Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş prensipte anlaştığı RİCARDO QUARESMA'nın transferini şova dönüştürecek

Siyah-Beyazlı yönetim, golcü futbolcu için İnter'e 7 milyon euro, Portekizli stara yıllık 3.5 milyon euro ödeyecek. 7 numaralı formalar ve "Karizma" yazılı atkılar için sipariş verildi

Quaresma rüzgarı esmeye başladı. Beşiktaş Yönetimi yıllık 3.5 milyon euro karşılığında prensipte anlaşma sağladığı Portekizli oyuncu için kulübü ile temaslarını sürdürüyor. Kartal, İnter'e bonservis için 7 milyon euro teklif ederken henüz yanıt alamadı. Siyah-beyazlı yönetici Serdal Adalı transfer görüşmelerinin sürdüğünü ve sonucun yarından sonra alınabileceğini söyledi.

İNTER İLE SORUN YAŞAMAYIZ

Adalı, "İnter kulübü şu anda teknik direktör Mourinho ile uğraşıyor. Gündemlerinde böyle önemli bir konu olduğu için diğer transferleri ikinci planda tutuyorlar. O konu netleşince Quaresma için son görüşmeleri yapacağız. İnter ile bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Kulüple öyle ya da böyle anlaşırız. Futbolcu ile olan pürüzleri gidermek biraz daha zor olacak" dedi.

"Q7" ÜRÜNLERİ PARA BASACAK

Öte yandan Beşiktaş Kulübü, Quaresma için şimdiden hazırlıklara başladı. Yüksek maliyeti olan süperstarın gelişini paraya çevirmek isteyen yönetim "Kartal'ın karizması" yazılı kaşkollar ve "Q7" temalı forma, tişört ile değişik ürünlerin hazırlığına başladı. Transfer resmileştiği anda Quaresma ürünleri satışa çıkacak ve kulüp maliyetin önemli bir kısmını karşılayacak.

Teminat mektubu istedi

Kartal'ın yaptığı yıllık 3.5 milyon euro'luk teklifi olumlu bulan Ricardo Quaresma ödeme konusunda endişe yaşayınca pürüz çıktı. Portekizli futbolcunun, Beşiktaşlı yöneticilerden kendisine ödenecek miktar için teminat mektubu istediği belirtildi. Bu nedenle yıldız futbolcuyu tam olarak ikna edemeyen Siyah-Beyazlılar, teminat mektubu bulmak için çalışmalarını yoğunlaştırdı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bir yerde , sorun klubu
Bir yerde , kız arkadaşı
Bir yerde, kendisi

Arkadaş hepsi sallıyor ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Serdal Adalı'dan açıklama; Madrid'e indiğimiz andan itibaren İnter yöneticileri aradılar bizi. Maç günü stadda bizimle ilgilendiler. Çok iyi ilişkilerimiz var. Maç sonu tebrik ettik. Transfer ile ilgili hiçbir olumsuzluk yok. Gazetedeki askıya alındı vs. haberleri yalan. İnter yöneticilerinin davetiyle bir kez daha İtalya'ya gideceğiz ve konuşacağız. Şu an teknik direktör konusuyla uğraşıyorlar. onu halleder halletmez gideceğiz. Maddi-manevi ne gerekiyorsa bu transfer için vereceğiz. Yani quaresma bitmek üzere. :)

:bjk :bjk :bjk :bjk :bjk

KeePSaKe

Yarın öbürkü gün demesinde sorun çıktı diye...
Since 1903

CR7

Beşiktaş transfer komitesi Başkanı Serdal Adalı, Haber1903`e   konuştu.

Son günlerde medyada çıkan Quaresma transferi ile ilgili tüm ayrıntıları   değerlendiren Adalı, son İspanya çıkarmasından transferde ki son duruma   kadar herşeyi tüm ayrıntıları ile anlattı.

- TRANSFER İLE İLGİLİ HERKES KAFASINA GÖRE HABER YAPIYOR -

Serdal Adalı, transfer görüşmelerinin başladığı günden bu yana medyada   bir çok haber yer aldığını ancak bunların bir çoğunun gerçeği   yansıtmadığını belirtti.Son olarak ortaya atılan `` İspanya`da İnter   kulubü ve Quaresma ile görüşmediler `` şeklinde çıkan haberlere tepki   gösteren Adalı, şu ifadeleri kullandı.

