Ana Menü

2010/2011 SÜPER LİG TÜM TRANSFER HABERLERİ

Başlatan CR7, Mayıs 23, 2010, 14:45:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Temmuz 17, 2010, 18:33:32
5-2 bitti maç.

Bir takım Köln'den bir hazırlık maçında 5 tane yiyorsa büyük sorunlar var demektir.

Podolski'siz kölnden özellikle :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Antu.com Forumları kısa bir süre için kapalıdır.

:ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Kewell'ın sözleşmesi 1 sene daha uzatılmış.
Çok beğeniyorum bu adamı ya :)
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ariza Makukula transferinden sonuç alamayan Kayserispor, çıtasını daha da yükseltmek istiyor.

Sarı-kırmızılılar, geçtiğimiz sezonu Premier Lig'de West Ham United formasıyla kiralık olarak geçiren Mido'nun bonservis bedeli için pazarlığa oturdu. Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, Mısırlı golcününün transferinin bir iki gün içinde gerçekleşebileceğini söyledi.

Miraboğlu Roma, Tottenham, Ajax, Celta Vigo, Marsilya, Wigan gibi takımlarda ve üst düzey liglerde forma giyen, asıl adı Ahmed Hossam Hussein Abdelhamid olan Mido'nun transferinde sona yaklaştıklarını, kulüp menajerinin halen İngiltere'de olduğunu belirtti.

Şaban Miraboğlu, "Mısır Milli Takımı'nın da 51 kez formasını giyen, 27 yaşındaki Mido'nun transferi için Middlesbrough kulübüyle iki gündür pazarlıklarımız sürüyor. Bu oyuncunun borservisi için İngiliz ekibinin önerdiğimiz rakama gelmesini bekliyoruz. Sanıyorum Avusturya kampımız bitmeden önce bu oyuncuyu renklerimize katarız" dedi.

Adı Fenerbahçe ve Galatasaray'la da anılan Mido, Mısır Milli Takımı formasıyla da 51 maçta 19 gol kaydetti. 
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Makukula keşke kalsaydı Türkiye liginde...
Since 1903

Cem Goren

Deniss Ivanovs Sivassporda

Sivasspor Letonya milli takımının stoperi Deniss Ivanovs'u renklerine bağladı. Mesut Bakkal'ın Sipas Tv'ye yaptığı açıklamada yeni transferin yarın kampa katılacağı belirtildi.

Deniss Ivanovs kimdir?
26 yaşındaki stoper futbol hayatını Ajax'ın Güney Afrikadaki pilot takımı Ajax Cape Town takımında sürdürüyor.
Milli takım formasını 33 kere giymiş ve 2de golü bulunuyor.

Rajko Lekic Konyaspor'da
Danimarka'nın Silkeborg takımında top koşturan forvet oyuncusu Rajko Lekic, Konyaspor ile anlaştı.

Silkeborg klübü yönetecileri, Rajko Lekic'in transferi için Konyaspor ile 800 bin Euro'ya el sıkıştıklarını bildirdiler. 29 yaşındaki futbolcu Mart ayında Avusturya'ya karşı ilk kez Danimarka Milli takım formasını giydi.

Hafta sonu Türkiye'ye giden Silkeborglu oyuncu, Danimarka'da futbol oynamak yerine Türkiye'de oynamayı tercih ettiğini söyledi. Lekic daha önce İspanya'nın Xerez, Macaristan'ın Zalaegerszegi ve Danimarka'nın OB ve Esbjerg takımlarında forma giydi.

Anthony Seric Karabüksporda

Istanbul B.B. Danimarka`nin Brondby kulubunden Isvec ulusal takim oyuncusu Samuel Holmen`i aldi.Holmen 26 yasinda ve defansif ortasaha oyuncusu.

He bu arada Gyan ıcın fenerbahce mutlu sona yaklasabılır an meselesı dıyolar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

F.Bahçe'nin müthiş planı!
Dış transferde Miroslav Stoch ve Issiar Dia'yı alan Fenerbahçe, yolları ayırmaya hazırlandığı Daniel Güiza'nın yerine yıldız bir forvet almak için çalışmalarını sürdüyor.
Bu mevkii için Asamoah Gyan'ın imzası beklenirken, ileri uç için bir süredir konuşulan dünyaca ünlü bir ismin transferi, artık iyiden iyiye kulübe yakın isimler tarafından konuşulmaya başlandı.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray'ın peşinde olduğu Stoch transferi ile ezeli rakibine saha dışında da gol atan sarı-lacivertli yönetim, şimdi de Beşiktaş'ın uzun süre transferi için kaynak aradığı ancak sponsor bulamayınca listesinden sildiği Robinho için çaba harcıyor.

