Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

marin zaten lazim ama ben tore yerine aldiklarini dusunuyorum..bizde ikisine yetecek para zor cikar kesin.
Tapatalk - Windows Phone
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Marko gelir mi bilmem ama ben hala Gökhan'ın takıma katılacağını düşünüyorum. Kiralık olarak.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

SeTha

Gökhan demişken yeni hoca Gökhan zanı da istememiş :) o da gelmesin de.

ERHUN

Sağ bek alınacağını düşünmüyorum. Basın toplantılarında da hiç bahsetmiyorlardı. Stoper, sağ açık, ofansif ortasaha, forvet diyorlardı. Sivok kaldığı için yedek stoper olarak Yalçın'ı aldılar bence o mevki için transfer bitti. Demba geldi diyorlar o zaman forvet transferide tamamlandı. Marko gelirse açık transferide tamamlanmış olur. Ofansif ortasahada Lanzini diyorlar, o da gelirse o da tamamlanır. Kayserispor bizim istediğimiz rakama çok yaklaşmış Sefa için, sağ beke en fazla o gelir devşirme olarak. Serdar'dan iyi mi olur kötü mü izlemeden yorum yapamam.

NoPasaran

SAğ ben bencede alınmayacak. zaten yabancı felan alınmasın gereksiz yere..

ayrıca umarım jones kalır..

ben dünya kupasından sonra rahat oynar artık ditorum..

atiba kulübeye
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Jermaine'in kalmak istemediği, yönetime salladığı bir röportaj vardı. Twitterına baktımda yalanlamış, kapım açık yazmış. Dünya kupasındaki gibi oynarsa faydalı olur. Geçen seneki gibi oynayacaksa kontenjan harcamaya gerek yok.

Sivok-Pedro-Atiba-Holosko var şuan. Demba ve Marko gelirse 6 oluyor. Jermaine kalsa 7. Ofansif ortasaha alınsa 8.

Düzeltme: Ramon'u unutmuşum, 9 oluyor. Holosko'yu bir yere yollamak lazım veya Jermaine'i kadroya katmamak lazım.

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Colgado

holosko bjk'de oynayamaz artık oynasa da katkı veremez @ERHUN

ERHUN

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

sabah ben işe giderken yalçın geldiydi ;D ;D işten geldim nete gireyim dedim demba ba diyonuz ;D forumca şaka yapmıyorsunuz di mi ;D sevineyim ona göre
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Bu sene sağ bek Ümit Karaal Sefa Yılmaz olmazsa
Seneye sağ bek Musa Muhammed
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

Marin ve demba nın yanında yalçının gelmesi batmadı valla bana :D şimdi töre ve lanzininin yanına da sabri gelirse batmaz 😂
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)