Ana Menü

Hem para yok, hem 11 yabancı. Nasıl gelecek bu Quaresma

Başlatan NoPasaran, Mayıs 06, 2010, 14:39:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş yönetiminin Inter'den  Quaresma ile görüşmelere başlandığını açıklamasına rağmen,  kısa vadede yeni bir yabancı transferinin yapılması imkansız gibi görünüyor. Siyah beyazlı kulübün, futbolcularına ödemek için nakit sıkıntısı yaşaması ve kadroda bulunan 11 yabancı futbolcu yeni bir transfere engel oluyor.

Bir yandan, UEFA kulüp lisansı alabilmek için acil nakit arayışına giren siyah beyazlı yönetim, diğer yandan da futbolcularına olan gecikmiş alacaklarını ödeyebilmek için mali kaynak bulmak için çabalıyor.

40 milyon doları bulan kısa vadeli ödemeler için kaynak arayışlarını sürdüren siyah beyazlı yönetimin nasıl transfer yapacağı ise merak konusu..

Sponsorlar aracılığıyla iki yıldız futbolcu almanın hesaplarını yapan Beşiktaş'ın önündeki en büyük engel ise yabancı kontenjanı. Kadrosunda 11 yabancısı bulunan Beşiktaş'ın kontenjanı boşaltabilmesi için de para gerekiyor. Aksi taktirde siyah-beyazlılar yine FIFA'nın ve CAS'ın kapısını aşındıracak.

Bu sezon takımdan uzaklaştırılan Zapotocny'nin bir yıl için 750 bin euro alacağı bulunurken, hâlâ Beşiktaş'ın malı olarak görünen Gordon Schildenfeld'in ise yıllık 400 bin euro garanti parayla takımda bulunduğu ortaya çıktı. Siyah beyazlı kulübün, bunlar dışında göndereceği isimler de henüz netlik kazanmadı.

NTVSPOR
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Zapo,
gordon,
Delgado,
kesin gider
Tabata gider ama cekiniyorlar :)

Sonra Holosko ve Bobo satilabilir.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 06, 2010, 15:07:22
Zapo,
gordon,
Delgado,
kesin gider
Tabata gider ama cekiniyorlar :)

Sonra Holosko ve Bobo satilabilir.

40 milyon doları bulan kısa vadeli ödemeler için kaynak arayışlarını sürdüren siyah beyazlı yönetimin nasıl transfer yapacağı ise merak konusu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bulur, GS bile yapiyorsa biz hayhay yapariz, hani Mansimov yapacakti, iste Quaresmayi o getirirse yeter,
kisa vadeli paranin transfer ile ne ilgisi var?

bulunmazsa, transfer yapilmaz, + fazla transferde yapilmaz, sanirim 2 tane IYI yabanci isim alinacak
biri Quaresma, digeri kim bilmiyorum, ama oyle tahmin ediyorum..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Tabataya trink 8 milyon dolar veren adam para mı bulamıcak ?
Paradan yana sorun olcağını düşünmüyorum.Yabancılara gelince yollanır giderler sorun değil.
Bölünür senin için uykular!

CR7

lisans sorunu zaten çözülmüş.
daha ne?
gidecekler hepsi.
şu an listeye koysak herhangi birisini anadolu kulupleri direk atlar.Gordon ve Delgado hariç.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)