Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 03, 2010, 13:13:10
Alıntı YapRADYOSPOR'DA Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na açıklama yapan Düren, Mustafa Denizli'yle yolları ayırmalarının söz konusu olmadığını belirterek, "Sayın Denizli, bundan böyle kulübümüzün futbol koordinatörü olacak. Yeni gelecek teknik direktör Denizli'nin altında çalışacak" dedi.

pardon :D
kafa karisik son günlerde...

gördüğün gibi kaynak yazıyor..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

1 sene çöpe gider ama sabredilirse çok şey kazanırız diye düşünüyorum  :)

Şifo'yu da isterim aslında ama ne bileyim bi yerde de Schuster yani  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

Schuster olmazsa Pellegrini gelecekmiş ;D

entivisipor öyle yazmış.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

SCHUSTER İLE YÜZDE 99 ANLAŞTIK

Beşiktaşlı yöneticiler, Teknik Direktör Bernd Schuster ile yüzde 99 oranında anlaştıklarını açıkladılar!..

Lig TV muhabiri Atakan Kurt'un  haberine göre, Beşiktaş'ta Mustafa Denizli'nin sağlık sorunu nedeniyle ortaya çıkan teknik direktör sorununun çözülmesi yolunda kritik saatler yaşanıyor!.. Maslak Acıbadem Hastanesi'nde bugün kontrolden geçecek olan Mustafa Denizli'nin siyah beyazlı takımdaki konumu sağlık durumuna göre şekillenecek.

Atakan Kurt'a konuşan Beşiktaşlı yöneticiler, "Mustafa Denizli yönetimle ve Başkan Yıldırım Demirören ile görüşecek ve geleceğiyle ilgili kararlar alacak. Bize de anlayışla bakıyor ve görevi bırakabileceğini söylüyor ama şu bir gerçek ki Mustafa Denizli eğer 'Ben görevi bırakmak istemiyorum ' derse yine teknik direktörümüz Mustafa Denizli olacak. Eğer 'Ben görevi bırakmak istiyorum, aktif olarak yer almak istemiyorum ama sportif direktör olarak Beşiktaş'ta çalışmak istiyorum' derse Mustafa Denizli'ye kapılarımız sonuna kadar açık. Ama bir gerçek var ki yüzde 99 Bernd Schuster ile anlaştık" ifadelerini kullandılar. Lig TV muhabiri Atakan Kurt, 3-4 yöneticiyle konuştuğunu ve hepsinin ağız birliği etmişçesine bu ifadeleri kullandığını vurguladı.

Siyah beyazlı yöneticiler, Stuttgart'ın sağ kanat oyuncusu Roberto Hilbert hakkında çıkan transfer haberleri için ise "Hilbert ile prensipte bir anlaşma var ama Schuster'in ihtimali Hilbert'ten çok daha fazla" dediler.

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

Anlasılan Real hocalarına taktık kafayı.

5yıl sonra Capello 10 yıl sonra JM gelır :)

RCA

Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 03, 2010, 17:20:38
Anlasılan Real hocalarına taktık kafayı.

5yıl sonra Capello 10 yıl sonra JM gelır :)

bi öncekini iyi harcamıştık
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

ne saçma açıklamalar ya :D

Schuster ile %99 anlaştık ama Denizli yine teknik direktörümüz olabilir eğer kalmak isterse. :D

kardeşim önce bir onu öğrenin sonra yapın anlaşmanızı.

şu yıl aynı Demirören'in geldiği ilk yıla benzemeye başladı. (2002-03(2008-09) şampiyon,2003-04(2009-10) 3. ve avrupa ligi 2004-05(2010-11) Demirören gelir(seçilir)
Mathaus(MD) ile anlaşılır imza atılacaktır neredeyse sonra bir bakılır Del Bosque(BS)!
aa gel hadi seni alalım.

sonra transfer meselesi
bir sol kanat alınacaktır. Yıldızdır bu ve adı da Juanfran Garcia(Q7)'dır.
haftalarca ha geliyo ha geldi ha gelecek denir denir takımıyla anlaşılır ama oyuncuyla anlaşılamaz
sonra Del Bosque(BS) bir gelir oyuncu(Q7) da hemen gelir.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli`nin ayrılcağı hakkında ki haberler camiada şok etkisi yarattı.