Bonservisi Premier Lig ekibi Manchester City'de bulunan ancak İtalyan teknik  adam Roberto Mancini ile anlaşamadığı için geçen yılı kiralık olarak Santos'ta tamamlayan ve şu anda kendisine takım arayan Robinho ile temasa geçen Fenerbahçe, Şampiyonlar  Ligi kozunu kullanarak Breziyalı yıldızı ikna etmeye uğraşıyor.

ALAATTİN METİN DE YAZDIYSA....

Yönetimin bir süredir yürüttüğü bu çalışmalar Fenerbahçe kulislerinde yankı bulsa da, birçok kaynak tarafından, "Yok olmaz, mümkün değil" denilerek yalanlanıyordu.

Ancak dün, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yakınlığı ile tanınan bir spor yazarı adeta Robinho'yu tarif ederek transferin haberini verdi.

Akşam yazarı Alaattin Metin Fenerbahçe-Galatasaray maçını değerlendirdiği dünkü yazısında şu satırlara yer verdi: "Galatasaray maçında sahaya çıkan Fenerbahçe, Aykut Kocaman'ın bu sene gerçek Fenerbahçesi değil. İlk 11'de oynayanlardan en az dördü, beşi ile yolları ayıracak. Golcü olarak Asamoah gelecek...

Ve daha da önemlisi, bu üçlünün arasına çok ama çok ünlü bir yabancı daha alınacak. Bu konuda ciddi duyumlar almaya başladım. İşte o zaman herkesin arzu ettiği gerçek Fenerbahçe ortaya çıkacak." Alaattin Metin'in işaret ettiği ismin Robinho olduğu ve transferin Türkiye'yi sarsacak bir şekilde ilan edileceği iddia ediliyor.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Güiza'yı gönderip yerine başka bir golcü alması beklenen sarı lacivertli takımdan, Robinho'yu transfer edecekleri konusunda medyada çıkan haberlere açıklama geldi. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bu konudaki açıklaması şu şekilde:

"Bugün tarihli Sabah Gazetesi'nde Deniz Derinsu imzası ile yayınlanan bir haberde kulübümüzün Brezilyalı futbolcu Robinho'yu transfer edeceği öne sürülmektedir. Sabah Gazetesi bu haberinde Akşam Gazetesi yazarı Sayın Alaattin Metin'in birgün önce yazdığı haberi kaynak göstermektedir. Ancak Sayın Metin'in yazdığı haberde Robinho ismi ya da bir başka futbolcunun ismi geçmemektedir. Bu haberden yola çıkarak Robinho ismini sayfalarına taşıyan Sabah Gazetesi'dir. Kulübümüz Robinho'yu transfer etmek adına herhangi bir çalışma yürütmemektedir. Dolayısıyla söz konusu haber doğru değildir. Taraftarlarımızın kulübümüz tarafından açıklanmadıkça transfer haberlerine itibar etmemeleri gerektiğini önemle hatırlatırız."

CR7

Ben Arfa ve Galatasaray (!)

Tüm Avrupa'da liglerin başlamasına kısa bir süre kala transfer piyasasında da hareketlilik artıyor.
Avrupa'nın dört bir yanından transfer haberleri arka arkaya gelmeye devam ederken kulaktan kulağa yayılan fısıltılar futbolseverlerin heyecanına heyecan katıyor.

İşte futbolseverleri heyecanlandıran bu fısıltılara bir yenisi de bugün eklendi. İddiaların bir tarafında Hatem Ben Arfa var bir diğer tarafında ise Galatasaray...

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat'ın oyun kurucu' etiketini üzerinde bulunduran bir futbolcuyu transfer etmek istediklerini dile getirmesinin ardından gerek Türk basını gerekse Avrupa basını bu mevkiide görev yapan oyuncuları bir bir masaya yatırmaya başladı. Kim Kallström'de beklenen gelişmelerin yaşanmamasının ardından gözler Fransa'da oynayan başka bir oyuncuya çevrildi; o isim Hatem Ben Arfa!

