho ıcın kovalar..

kuaresma ıse kumda oynar  ;D

pAscAliAnUmut

Schuster hayırlı olsun diyorum başka bişey demiyorum  :)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

keskinli

yerli hoca olmali
olmuyor türkiyeyi taniyan hoca olmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Mustafa Denizli`den sonra boşalan teknik direktörlük koltuğuna Bernhard Schuster getiriliyor.

Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören teknik direktör Bernhard Schuster ile her konuda anlaşıp fikir birliğine vardı.Yıldırım Demirören yarın (bugün) durumu yönetim kuruluna bildirerek onayı aldıktan sonra Bernhard Schuster ile kontrat imzalayacak.

Yıldırım Demirören`in Alman teknik direktör ile bir senesi opsiyonlu 2012 yılına kadar anlaştığı ve Bernhard Schuster yıllık maaşının 2.5 milyon Euro olduğu öğrenildi.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©

erdibatmaz

evet, yabancı hoca bazen beraberinde güzel oyuncular getiriyor. biraz evrensel bir futbol bilgisi varsa, o oyuncu veya oyuncuları bizim takıma monte edip güzel bir 11 oluşturabilir.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

Keşke 1 yıllık anlaşsak ne de olsa sene sonu gidecek..