İşte Denizli ile ilgili Beşiktaş`lılığı ile bilinen önemli spor yazarları ve yöneticilerden açıklamalar;

ADNAN DİNÇER ( 1903rady[edit]om Programcısı )

`` Geçen hafta programımda ben bunu vurguladım. Ben yıllarca tecrübemden faydalanarak bunu gördüm ve hissediyordum.Geçirdiği operasyon hayatıyla ilgili olan yaşarken mutluluk duycağı bir hayatı olmasını ister.Mustafa hocanın sağlık preoblemnleriyle çalışıp çalışamayacağı kuşkusu vardı.Quaresmayı beşiktaş alamayacak dedim ve benim dediğim çıktı. Quaresma kariyerini kaybetmek üzere oldğunu söylemiştim kariyerini garanti altına almak için Beşiktaş`ta oynayacak cesareti bulamadı.Mustafa Denizli`nin geçen seneki kadroyu destekleyemeyeceğini düşündü ve bu hocayı korkuttu.Kadroya kimsenin gelmeyeceğini ve gitmeyeceğini düşündüğü için korktu ve böyle bi karar aldı.Geçen sezon başı ben çok yoruldum demesinden sonra devam etmesi için beşiktaş`In ısrar etmesini ben mantıklı bulmamıştım.Bu nedemektir; ben çalışmak istemiyorum bunu futbolcularda duyuyor gazetecilerde duyuyor.Bu Bütün sezonun çöpe gitmesi demekti.Ortada Mustafa Hocanın sağlık durumları dışında başka nedenler var.Mustafa hoca ile beşiktaş yönetimi arasında fikir ayrılığı var.Mustafa Hoca`nın çalışma isteği kalmadığı için Beşiktaş yönetimide yollarını ayırdı.``

FAİK GÜRSES ( Dha Spor Müdürü )

`` Dün başkan ile görüştüm.Mustafa denizli ile kesinlikle yolları ayırmadık dedi.Bu söylemler tamamen yalandır. bu haberleri ne yönetim kuruluna yakıştırıyorum nede beşiktaşa.Hoca Sağlık kontrolleri için İstanbul`a gelmiş.Evinde istirahat ediyor.Belki Mustafa hoca bi izin isteyip dinlenebilir böyle bi isteği olabilir, dedi başkan. Başkan ile hocanın kesinlikle hala görüşmediğini sadece mete düren ile görüştüğünü biliyorum.Başkan yurt dışından geldiğinde hoca ile görüşecek.Schuster eğer gelirse yönetim kurulundan hesap sorarım doğru bilgi vermemekle suçlarım.Mustafa denizli ile yeni bir görüşme aşamasına gelinecek.Başkan biraz önce, Mustafa denizli eğer bize sağlık sorunları ile bi şikayette bulunursa herzaman bir B planımız vardır dedi..Mustafa Denizli`nin şuan tansiyonu 20, çok kötü bir sağlık sorunu bu aşamada mustafa hocanın ağzından çıkanları kendisi bile duymayabilir.Yönetim ve Hoca şuan için kesinlikle yolları ayırdık demiyor.eğer Schuster gelirse, Yönetimde toplanıp mustafa denizli bize faydalı olamaz derse ancak ozaman bizde beşiktaş ve denizli`nin yollarının ayrıldığını yazabiliriz.Mustafa denizli benim sağlık sorunum olabilir lütfen bana izin verin derse yönetim kurulunun diyecek bişeyi yoktur.Ozaman Mustafa denizli ile Beşiktaş masaya oturur ve sağlık sorunları yüzünden anlaşamayabilir.Schuster ile ilgili ne bir görüşme yapıldı ne de menejeri ile bir görüşme yapıldı.Hiçbir görüşmemiz olmadı dedi başkan.Eğer Schuster`in menejeri dediklerinde haklıysa ozaman başkan yalan sölemiş olur buda kabul edilemeyecek bişeydir.``

ALİ AYDIN ( Spor Muhabiri )

`` Bizim ilk başta aldığımız sinyal şuydu; yönetim Schuster ile anlaştı denizli ile yollar ayrıldı haberini duyduk.Eyvah dedim Beşiktaş`ta deprem oluyor.Bence Beşiktaş yönetimi Mustafa Denizli ile çalışmak istemiyor.Bu durumdan faydalanmak isteyen beşiktaş yönetimi, sağlık sorunlarını bahane edip hoca ile yolları ayırmak istiyor.``

ATIF KEÇECİ ( Beşiktaş Kongre Üyesi )

`` Mustafa denizlinin akşam İzmir`de tansiyonu çok yükseliyor ve istanbul`a gelip kontrolden geçiyor.ardından mete düren`e sağlık sorunları ile ilgili problemlerinin olduğunu söyleyerek yolları ayırmak istedi.Bana göre Beşiktaş`ta Mustafa denizli dönemi kapanmıştır.Beşiktaş,Schuster ile görüştüğünü yalanlıyorsa bu haber doğrudur.Önümüzdeki günlerde illaki Schuster ile görüşülecektir.Mustafa denizli Quaresmayı ilk öncelerde istemiyordu.Ama sonra çok istemeye başladı.quaresmanın beşiktaşa gelmesi takım içindeki huzuru bozacaktı.Bu olayda en çok etkilenen Teknik direktör olacaktı.Bu Quaresma olayı bence baştan beri ölüydü olmayacağı belliydi.``