`` İnter kulubü ve oyuncu ile temaslarımız devam ediyor.Ancak son Madrid   seferimiz İnter kulübünün daveti ile sadece Şampiyonlar ligi finalini   izlemeyi içeriyordu.İtalyan kulübü ile bu transfer süresince iyi   ilişkiler kurduk.Onlarda bizi finale davet ettiler.Bizde bu davetlerini   kırmayıp Madrid`de yerimizi aldık.Bir kez daha söylüyorum, bu   ziyaretimiz de amacımız zaten transfer görüşmesi yapmak değildi.Ancak   gazeteler konuyu farklı yansıttı.Lütfen biraz mantıklı düşünelim,   farzedin ki biz şampiyonlar ligi finali oynuyoruz.Biri biz ile transfer   görüşmesi yapmak istiyor.Bizim umurumuz da olur mu?``

- SABRIN SONU SELAMET -

``  Taraftarımıza sizin aracılığınız ile şunu söylemek   istiyorum.Biliyorum çok sabır ettiler.Ama rica ediyorum biraz daha sabır   etsinler.Bu süre Beşiktaş`ın menfaati için çok önemli.Biz ne kadar   istekli gözükürsek transfer o oranda çıkmaza giriyor.Biz onların   şartları ile değil kendi şartlarımıza göre bu transferi bitirmek   istiyoruz.``

- MAĞAZADAN EŞOFMAN DEĞİL, İNTER`DEN YILDIZ ALIYORUZ -

`` Medyada çıkan haberler doğrultusun da taraftarların büyük bir   beklentiye sokulduğunun altını çizen Adalı, bu konuda medyadan da   anlayış bekliyoruz.Sonuçta almaya çalıştığımız Quaresma! Mağazadan   eşofman değil,İnter`den yıldız alacağız.Bunun için de ince eleyip sık   dokumak zorundayız.``

- BİZE PAZARLIK ŞANSI BIRAKMIYORLAR -

Konuyu sürekli olarak medya haberlerine getiren Serdal Adalı, bu oyuncu   ile ilgili çarpıcı sözlerine şu ifadeler ile devam etti;

`` Biz göreve geldiğimiz günden beri, Beşiktaş`ın 10 lirasını çöpe   atmamak için mücadele veriyoruz.Ancak karşı taraf oluşan bu gündem   nedeni ile bizi bu transfere mecburmuş gibi görüyor ve o baskıyı   üzerimizde kuruyor.Bu durumda pazarlık konusun da bizim elimizi kolumuzu   bağlıyor.Eğer bu şekilde devam ederse karşı taraf nederse kabul etmek   zorunda kalacağız.Bu da transferi sağlıklı bir şekilde, Beşiktaş   menfaatlerine göre yapmamıza engel olacak...

- SON BEYANATIM YANLIŞ ANLAŞILMIŞ -

`` Konu ile ilgili yayıncı kuruluştan bilgi almak için beni   aradıklarında transfer görüşmelerini uzun süredir sürdürdüğümüzü ancak   Madrid`e bu sebeple gitmediğimizi belirttim.Az öncede söylediğim gibi   son seferimizin sebebi İnter kulübünün final maçı için   davetiydi.Anladığım kadarı ile bu açıklamam yanlış aksettirilmiş.Ben   İnter kulübü ve oyuncu ile görüşmüyoruz demedim.Sadece bu sefer farklı   bir amaç için oradaydık dedim.Buradan olumsuzluk çıkartmak çok anlaşılır   değil...

- İNTER YÖNETİCİLERİ MADRİD`DE BİZİ ARADILAR -

`` Madrid`e indiğimiz ilk andan itibaren İnter`li yöneticiler sürekli   bizi arayarak bir ihtiyacımız olup olmadığını sordular. Maç günü de   stadda bizimle çok yakından ilgilendiler.Dediğim gibi aramızda çok iyi   ilişkiler var. Bizde maçın ardından onları arayarak tebrik ettik. Bu   süreçte Quaresma`nın menajeri de sık sık bizi ziyaret etti.Transfer ile   ilgili olumsuz hiç bir gelişme yok.Sadece bizim belirlediğimiz bir yol   haritası var ve ona uymaya çalışıyoruz.

- BEN BU TRANSFER İÇİN FEDAKARLIĞA HAZIRIM -

`` Önümüzde ki günlerde İnter yöneticilerin daveti ile bir kez daha   İtalya`ya gideceğiz. Transfer görüşmelerini yaptığımız İnter kulübü   bizden bir kaç gün süre istedi.Takdir edersiniz ki , onlar da hocalarını   Real Madrid`e kaptıramamak için uğraşıyorlar. Bize en yakın zamanda   transfer görüşmesi için gün verecekler.Bizde Beşiktaş menfaatleri   çerçevesinde taraftarımızın çok istediği bu oyuncu ile anlaşma sağlamak   için uğraş vereceğiz.Gerekirse bu transfer için maddi manevi her türlü   fedakarlığada şahsım adına hazırım.Bir kez daha altını çizerek söylemek   istiyorum, biz bu transferi takım içi dengeleri sarsmadan yapmak   istiyoruz.Pazarlıkta çaresiz kalmamak için kamuoyundan ve   taraftarlarımızdan biraz daha sakin olmalarını şahsen rica   ediyorum.Umarım bu transfer hepimizin istediği şekilde   gerçekleşir.Sizlere de transferde göstermiş olduğunuz sağ duyu için   teşekkür ederim.Umarım bu transferin gerçekleştiğini ilk olarak size   duyurmanın mutluluğunu yaşarım.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden   kullanılamaz.  HABER1903 ©

