Ana Menü

Qua gelirse formalar sabahına hazır.

Başlatan CR7, Mayıs 06, 2010, 21:08:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

`QUARESMA GELİRSE FORMALAR SABAHA HAZIR`
  Alper Üstündağ`ın sunduğu Ters Köşe programına telefon bağlantısı ile   katılan Aksoy, pazarlama ile ilgili taraftarların merak ettiği konulara   açıklık getirdi. Quaresma transferinin gerçekleşmesi durumunda gerekli   hazırlıkları yapacaklarını ve bu oyuncunun pazarlama açısından doğru   kullanılacağını söyleyen Aksoy "Quaresma`nın kalitesi belli. Transfer   konusunda bir aşama kaydedildi. Bu transferin gerçekleşip   gerçekleşmemesi ekonomik şartlara bağlı. Ama ben transferin   gerçekleşmesini çok istiyorum. Quaresma benim rüyalarıma giriyor. Eğer   bu oyuncu takıma katılırsa biz de pazarlama komitesi olarak görevimizi   hakkıyla yerine getiririz. Quaresma transfer olursa formaları sabaha   hazır olur." dedi.

`KORSANA KARŞI TARAFTARLARDAN DESTEK BEKLİYORUZ`
  Taraftarları korsan ürünler ile ilgili olarak uyaran Aksoy, "Korsanı   önlemek için yapmadığımız kalmadı. Ancak bunun önüne geçmek mümkün   olmuyor. Neredeyse korsan stadımızın içine kadar girmiş. Burada görev   taraftarlara düşüyor. Onlar korsan ürünlere rağbet etmezse bu sorunun   üstesinden geliriz. Onların desteğini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

`FORMALAR HAZİRAN`DA GÖRÜCÜYE ÇIKACAK`
  Yeni sezon formaları için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Aksoy,   "Adidas firması ile görüşme halindeyiz. Yeni sezonda giyeceğimiz   formalar için numuneleri seçtik. Pazartesi günü yönetim kuruluna   sunacağız ve bir seçim yapacağız. Adidas bir dünya markası. Önceki   sponsorumuzda olduğu gibi istediğimiz, kendi dizaynlarımızı kabul   ettirmek pek mümkün olmuyor. Ama herşeye rağmen taraftarların beğeneceği   formaları piyasaya çıkaracağız. Yeniformalarda farklı renkler   düşünmüyoruz. Amblemimizde bulunan siyah-beyaz-kırmızı renklerinin   dışına çıkmayacağız. Yeni sezon formalarını Haziran ayı içinde   taraftarımıza sunacağız` dedi.

`TARAFTARLARI FUTBOLCULARLA İMZA GÜNLERİNDE BİRARAYA GETİRECEĞİZ`
  Pazarlama departmanı olarak futbolcuları taraftarlarla biraraya   getirecek organizasyonlar yapmaya çalışıyoruz. Hedefimiz taraftarları   hayranı olduğu yıldızlarla mağazalarımızda biraraya getirmek. Bunun için   girişimlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca mağazalarımızdaki ürün yelpazesini   de geniş tutmaya çalışıyoruz. Ürünlerin tamamını tafatarların   beğenisine göre belirliyor ve dizayn ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Transfer gece yapılacak yine anlaşılan.Uykusuz geceler başlasın :rock :rock :rock
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Eski sezon formasını mı satıcaklarlar yani ?
Ben almam şahsen yeni sezon forması çıksın öyle.
Bölünür senin için uykular!

CR7

yeni sezon forması haziranda çıkacak diyor okumuyor musun?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

O zaman haziran'a kadar gelmiyor quaresma.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Çok merak ediyorum yeni formaları inşallah adam gibi bişey olur..

Quresma gelsin ben de alıcam formalardan..

Ayrıca futbolcu-taraftar görüşmeleri de güzel olur..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.