Fransız basını Paris Saint Germain, Benfica, Newcastle United ve bir Alman kulübünün ciddi şekilde ilgilendiği Ben Arfa için Galatasaray'ın da devrede olduğunu ileri sürdü. Fransız basının yanı sıra bugün Fotomaç Gazetesi'nin de Tunus'un El Buteur Gazetesi'ni kaynak göstererek 'Ben Harfa için en ciddi teklifi Galatasaray verdi' haberinde de altı çizildiği gibi Fransız oyuncunun Marsilya'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fransa Lique 1'de şampiyon olan Marsilya'da teknik direktör Didier Deschamps ile yaşadığı sorunlardan dolayı takımda az forma şansı bulan ve kendisini gösterebilmek için daha fazla süre alacağı bir kulübe gitmenin planlarını yapan Ben Arfa'nın önceliğinin İngiltere Premier League olduğu biliniyor. Ancak Marsilya'nın Lyon'dan yaklaşık 11 milyon avro karşılığında transfer ettiği Fransız yıldızı minimum zararla satmayı düşündüğü ve bu yüzden de en iyi teklifi veren kulübe Ben Arfa'yı satacağı son günlerde sıkça konuşuluyor.

Paris Saint Germain'in 7.5, Newcastle United'ın 6 milyon avro'yu gözden çıkarttığı Ben Arfa için Galatasaray'ın nasıl bir teklifle Marsilya'nın kapısını çalacağı ise büyük bir merak konusu...

Futbola amatör olarak 1993 yılında Lyon'da başlayan Ben Arfa, 2004 yılında Lyon ile profesyonel sözleşmenin altına imza attı. 2004-2008 yılları arasında Lyon'da forma giyen ve bu süre zarfında takımı ile birlikte 4 Lique şampiyonluğu bir de Fransa Kupası'nı kazanma başarısı gösteren Ben Arfa, Lyon kariyerinde 64 maça çıktı ve 7 golün altına imza attı.

Lyon'da az forma şansı bulan ancak yeteneklerine sonsuz inanc, güven olan Ben Arfa 2008 yılında 11 milyon avro karşılığında Marsilya'nın yolunu tuttu. Müthiş yetenekleri olmasına rağmen 'patlama yapamayan' genç yetenekler sıralamasında başı çeken Ben Arfa, tıpkı Lyon'da olduğu gibi Marsilya'da da 'direkt' oyuncu olamadı. Son iki yılda 62 kez Marsilya formasını terleten Ben Arfa, rakip fileleri 9 kez havalandırdı. 1987 olan ve Fransa Milli Takımı'nın tüm yaş gruplarında forma giyen genç yıldız, orta saha - forvet mevkiinde görev yapıyor ve teknik kapasitesi, kaleye direkt giden yapısı ve sürati ile dikkatleri üzerine çekiyor.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Uzun zamandır forvet arayışlarını sürdüren Trabzonspor, bir süredir ilgilendiği ABD Milli Takımı'nın forveti Jozy Altidore'nin transferinde önemli aşama kaydetti.
Bonservisi Villareal'de bulunan ancak geçtiğimiz sezon Hull City'de kiralık olarak forma giyen 20 yaşındaki oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna katmayı düşünen Bordo - mavililer, Altidore'yi Trabzon'a gelmeye ikna etmeye çalışıyor. Bu arada Trabzonspor'un Altidore dışında da bir çok futbolcuyla temas halinde olduğu ve 2 Ağustos'taki sezon açılışına kadar bir transferi sonlandırmaya kararlı olduğu belirtildi.

DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Milan stepanov bursaspor'da. Internacional ile barca'yı devirip kıtalararası şampiyonayı kazandıklarında trabzon'u beğenmeyip portoya gitmişti sanırım. Portoda oynadı kesin ama kupadan pek emin değilim. Fabiano Eller'le karıştırmış olabilirim. :) Q7'nin eski takım arkadaşı :)

CR7

Fb gyan olmazsa falcao'yu alacakmış :sopa kk scouting'de var bilgileri.