YEMEN EKŞİOĞLU ( 1903rady[edit]om Programcısı & Spor yazarı )

`` Q7`nin olmayacağı belliydi.Olmamasının sebebi para değildi.Olay kariyer korkusuydu.İnter`de Gözden düştüğünü ve tekrar zirveye çıkmak istediği belliydi.Oyüzdn Beşiktaş`ı kabul etmedi.Mustafa Denizli`nin çok önemli sağlık sorunları vardı.Hem sağlık sorunu hem klüb içinde hiçbir isteği olmuyor.Transferde istediği oyuncuları alamıyor.Beşiktaş ilk defa bir sezona sıkıntısız başlayacağını umuyorduk ama olaylar tam ters etki yaptı.Mustafa Denizli Beşiktaş`ı kesin bıraktı.``

LEVENT ERDOĞAN ( Beşiktaş Eski Yöneticisi)

`` Rahatsızlığı nedeniyle hastahaneye gittiğini sağlık problemleri dolayısıyla göreve devam edemeyeceğini klübe söylemesi ve klübün daha sonra toplanıp bu karara cevap vereceğini öğrendik.44 Trilyona bir futbolcu alınması Beşiktaş Klübüne lüks gelir.Quaresma transferinin gerçekleşmemesine sevindim.Çünkü Beşiktaş`ın bir çok borcu var.Takımın gerekli yerlerine transfer yapılır ve o transfer taraftara heyecan yaratır.Ama bu transferde Bu durum söz konusu değildi.Rastgele ismi olan bir futbolcuyu almak doğru bişey değildir.Taraftarımız bu olaya hiç üzülmesin, takıma yarayacak daha çok verim alabileceğimiz bir oyuncu transfer etmek daha önemli.``

ALEN MARKARYAN ( Beşiktaş Tribün Lideri )

`` Mustafa Denizli ile 2 aydır inişli çıkışlı bir durum sözkonusuydu.Benim aldığım haberler Mustafa Denizli`nin sağlık problemlerinin olduğuydu.Bunun üzerine Schuster ismi ortaya atıldı.Yüzde 90 Mustafa Hoca Beşiktaş`ın başında olmayacak.Şimdi bunu konuşmak lazım bundan sonra olacakları konuşmamız gerekir.Belki kan değişikliği takıma iyi gelecek buna göre transferler olacak. Bekleyip görmek lazım.Mustafa Denizli`nin Beşiktaş`a çok faydası oldu.Fakat geçen sene takımın kötü performansı hocanın moralini çok bozdu.Kendini veremedi beşiktaş`a buyüzdn hastalığı belirdi.Bundan sonra hayırlısı olsun.İyiye doğru yönelen bütün olayları basına yansıtıyorlar.Kötüye giden olayları ise kapalı kapılar ardında halletmeye çalışıyorlar.Hocanın bu futbolcu olursa bırakırım demesi Benim dediğim futbolcuların alınmaması kulüp içinde zaten cereyan eden olaylardı.Mustafa Hoca ile ilgili olan olaylar son birhaftalık olan olaylar değil.Yaklaşık 6-7 aydır olan olaylar.Bu olaylar kamoyuna yansıtılmadı.Bazı şeylerin olması gerekiyordu.Benim düşüncem Mustafa Hoca`ya bi plaket verilebilir.Hocanın Kötü ayrılacağını düşünmüyorum.Sonuç olarak Beşiktaş için hangisi iyi olacaksa inşallah o olur.Schuster iyi hoca umarım olur belki de kan değişikliği iyi gelir.``

DOĞAN KÜÇÜKEMRE ( Futbol Komitesi Üyesi, Amatör Şubeler, Yatırımlar ve Derneklerden Sorumlu Üye)