Cem Goren

bu adam bu hafta ıcınde bızde olur. cumartesı yada pazar ımza torenı ve akabınde bır dunya urun ıle Kartal Yuvası patlama yapar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

kivirdi valla, yok final icin madride gitmislermismiste, transfer pazarligi icin degilmimisti. son beyanatim yanlis anlasilmismista.

lafi ortaya atan kendileri, sonra dediklerini yalanlayanlar kendileri..bari susunda taraftar bosu bosuna gaza gelmesin..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Birkaç yabancı yollanmadan bu transfer kesinleşmeyecek demedi demeyin ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Mayıs 25, 2010, 18:25:47
Birkaç yabancı yollanmadan bu transfer kesinleşmeyecek demedi demeyin ;)

Yabancı sayısı artıyor yakın zaman sonra..Bişey olmaz..

7+3
6+4
direk 8

gibi öneriler var :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

CR7

Bütün Beşiktaş`lıların merakla beklediği QUARESMA transferinde son teklifler yapıldı.

Dün akşam HABER 1903` e çok özel açıklamalarda bulunan Serdal Adalı taraftarlardan ve Beşiktaş camiasından sabır rica etmişti.

Transferi Beşiktaş Kulübü`nün menfaatleri doğrultusunda bitirmek isteyen Adalı`nın pazarlıkta taviz vermek istemediği ortaya çıktı.

Yaptığımız araştırma neticesinde INTER kulübünün QUARESMA için 10 milyon EURO bonservis bedeli talep ettiği ve bunun karşılığında Adalı`nın 7 milyon EURO peşin ve gelecek 2 sezonda Şampiyonlar Ligi`ne katılım sağlanacak her sene için 1.5 milyon EURO prim önerdiği öğrenildi.

Bu şekilde şayet Beşiktaş her iki sezonda da Şampiyonlar Ligi`ne katılırsa INTER arzu ettiği 10 milyon EURO`yu almış olacak.

Aynı pazarlık QUARESMA`nın maaşı üzerinde de yaşanıyor. QUARESMA`nın menajeri yıllık garanti 4 milyn EURO talep ederken Adalı ise 3.5 milyon EURO garanti para ve ancak şampiyon olunan sezonlarda 500 bin EURO prim teklif ediyor.

Her iki tarafta pazarlıkta kendi menfaatleri için elinden geleni yapmaya çalışırken basında çıkan spekülatif haberlere kulak asmayan Adalı dengeleri bozmamak adına geri adım atmıyor.

Ne yardan ne serden vazgeçmemek adına Beşiktaş taraftarlarını sabırla beklemesi gereken bir süreç bekliyor.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©

CR7

Quaresma'da SON DAKİKA: Beşiktaş yöneticileri "Ne   yapıp yapıp almalıyız yoksa bizi topa tutarlar" sonucuna vardı ve   bütçeyi arttırdı
Hasta Beşiktaş taraftarı Ahmet Elhüseyni biraz   önce Kartal Yuvası'nı aramış: ''Beşiktaş'ın karizması Quaresma''nın   taslakları gelmiş
İnönü'deki Kartal Yuvası'nı aramışlar hem de...   "Kartal'ın karizması Quaresma" yazan mamüllerin taslakları şu anda   oradaymış...

Ali Ece'den..

Cem Goren

Bugun Besıktasa ındım ve ınmısken Karta Yuvası'na gırdım sordum qua konusunda son durum ne dıye. ALO dedıklerı an urunler cıkıcak haber beklıyoruz dedıler...

CR7

Footballpress`in haberine göre Beşiktaş, Quaresma   transferini bitirdi.

Söz konusu haberde, İnter`e 8 Milyon Euro bonservis ücreti, Quaresma`ya   ise 3 yıl için 7.5 Milyon Euro ödeneceğini iddia etti.

Footballpress.com`da yer alan haberde;

TURKEY/BESIKTAS, Quaresma Transfer Almost Done

`Turkish outfit Besiktas are expected to announce the   transfer  of Inter`s Portuguese wingman Ricardo Quaresma (26) this week.   Sources  state that both sides have agreed to an 8 million euro   transfer fee with  Quaresma agreeing to a 3 year 7.5 million euro deal.`

- Footballpress -

Cem Goren

gel artık gelıceksen gelde kurtulalım...

gel artık ve su baslık QUARESMA BESIKTASIMIZDA olarak degıssın...