Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Bi de neredeyse aylardır ilk kez foruma heyecan geldi valla eğer 3-4 şu adı geçen adamlar alınırsa gerçekten taraftar bir anda takıma bağımı gösterir benden demesi yönetim ve bilicin takımı 1 adım gelsin bu taraftar 10 adım gider :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

lanzini riskli iş
ama güvenmeselsrdi bu kadar uğraşmazlardı.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Demba Ba beklerken bir bakmışsınız Semih Şentürk Beşiktaşta ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Lanzini'yi tanımadan şişirmekte, yerin dibine sokmakta yanlış. Oturup 1 maçını izlemedim, zaten futbolcu 1 maçla komple analiz edilemez. Bu kadar uğraşmaya değer mi bilmiyorum, gelirse göreceğiz. Lanzini geleceğimizdir falan çok iddialı laflar.
Marko kaliteli futbolcu, gelirse faydalı olur. Chelsea'de beklediği şansı bulamadı, Bremen'deyken çok iyiydi.

IL Capitano

Erhuna katiliyorum, gelecek filan biraz abarti biz ne gelecekler görduk.  :)  Kesinlikle hic bir fikrim yok bu oyuncu hakkinda. Ya menajerler filan iyi bir vurgun yapacaklar ya da gercekten kumasi kaliteli bir oyuncu. Bekleyip görecegiz. G Amerikali oyunculari ben pek tutmuyorum, kafalari rahat olacak, tepki almayacak, sirti sivazlanacak vs vs sanki bedavaya oynuyorlar. Alman olsun, kuzey avrupali olsun , isini yapacagindan emin ol.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Colgado

lanzini yerine danny daha tecrübeli ama sonuçta bir scout ekibi var ve onlara güvenmeliyiz.
lanzini iyi çıkadabilir bu da bir ihtimal.

NoPasaran

Lanzini geleceğimizdir derken alınma amacından bahsediyoruz..

2-3 sene sonra çok iyi rakamlara takım değiştirebilecek potansiyele sahip..

Bende Marko Marin transferi olursa şu an için yanlış düşünüyorum. Çünkü düşüşe geçmiş bir oyuncu profili var..

Ayrıca sporx e göre Demba Ba da senelik ücret konusunda sıkıntı çıkmış . Hey allam ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Bizim klubun kulturunde oyuncuyu pazarlama yetenegi yok. ya seyirci isyanlarda olur ya da oyuncuyu kadro disi birakir maasini veririrz.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Colgado