Ana Menü

Mustafa Denizli'nin ayıbı | Yemen Ekşioğlu/Fanatik

Başlatan carsi52, Mayıs 03, 2010, 17:40:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

UEFA Ligi'ne gitmeyi garantilemişsin. Yani hedef yok, beklenti yok. Seyirci de yok. Bu demektir ki maçın tadı tuzu da yok.  bu fırsat, bir senedir yüzüne bakmadığın gençleri sahaya sürme zamanı. Diyarbakır'ın da ligde kalması mucizelere bağlı. Beşiktaş takımı en zor şartlarda bile deplasmanda Diyarbakır'dan puan alır. Nitekim 90 dakikanın sonunda da böyle oldu. Benim yorumum: Dün gösterdi ki, Yönetim ne kadar Mustafa Denizli'yle önümüzdeki sezonla ilgili sözleşme imzalamışsa da, artık benim Denizli'ye hiç güvenim yok. Önümüzdeki sezon desteğim de olmayacak. Neden peki...?

Bakın neden: 18 kişilik kadro elime geçti. 18'de İsmail Köybaşı, Rıdvan ve Necip sahada. 93'lü Atınç kulübede. Hayret! 3. kaleci olarak Korcan da kulübede. Beşiktaş 11 tane yabancıdan nasıl kurtulurum diye uğraşıyor. Kurtuluşunun çaresi belli.  yerli oyuncular alıp, eldeki yabancılardan kurtulacaksın. O kaliteliler de hangileri? Gözünün önünde olan Ümit Milli kadrosundaki Rıdvan ve İsmail Köybaşı ile A Milli takımdaki Necip. Bu gençlerin dışında 2 tane daha isim var ki, Ümit Milli takımın değişmez oyuncusu. Onlar da birçok takımdan şu anda teklif almış durumda. Ayrıca Raşit hocanın da gözdeleri olan Erkan Kaş ve Orhan Gülle. Ne olurdu 3 kaleci yerine bu çocuklardan ikisini alsaydın kadroya? Bu takımdaki yabancılardan en az iki-üçünü göndereceğinden, bu iki genci hazırlasaydın ne kaybederdin Denizli? Kısacası esame listeleri elime geldiğinde, maçın sonucu hakkındaki tüm merak duygum yok oldu. Onun içindir ki Denizli değil iki kupa, 12 kupa da getirse Beşiktaş'tan gitmediği müddetçe bu gençlerin önünü kapayacaktır. Bu sebepten Denizli benim için bitmiştir.

Yemen Ekşioğlu / Fanatik

Nede güzel yazmış.Oku bunlarıda utan Mustafa Denizli.
Bölünür senin için uykular!