Ana Menü

2010/2011 SÜPER LİG TÜM TRANSFER HABERLERİ

Başlatan CR7, Mayıs 23, 2010, 14:45:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

valla o 2sını alırlarmı bılmıyoeum ama fenerde su an fırtına oncesı sessızlık hakım bı bomba gelıyo gıbı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Antuda gördüm  ;D

Büyük bir yıldız transferiymiş  :ahaha :ahaha

Arkadaş bu haberler çok saçma geliyor ya..

Madem aldınız neden açıklamıyorsunuz..

Hep yalan geliyor bana..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

F.Bahçe'nin golcü transferi için Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk devreye girdi.

Vatan Gazetesi'nde Feridun Niğdelioğlu imzası ile yeralan haber şöyle:

Volkswagen'in sahibi olduğu Wolfsburg'da oynayan Brezilyalı yıldıza yıllık 2.5 milyon Euro öneren F.Bahçe, bonservis için de 8 milyon Euro'dan kapıyı açtı.

F.BAHÇE taraftarının, yıllardır özlem duyduğu 'golcü' arayışlarını sürdüren yönetim, artık son düzlükte.. Forlan, Ronaldinho, Henry, Klose ve son olarak da Bukharov'la görüşen ve ince eleyip sık dokuyan sarı-lacivertliler, Aykut Kocaman'ın isteği doğrultusunda tekrar Brezilyalı bir oyuncuya döndü: Grafite..

GERÇEK adı Edinaldo Batista Libanio olan 31 yaşındaki Wolfsburglu forvet hakkında uzun süredir araştırma yapan Kocaman, Grafite'nin sorunsuz bir isim olduğunu ve takımdaki Brezilyalılar'la da iyi anlaşacağı için yönetime 'alınsın' raporunu verdi.. Yönetim ise bu doğrultuda çok akıllıca bir hareketle araya öyle bir isim soktu ki, transferin birkaç güne bitmesi işten bile değil.

BİLİNDİĞİ gibi Bundesliga'nın köklü kulüplerinden olan Wolfsburg'un sahibi Alman otomotiv devi Volkswagen.. Ve Volkswagen'in Türkiye'deki temsil hakları da Doğuş Grubu'nda bulunuyor. İşte F.Bahçe yönetiminin bu transfer için devreye soktuğu isim de Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk. Volkswagen'den önemli bir yeri olan ve Almanya'da fazlasıyla sözü geçen Şahenk, şu an Wolfsburglu yetkilileri transferin bitmesi yönünde ikna etmeye çalışıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Geçen sezon taraftarın ruhsuz futbol eleştirilerini dikkate alan ve bu sezon transferde formasının hakkını verecek oyuncular alacağı belirtilen Galatasaray yönetimi aradığı ismi İtalya'da buldu!..

Lig TV'nin haberine göre; Sarı kırmızılıların 'dünyanın en hırslı futbolcusu' olarak gösterilen Gennaro Gattuso için sürpriz bir harekat başlattığı iddia edildi. Yedek kaldığı için Milan'da mutsuz olduğu bilinen 32 yaşındaki oyuncunun sarı kırmızılıların teklifine sıcak baktığı ileri sürüldü. 10 yıldır Milan forması giyen "Cesuryürek" ve "Pitbull" lakaplı Gattuso, rakiplerini yıldıran hırsıyla tanınıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Grafite'yi nasıl kitlediyse bu defans yine kitler. pek işlerine yarayacağını düşünmüyorum.

gattuso'yu ise getiremezler diye düşünüyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Es Es'in hedefinde o var!
Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kulüp yönetiminin, Milan yönetimiyle ABD'li defans oyuncusu Oguchi Onyewu'nun transferi için görüşeceğini belirterek, ''Onyewu'yu transfer edersek defans sorunumuzu çözeceğiz'' dedi.
Çalımbay, Eskişehirspor tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, takımın yarın Bolu'da başlayacak kampına 26 kişilik kadrosuyla gittiğini, kampa yeni transferlerin de katılacağını söyledi.