`` Biz toplantı halindeyken hoca değişikliği haberini aldık.Mete Düren  bize hocamızın sağlık problemlerinin olduğunu aktardı.Yıldırım Demirören toplantıda yoktu.Yurt Dışından geldiği zaman hocamız ile birlikte masaya oturup konuşacağız.Önemli olan hocamızın sağlık durumu.Beşiktaş Schuster ile hiçbirzaman görüşmemiştir.Şuan Schuster ismi gündemimizde değil.Hocamız görevinin başında.Mustafa Denizli`Nin gerekli sağlık kontrolleri yapılacak ve bunun sonunda beraber konuşacağız.Quaresma hakkında son teklifimizi verdik ve cevabını bekliyoruz.Problem para konusu değil,oynamak istediği yer konusunda bir problem var.Kendisi Türkiye`de değil,İspanya veya İngiltere`de oynamak istiyor.Kendi takımı ile gelişmeler oldu Şampiyonlar ligi finali oynadılar,kupayı aldılari hocaları Real Madrid`e gitti bu görüşmeleri uzattı.Belki Morinho futbolcunun aklını çelmiş olabilir.Dediğim gibi son teklifimizi verdik ve futbolcunun cevabını bekliyoruz.``

- HABER1903 -

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Mustafa Denizli ile yollarını ayıran Beşiktaş yönetimi, teknik direktör arayışlarını hızlandırdı. Alman teknik adam Bernd Schuster ile görüşen yöneticiler, Real Madrid'den ayrılan Şilili Manuel Pellegrini için de nabız yokluyor.

Beşiktaş yönetimi, sezonun bitimine 4 hafta kala Mustafa Denizli ile sözleşme yenilemiş fakat yapılan mukavaleyi Futbol Federasyonu'na göndermeyince tecrübeli teknik adamla arasındaki ilk kriz patlak vermişti.

Ardından Ricardo Quaresma transferine, öncelikle futbolcularının alacaklarının ödenmesi halinde 'evet' diyeceğini belirten başarılı teknik adam ile Beşiktaş yönetim kurulu arasındaki ipler kopma noktasına geldi. Geçtiğimiz Pazartesi günü hastalığı için yapılacak rutin kontroller nedeniyle İzmir'den Çeşme'ye giden Denizli, yöneticilerin Milano'da Bernd Schuster ile görüştüğünü öğrenmesinin ardından Basın Sözcüsü Mete Düren ile bir araya gelerek sağlık sorunları nedeniyle görevine devam edemeyeceğini açıkladı.

Yöneticilerin Başkan Yıldırım Demirören ile durum değerlendirmesi yapmalarının ardından Mustafa Denizli ile yolları ayrılırken, yeni hoca için arayışlara hemen başlandı. Beşiktaş, önce Alman teknik adam Bernd Schüster ile görüştü. Alman teknik adamla belli ölçüde anlaşan siyah-beyazlılar, bir yanda da alternatif isimler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Yöneticiler, Alman teknik adam ile anlaşılamaması durumunda rotasını Manuel Pellegrını'ye çevirerecek. Real Madrid'den ayrılan Şilili teknik adamı listesine alan siyah-beyazlılar, sezonu erken açmak zorunda olduğu için teknik adam sorununu bir an önce çözümlemek istiyor.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

CR7

BJK Futbol A.Ş.'den Açıklama
03.06.2010 17:44

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli ile ilgili basında yer alan haberler üzerine İMKB'ye açıklama gönderdi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Son günlerde basında Futbol A Takımımızın Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin görevinden ayrıldığı ve yerine Alman Teknik Direktör Bernd Schuster ile görüşmeler yapıldığına ilişkin haberler yer almaktadır.

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli halen görevindedir. Ancak kendisinin sağlık problemlerindeki gelişmelere göre göreve devam edip edemeyeceği konusunda, yönetim kurulumuz ile teknik direktörümüz önümüzdeki günlerde yeniden görüşecektir.

Bununla birlikte Şirketimiz ile haberlerde adı geçen Bernd Schuster arasında şu ana kadar herhangi bir görüşme olmamıştır."

Cem Goren

Kralkartal21

Her ne kadar yalanlasalarda bana göre bitti bu iş.
M.Denizli gitti.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Sağlık sorunları nedeniyle Beşiktaş'tan ayrıldığı yönünde iddialar kamuoyunu şaşırtan deneyimli teknik adam Mustafa Denizli, yarın düzenleyeceği basın toplantısında tüm bu iddialara yanıt verecek.

DHA'nın haberine göre bu toplantıda Denizli, son iki gündür hakkında çıkan spekülasyonlara noktayı koyacak ve görevi bıraktığını açıklayacak. Basın toplantısının yeri veya saati belli olmazken, siyah-beyazlı yönetimi temsilen bir yöneticinin de toplantıya katılması bekleniyor.

Dün çıkan haberlerde Alman teknik adam Bernd Schuster'in Beşiktaş ile anlaştığı iddia edilmiş, siyah-beyazlı yöneticiler de bu iddialar hakkında çelişkili cevaplar vermişlerdi.