Ana Menü

Nihat Kahveci : "Hedef olmasa da"

Başlatan CR7, Mayıs 03, 2010, 02:16:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş`ın tecrübeli oyuncusu Nihat Kahveci, Diyarbakırspor maçını   değerlendirirken, "Beşiktaş her zaman galip gelmek için oynar, hedef   olmasa da" dedi..

Nihat Kahveci`nin maç sonrası açıklamaları şu şekilde yer aldı:

"Galip geldiğimiz için mutluyuz. Kritik bir dönem, küme düşmeme   mücadelesi veren Diyarbakırspor`la oynadık haftaya Manisa ile   oynayacağız. Son hafta şampiyonluk mücadelesi veren Bursa ile   karşılaşacağız. Hedefimiz 3 maçta da galip gelmekti, ilkini başardık.   Beşiktaş her zaman galip gelmek için oynar, hedef olmasa da. Beşiktaş   büyük bir camiadır onlara mahçup olmamak adına herkes daha da motive   olmuştu. Çok daha gol atabilirdik. Gol atmama direkler izin vermedi ama   diğer takım arkadaşlarımın attıklarıyla kazandık. Takım olarak iyi   oynadığımızı söyleyebilirim. Önümüzde iki maç var onlara ciddi şekilde   hazırlanacağız. Beşiktaş her zaman sahaya galip gelmek için çıkar.
  Frikikleri kimin kullanacağı topun olduğu yöne göre değişiyor. Hakkını   vermek lazım Tello da çok iyi frikik kullanıyor. Takımın bir numaralı   frikikçisi Telleo. Pozisyona göre konuşuyoruz kimin atacağına. İyi   vuruşlar kullandığımıza inanıyorum ve daha çok duran top gool   bulmalıyız."

Aa
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

Açıklamaya değilde, direkt Nihat Kahveciye yorum yapasım var sadece..

NİHAT KAHVECİ.. Adın yetiyor ulan

harbiden çok seviyorum bu adamı, Kötü oynasada kızamıyorum kızamam..

Çünkü Adın; NİHAT KAHVECİ..

Beşiktaşı beşiktaş yapan değerlerden gerçek beşiktaşlılardan birisin gözümde NİHAT KAHVECİ.

Gelecek Yıl Senin Yılın Olsun Büyük Beşiktaşlı!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Güzel konuşmuş Nihat..

İyi Nihat bu takıma senede 5 maç kazanadırır aslında..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Nouma21

yeni sezonda  flas transfer mi yoksa nihat...? inş
İKÜ_BJk

carsi52

Umarım seneye muhteşem bir patlama yapar ve insanları utandırır.
Güveniyoruz sana Nihat Kahveci.
Bölünür senin için uykular!

BJK_Kübra

Nihat döndüğünde yani sezon başında öyle çok sevinmiştim ki Nihat'ımız döndü diye ama pek faydalı olamadı yani ondan daha çok şey bekliyoduk..Ama olsun o bizim Nihat'ımız seviyoruz herzaman gerçek Beşiktaş'lımız bizim..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Mayıs 03, 2010, 18:23:47
Nihat döndüğünde yani sezon başında öyle çok sevinmiştim ki Nihat'ımız döndü diye ama pek faydalı olamadı yani ondan daha çok şey bekliyoduk..Ama olsun o bizim Nihat'ımız seviyoruz herzaman gerçek Beşiktaş'lımız bizim..
su dusuncelıer bıraz daha katı yasadım sadece...
altın kapılarımız kan oldu tayfun