Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bende sıkıldım artık bu işten yılan hikayesine döndü resmen.
Eğer alamazsak Quaresmayı rezil kepaze oluruz.Ama ben nedense Serdar Adalıya güveniyorum.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

hadi ya
gelecekse gelsin su haber

haber1903.com´u güncellemekten biktim....
boboyu fransa istiyor cart curt...

Cem Goren

bu adam gelmıycek

ıyıce sakız oldu herkesın agzına mıllet alay edıyor formasınımı aldınız kramponunumu dıye. haddınden fazla uzakttık bu mevzuyu ben mac topıclerının bıle 18sayfa old. hatırlamazken quaresma olayı hakkaten delırttı ınsanlar herkesın aklı orda.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

noumadan degerli gözükmeye basladi yani basinin sisirmesiylede tabiiki cogu taraftarda onu daha cok yüceltmeye basladi gelmedigi halde.!

Cem Goren

sımdı quaresma gelır. havaalanı ana baba gunu olur sonrasında stad dolar klasık seyler bunlar.

Ama kımse bılmez 13 Hazıran'da Seref Bey'ın anması var...

djinonu

CR7

İtalya Basını: Quaresma Tamam

Beşiktaş'ın, Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma'nın transferi konusunda İnter ile anlaştığı ileri sürüldü.

İtalyan basınında yer alan haberlerde, Beşiktaş ile İnter yetkililerinin, Quaresma için ödenecek bonservis bedeli konusunda uzlaşmaya vardıkları, transferin gerçekleşmesi halinde siyah beyazlı ekibin İtalyan kulübe 8 milyon avro ödeyeceği iddia edildi.

Haberlerde, İnter'de 2 mutsuz sezon geçiren 26 yaşındaki oyuncunun geçen yaz Genoa'ya gitmeyi reddettiği, ancak Beşiktaş'ın teklif edebileceği yıllık 3 milyon avronun cazibesine kapılabileceği de belirtildi.

Kaynak: AA
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

ben varya resmi sayfadan borsaya bildirilmis bir haber okumadan baskanla q7yi bir arada görsem bile i-nan-mam :D

Cem Goren

bugun ctesı tatıl'dir bı haber beklemeyın :)

NoPasaran

Alıntı Yapsımdı quaresma gelır. havaalanı ana baba gunu olur sonrasında stad dolar klasık seyler bunlar.

Ama kımse bılmez 13 Hazıran'da Seref Bey'ın anması var...
Cem bununla o konu ayrı..     Beşiktaş taraftarının yıllarıdr göremediği bir tipte oyuncu quaresma..Rakipler bu tarz üst düzey oyuncular hep yarattı biz hep delgadoya sarıldık yada telloya. Ama onlarda yaralara ilaç olmadılar..     Quaresma ismi bu yüzden bizi heyecanlandırıyor.Elbette stadı doklduracağız, havaalına gideceğiz, formayı alacağız bunda kötü bişey yok.     Ancak ben isimde takılı kaldım. Ya istiyorsa gelsin zaten dünyanın parasını veriyoruz, her türlü imkan seferber olmuş ancak ne zamandır geldi geliyor geldi geliyor. Bir yerden sonra insanın canı sıkılıyor bu kadar peşinde koşmaya. Pascal nouma son yazısında diyor "yürekli futbolcu alın". Parayla pulla bu kadar hesap kitap oyuncuları sevmiyorum ben ne yalan konuşayım..Gelirsin yada gelmezsin, bu kadar zamandır alamamamızın nedeninin paradan başka bişey olduğunu düşünmüyorum..     Eğerki yönetim yarın açıklarda, quaresmayı alamadık diye ben kızmam açıkacası. Qaureama olmazda başkası olur çok takmıyorum artık..     Ancak quaresma bizim takımın aradığı kandır buna hiç bir itirazım yok.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

su saaten sonra ılgılenmıyorum abı gelırse hosgeldın gelmesse gule gule.

hanı yazılanları okuyorum mıllet kafayı sıyırmıs. forzada gece nobetı tutanlar var :ahaha

Cem Goren

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma tek gündem maddesi var: Ricardo Quaresma... Siyah-Beyazlılar'ın dört gözle beklediği haber, İtalya'dan geldi. İtalyan basını, Beşiktaş ile İnter kulübünün, Portekizli futbolcu için anlaşmaya vardığını yazdı. İtalyanlar, Beşiktaş'ın İnter'e 8 milyon Euro ödeyeceğini yazdı. Haberde ayrıca şu ifade de kullanıldı: İnter'de mutsuz olan Quaresma, sezon başında Genoa'ya gitmeyi reddetmişti. Ancak Beşiktaş'ın teklif ettiği 3 milyon Euro, Portekizli'yi cezbediyor. Transferin resmiyete dökülmesi an meselesi...

Adalı da haberi doğruladı
Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı da transferdeki son durumu FANATİK'e açıkladı. Adalı, "İki kulüp arasında sorun yok. Ancak Mourinho'nun ayrılmasıyla birlikte oyuncunun fikirlerinde de bir takım değişiklikler oldu. Önümüzdeki hafta konunun netleşmesini bekliyoruz. Pazartesi gününden sonra transferde son aşamaya gelinecek. Biz tüm imkanları seferber ettik. Bizim dışımızdaki gelişmeleri beklemekten başka yapacak bir şey yok. Bu transfer haftaya öyle ya da böyle sonuçlanacaktır" dedi.

Orhan Yıldırım

Cem Goren

Inter'le 8 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında anlaşmaya varan siyah beyazlılar, Portekizli yıldızı da ikna etti. Beşiktaş, önümüzdeki ayın ilk gününde bu transferi borsaya bildirecek.

SON 1,5 aydır Ricardo Quaresma transferine odaklanan Beşiktaş yönetimi, hedefine çok yaklaştı. Inter'le Portekizli yıldızın bonservisi konusunda 8 milyon Euro karşılığında anlaşmaya varan siyah beyazlıların futbolcuyla ilgili son pürüzleri de giderdiği, işin 1 Haziran'da resmiyete döküleceği belirtildi. Önümüzdeki ayın ilk günü bu transferin borsaya bildirileceği ifade edildi.

İtalyanlar da yazdı

İtalyan basını da Beşiktaş'ın Quaresma'nın transferi konusunda Inter'le anlaşmaya vardığını duyurdu. Çizme'de yayın yapan gazeteler, Beşiktaş ile Inter'li yetkililerin Quaresma için ödenecek bonservis bedeli konusunda uzlaşmaya vardıkları, futbolcunun ikna edilmesi halinde İtalyan takımının 8 milyon Euro alacağını yazdı. Haberlerde, Inter'de 2 mutsuz sezon geçiren 26 yaşındaki oyuncunun geçen yaz Genoa'ya gitmeyi reddettiği, ancak Beşiktaş'ın teklif edebileceği yıllık 3 milyon Euro'nun cazibesine kapılabileceği de belirtildi.

Hürriyet

29.05.2010 05:37