Eskişehirspor'un geçen sezon bazı konularda hatalarının bulunduğunu ifade eden Çalımbay, ''Gelecek sezon hataların tekrarlanmaması için yönetim ve futbolcularla oturup konuşacağız. Bolu kampımız kondisyon ağırlıklı olacak. Burada Bucaspor ile bir maç yapacağız. Avusturya'nın Viyana kentindeki kampa 18 Temmuzda hareket edeceğiz. Viyana'da 4-5 maç yapacağız. Eskişehir'e 28-29 Temmuzda döneceğiz. Fahri Tatan ile kamp sonrasında masaya oturabiliriz. Bu, Fahri'nin kamptaki durumuna bağlı'' dedi.

-TRANSFER ÇALIŞMALARI-

Çalımbay, transfer konusunda yoğun çalışmalarının sürdürüldüğünü ve defansa, orta sahaya ve orta sahanın soluna birer oyuncu almak istediklerini bildirdi.

Transfer edilmesi planlanan futbolcuların takımdaki mevcut oyunculardan daha iyi olması gerektiğini anlatan Çalımbay, şöyle devam etti:

''FIFA 2010 Dünya Kupası'nda oynayan birkaç futbolcuyla görüşüyoruz. Cezayirli Halliche ve Yahia ile görüştük. Ancak, birisiyle maddi açıdan anlaşamadık. Bu oyuncularla 5 ve 6 Temmuzda tekrar görüşeceğiz. Brezilyalı genç futbolcu Alison Freitos ile anlaştık. Alison, Bolu kampına katılacak.

Defansımıza çok önem vermemiz gerekiyor. Defans hataları yüzünden çok puanlar verdik. O hatalar olmasaydı ligi 4'üncü bitirebilirdik. Milan'dan Oguchi Onyewu ile görüşeceğiz. Onyewu'yu transfer edersek defans sorunumuzu çözeceğiz.

Bu futbolcuları Avusturya kampına dahil etmek istiyoruz. Takıma 4'ten fazla oyuncu almayacağız. Benim istediğim bütün oyuncuları aldık. Rekabetçi bir takım oluşturacağız.''

Eskişehirspor Teknik Asbaşkanı Nihat Çuhadar da takımın kendisini yakışan futbolcuları transfer ederek Viyana kampına yetiştireceğini ifade ederek, Eskişehirspor'un transfer edilecek futbolcuları belirlediğini ve transfer konusunda enim adımlarla ilerlendiğini bildirdi.

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz da takımın gelecek sezon için Eti ile sponsorluk anlaşmasını yenilediğini belirterek, Eskişehirspor ile Eti'nin ticari ve sportif anlamdaki başarılarının devam edeceğini söyledi.

02.07.2010
Kaynak : AA
Since 1903

KeePSaKe

Cavenaghi iddiası!
Trabzonspor'un Arjantinli forvet oyuncusu Fernando Ezequiel Cavenaghi'yi transfer etmek için girişimlerde bulunduğu iddia edildi.
Bordo - mavili futbolculardan Selçuk ise yönetimle sözleşmeyi uzatmak için görüşmelerinin sürdüğünü söyledi.

Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş'in forvet transferi konusunda ısrarcı olması yönetimi harekete geçirdi.

Fransa'nın Bordeaux takımında forma giyen 27 yaşındaki Fernando Ezequiel Cavenaghi'yi transfer etmek için girişimlere başlayan bordo - mavililer bu oyuncu için nabız yokluyor.

Bordeaux'la 75 maçta 32 gol atan Arjantinli futbolcunun kulübüyle olan sözleşmesi 2011 yılında sona erecek. Geçmişinde River Plate ve Spartak Moskova gibi takımlarda forma giyen Cavenaghi'nin de Bordeaux'da geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılmayı düşündüğü belirtildi.

