Ana Menü

Ferrari'ye 8 milyon €

Başlatan CR7, Haziran 01, 2010, 19:33:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

İtalyan Ligi takımlarından Roma'nın, Beşiktaşlı Ferrari'ye talip olduğu   öne sürüldü.

İspanyol basınında çıkan haberlere göre, Çizme ekibinin bu oyuncu için 8   milyon euroyu gözden çıkardığı iddia edildi. Ferrari'nin ise, kulübün   alacağı karara saygı duyacağını söylediği vurgulandı.

Milliyet´in haberine göre,Romalı yöneticilerin Ferrari ile temasa   geçerek, futbolcudan onay alması durumunda bu oyuncuyu resmen istemek   için İstanbul'a geleceği duyuruldu. Beşiktaş'a reddedilmesi mümkün   olmayan bir rakam sunulacağını ileri süren gazeteler, bu rakamın   yaklaşık 8 milyon euro olabileceğini iddia ettiler. Beşiktaş bu oyuncuyu   geçtiğimiz sezon 4.5 milyon euroya Genoa'dan transfer edilmişti.

arkadaş biz de hep ya 8'e alıyoruz ya da 8'e satıyoruz.
inat mı yapıyorlar dalga geçmek amacıyla mı o rakamı söylüyorlar anlamadım.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Valla bu rakamı verirlerse Ferrari ile Beraber Tabatayıda verebiliriz :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bı yanım ıyı para hanı verın bu adamı toraman-sıvok stoper oynar dıyor hem gelecek parayla ıyı oyuncu alınır ılerı ıcın hemde kontejan sorunu asılır dıyor.
bı yanım bu adamı satmayın dıyor

ama yınede PARA galıp cıkıyor eger bu parayı verıyorlarsa verın gıtsın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

husoeagle

bir saniye durmamak lazım böyle bi teklif geldiyse
para+kontenjan

NoPasaran

Kontenjan diye düşünmeyin yeni bir oyuncu alınır..

3-4 milyon dolara..

5 lira cepte kalır..

Küçük rakamlar değil bunlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

yeni oyuncu alınması için diyorum zaten kontenjanı
ferrari 8 milyon euro edermi etmez o yüzden bobo gibi olmasın verdilerse satın gitsin

IL Capitano

pazarlik bile yapilmadan aninda verilsin..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Kimi transfer edicez peki ?
Birde stoper adam arayıp onu mu ikna edicez ?
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

ferrari 8 milyon etmez, veriyorlarsa satilsin, cannavaro bosta..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Cannavaro bakalım istiyor mu bizi :D

Valla para iyi ama yerini doldurcak oyuncu bulabilirmiyiz acaba hazır defansımız düzelmişken yeniden bozmak bana mantıklı gelmiyor...
Since 1903

beckyZWICKY

yahu ne oyuncusu.. 8 milyon avrodan bahsediliyor.. Qua için inter 7 milyona okeyi veriyor biz ferrari için mi 8e hayır diyebilicez..

Volkan abinin dediği gibi 3-5 e ferrari ayarında oyuncu bulunabilir, Kalan parada kasaya girer.. Yada kalan parayla iyi bir transfer için destek yaratılır..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Cannavaro'nun açıklaması var bakarsanız eğer ya dünya kupası'ndan haberler'de ya da dünyadan futbol'da.

kimse beni istemiyor şeklinde

ama yaşlı olması büyük sorun gibi geldi bana 37 yaşında

gelmesini ben de isterim hem de bedava ve Ferrari'ye bu para iyi para

ben olsam ben de direkt veririm.

İbo-Sivok'u oynatırsın ya da Zapo'yu tutarsın Zapo Sivok'u oynatırsın hiç yabancı göndermeden de para girer kasana

6+2+2 denen bir şey var. ve bence Zapo-Sivok çok iyi oynarlar. Ben hiç 2'sinin birlikte oynadığı maç hatırlamıyorum hep Gökhan-Sivok ya da Zapo-Sivok var.
ama olmazsa da yok pahasına elden çıkaracağına zapoyu tribüne yollarsın olur biter. Gerektiğinde koyarsın kadroya. Atınç diye bir çocuk çıktı onu bile oynatır zaman geçtikçe aslar arasına sokarsın.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)