Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Chelsea'nin Rus sahibi Abramovich'le yakın dostluğu olan, fanatik Beşiktaşlı olması ile bilinen ve Türk vatandaşlığına geçerek Mansimov olan soyadını Gurbanoğlu olarak değiştiren Azeri işadamı Mübariz Mansimov'un, Abramovich'den Demba Ba ve Marko Marin konusunda Beşiktaş'a yardımcısı olmasını rica ettiği öğrenildi.

Beşiktaş başkanı Fikret  Orman geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Demba Ba ile çok büyük bir beklenti oluşturuldu kamuoyunda. Biz anlaşma sağlamadık. Demba Ba'nın kronik sakatlık problemleri var. 29 yaşındaki bir oyuncu ve alıp satabileceğiniz bir isim değil. İlgilendiğimiz bir oyuncu, ama olmazsa olmazımız değil, açıklamasında bulunmuştu.

Demba Ba'nın sakatlığıyla yakından ilgilenen Önder Özen, Demba Ba'yı Londra'da sağlık taramasından geçirdi. Mübariz Mansimov'un, ricası üzerine Marko Marin ve Demba Ba transferinde Abramovich Beşiktaş'a büyük kolaylık sağladığı öğrenildi.Beşiktaş'lı yetkililerle Londra'da yakından ilgilenen Chelsea heyetinden Beşiktaş'lı yetkililerinin yakın ilgisinden oldukça memnun olduğu ifade edildi.Demba Ba'nın sağlık sonuçlarının gelmesinden sonra Demba Ba ve Marko Marin transferinde Beşiktaş'ın son noktayı koyacağı öğrenildi.

Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Bitmedi şu "Mübariz Mansimov'dan Beşiktaş'a destek-kıyak vs." haberleri. Adamın kulübe en ufak faydası olmadı, her transfer döneminde yıldızları kapıya diziyor gazetelere göre.

Hem yalan haber olduğu Önder Özen'in Demba'nın sakatlığıyla yakından ilgilendiği kısmından belli. Demba'nın kronik bir sakatlığı yok, Özen çıkıp Mame Diouf'la karıştırmış Fikret Orman diye konuşmuştu.

CR7

Mame harbi kronik sakat. Fmde 2 maçta bir 14 gün sakatlanıyor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

Bi deli bi kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkarmaya çalışmış fikoda bilip bilmeden sallamış işte demba kronik sakat diye hey allahım ya.

SeTha

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 14, 2014, 12:02:00
Demba Ba beklerken bir bakmışsınız Semih Şentürk Beşiktaşta ;D
Sen yine iyimsersin. Ben gökhan zanı bekliyorum.

carsi52

Alıntı yapılan: K.D - Temmuz 14, 2014, 20:01:48
Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 14, 2014, 19:44:09
Hatanın neresinden dönülürse kârdır.

Hatasını anlamış yönetim doğru olanı geçte olsa yapmışlar.

hatayı baştan yapmayacaksın abi yapıyorsan da ödenecek tazminatı fikinho ve dostları kendi cebinden çatır çatır ödeyecek. ödemezlersede sağda solda Beşiktaşın 1 kuruşunu boşa harcatmam diye boş muhabbet yapmayacaklar.

Tabi orda haklısın yönetimin yaptığı ayıp.

Transfer olarak yorum yaptım ben ilk olarak işin bu tarafından bakarsan senin dediklerineee katılıyorum.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

seyit ates @seyitatesss  ·  7 dk.
DEMBA BA 7 milyon AURO talep etmiş.Transfer şuan için mümkün gözükmüyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

eRe

Fırat Günayer ‏@firatgunayer  6 dk.
Resmi site Demba Ba'yı yalanlamaya devam etsin..
Chelsea ile el sıkışıldı..Bonservisiyle geliyor..
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Ntvspor Son Dakika..

Beşiktaş Demba ba konusunda Chelsea ile Bonservis konusunda anlaşmaya vardı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ntvspor son dakika robinho beşiktaşta dediği günden beri kırmızı umrumda değil ;D ;D ;D
www.erdemeksi.com

carsi52

Alıntı yapılan: eRe - Temmuz 15, 2014, 15:12:56
ntvspor son dakika robinho beşiktaşta dediği günden beri kırmızı umrumda değil ;D ;D ;D

Hey gidi ya o gün unutulur mu sonu çok kötü hüzün ile bitmişti  ;D
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

River Plate'in genç orta sahası Manuel Lanzini uzun süredir Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alıyor. Siyah beyazlı ekip henüz bonservis konusunda River Plate ile bir anlaşma sağlayamazken Lanzini ülkesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Geçen yılki teklifi neden reddetti?
Lanzini geçen yıl Birleşik Arap Emirlikleri'nden gelen bir transfer teklifini River ile şampiyonluk yaşamak için reddetmişti. Arjantinli oyuncu bunun üstünden uzun bir zaman geçtiğini söylerken, "River ile kalmak benim için en iyi seçenekti. Onlar benim için fedakarlıkta bulundular ve ben de onarla minnet borcumu ödemek istedim. Ne şanslıyız ki sezon sonunda şampiyon olduk. Eğer bir teklif gelirse yine durumu analiz ederim" dedi.

"Seçeneklerimi değerlendireceğim."
Şu anda kesinlikle River Plate'e odaklandığını söyleyen Lanzini, "Seçeneklerimi değerlendireceğim. Kulübüm, ailem ve benim için en iyi kararı vereceğim" diye konuştu.

Beşiktaş için neler söyledi?
Verdiği bu özel röportajda Lanzini'ye Beşiktaş ile ilgili de bir soru soruldu. "Türkiye gibi zayıf bir lige transfer olmayı düşünüyor musun" sorusuna Lanzini şu cevabı verdi: "Beni neler bekleyeceğini analiz edeceğim. Günümüzde futbol oldukça dengeli ve her lig oldukça yarışmacı. Şu anda sadece River Plate'i düşünüyorum."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net