Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Bu saatten sonra basın onunde resmi imzalar atılmadan hic bi transfere inanmam.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Demba ba İstanbula geliyor..

2 saat sonra İstanbulda

Kaynak: haber1903
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Colgado

El Colgado

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 16, 2014, 11:24:41
Demba ba İstanbula geliyor..

2 saat sonra İstanbulda

Kaynak: haber1903
bir insin :(
neme lazım uçağı geri göndeririz yalçın gibi olmasın :D

eRe

inmeside yetmez
imza dicem imza atanlarıda direk gönderir olduk
sanırım bi hazırlık maçına falan çıksın inanalım :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Colgado

hahaha
devre arası oyundan alıp
ya haciii hayde güle güle de diyebiliriz :D

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

SeTha

NoPasaran

Beşiktaş, Senegalli golcü Demba Ba'nın ardından Arjantinli orta saha oyuncusu Manuel Lanzini'nin transferinde de mutlu sona ulaşıyor.

Siyah beyazlı kulüp, 21 yaşındaki genç yeteneğin, formasını giydiği Arjantin'in River Plate kulübünden bonservisini alma konusunda anlaşma sağladı.

Beşiktaş bir süredir gündeminde olan Lanzini için bonservisi konusunda River Plate ile anlaşmış, ancak Arjantin kulübü bonservis vergisini de siyah beyazlı kulübün ödemesini isteyince sorun yaşanmıştı.

Yapılan son görüşmelerde bu pürüz de giderildi ve River Plate direttiği isteğinden vazgeçince anlaşma sağlandı.

Beşiktaş, River Plate'den gelecek onay yazısının ardından Manuel Lanzini'nin transferini resmen açıklayacak ve genç golcü İstanbul'a gelerek sözleşme imzalayacak.

Bu arada Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'da kulüp sponsorları, iş ortakları, loca sahipleri ve davetlilere iftar yemeği verdi. Orman, iftar yemeği sonunda yaptığı konuşmada yemeğe katılanlara stadın yapım sürecinde geçen süre hakkında ve yapılacaklar hakkında bilgi verdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

NoPasaran

Abi Lanzini önemli oyuncu..

Kolay değil satmak..
Bizim nihat işi gibi..

Kriz var.. Satmak zorunda.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

parasıyla değil mi ya
bunlar paragöz işte krizden çıkamasınlar inşallah
boca'ya karşı riverlıydık ama bıraktım bu olaydan sonra
san lorenzo'yu destekliyorum

ERHUN

Bu Lanzini nasıl biri tanıyan, izlemiş (video değil) biri var mı? Ben hiç hevesli beklemiyorum. Arjantinliler bu lige alışamıyor. Son yıllarda ligde hatırladığım Arjantinli Batalla ve birazda Cangele var. Diğerleri yapamadı. Bizim Arjantinlilere bakıyorum Nartallo, Higuain, Delgado. Nartallo'yu bilmediğim için geçiyorum ama izleyenlerin söylediğine göre iyi değilmiş, Higuain geldi oynamadan gitti, Delgado'yu da beğenmiyordum. Şimdi aklıma geldi bir de Scarione ve Belluschi'de Arjantinli, onların performansıda çok dalgalı. 2 hafta efsane olacak gibi oynuyor sonraki 5-10 hafta ortada yoklar, özellikle Scarione bu dediğim için geçerli.