SELÇUK: "SÖZLEŞMEMİ UZATMAK İÇİN GÖRÜŞME HALİNDEYİZ"

Trabzonsporlu futbolculardan Selçuk, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, Trabzonspor'da oynamaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

Selçuk, özellikle taraftarlardan hakkında çıkan transfer dedikodularına inanmamalarını istediğini belirterek, "Davraz'da her açıdan çok iyi bir kamp süreci geçiriyoruz. Beyinsel ve fiziksel açıdan lige çok iyi hazırlanıyoruz. Ortam oldukça iyi. Bu arada benimle ilgili medyada yer alan transfer haberleri hakkında bir şeyler söylemek istiyorum. Benim Trabzonspor'la sözleşmem devam ediyor.

Böyle bir durum varken başka bir kulüple görüşmede bulunmam mümkün değil. Hiç kimseyle görüşmedim de. Yöneticilerimiz ve taraftarlarımız hakkımda çıkan haberlerden etkilenmesinler. Trabzonspor'da oynamaktan da son derece mutluyum. Sözleşmemin uzatılması konusunda görüşme halindeyiz. Ben burada kalmak istiyorum. Şu anda önümüzde bir sezon ve şampiyonluk hedefi var. İpi göğüslemek amacındayız. Bundan başka bir şey düşünmüyorum" diye konuştu.

ONUR: "ŞAMPİYONLUK KUPASINI İSTİYORUZ"

Onur ise geçen sezonun kendisi açısından çok iyi geçtiğini belirterek, "Takım adına da Türkiye Kupası'nı kazandık. Ama Trabzonspor gibi büyük bir camianın hedefi şampiyonluktur. Artık bu kupayı da istiyoruz. Türkiye Kupası'nı teselli olarak görüyoruz. Takımda forma bulmaya başladıkça kendime olan güvenim de yerine geldi. Çok daha iyi olmalıyım. Şenol hoca gibi bir isimle çalışmak da son derece önemli.

Benimle sürekli konuşuyor, tecrübelerini aktarıyor. Bu arada onu andıramıyoruz tabii.. Taraftara çok güzel ve önemli gelen bir kurtarış ona sıradan gelebiliyor. Çünkü o kaleciliği biliyor. Elbette daha iyi olmak için çaba sarf edeceğim. Hedeflerimize bu sezon ulaşmak istiyoruz" dedi.

02.07.2010
Kaynak : DHA
Since 1903

+18 !

Bir Quaresma'yı aldık basın artık Anadolu kulüplerine bile çok büyük isimleri yazar oldu ;D

CR7

Onyewu olabilir. Es-es'le Milan anlaşmışlardı. Onyewu da oynamıyor. gelebilir.

ilhan mansız_melis

Kris Boyd İngiltere'ye transfer oldu.Kayseri aldı(!) Boyd'u !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

İtalyan basını Juventus'un Elano için Galatasaray'a 12 milyon Euro önerdiğini yazdı.

Galatasaray'da transferde sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde Keita'yı Al Saad kulübüne satan sarı kırmızılılar, Elano için de Juventus kulübünden cazip bir teklif aldı.
İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Brezilya ile Dünya Kupası'nda gösterdiği performans ile yıldızlaşan Elano'nun, orta sahaya oyun kurucu arayan Juventus'un ilgi alanına girdi.
Brezilyalı yıldız için 12 milyon Euro'yu gözden çıkaran İtalyan devinin, Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Tiago'yu da bu transferde kullanabileceği iddia edildi.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

bir takım bir dünya kupasındaki 1-2 maçtaki performansla transfer yapmamalı ya. Keza bence yapmıyordur. Beğenseler bile bu maçlarda, Geçmiş sezon ne yaptığına bakıyorlardır mutlaka. araştırmasınıda yapıyorlardır.

Bu kadar para verileceğini düşünmüyorum lAkin olursada fevkalade bir alışveriş olur gs adına.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Tiago gibi bir adamı Elano gibi bir adam için verirlerse yuh derim

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net