Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

NoPasaran

eşiktaş Mitroglou ve Lanzini ile son aşamaya geldi... Siyah beyazlıların futbol direktörü Önder Özen, takımdan önce İngiltere'ye giderek, bu iki transferle ilgili temaslarda bulundu.

Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen İngiltere'ye giderek transferlerle ilgili görüşmelerde bulundu.

Siyah beyazlı takımın İngiltere'nin Leeds şehrinde yapacağı hazırlık kampı öncesi Londra'ya giden Özen, Kostas Mitroglou transferi için Fulham kulübü ile temasa geçti. Yunan futbolcunun 1 yıllığına kiralanması için İngiliz ekibi ile son detayları konuşan Özen'in, yönetim kuruluna vereceği raporun ardından transferin sonlanması bekleniyor.

Önder Özen'in Londra'da Manuel Lanzini'nin menajeri ve River Plate yetkilileri ile de görüştüğü öğrenildi. Arjantinli futbolcu için anlaşma zemini arayan siyah beyazlı kulüp, son iki gün için yapılan temasların sonucunu değerlendirecek ve Lanzini konusunda son kararını verecek.

ntvspor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bu Lanzini, Delgado gibi cikmasin, karpuz beklerken kabak tadi vermesinde...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Colgado

NoPasaran

yalcin ile 2 senelik kesin olarak anlasmisiz
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Tapatalk
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Her sezon başı saçmasapan rezilce en az 1 transfer yaparak rezil ediyorsunuz Beşiktaş'ı.

Eneramo,Danny transferlerinden sonra Önder Özen'e olan güvenim baya bi azalmıştı hatta baya bi laf etmiştim sonrasında yinede bi umut bekliyordum.

Fakat galiba artık eminim Önder Özen gerçekten siyasetçi olmalı.

Geldiği günden bu yana konuşmalarıyla kandırmaktan başka hiç bir şey yapmadı.

Yönetimin,Başkanın transfer anlayışını zaten artık hayranlıkla izliyoruz.

Yıllar boyunca şu ülkede 2 büyük yaratmaya çalıştılar Beşiktaş'ı insanların gözünde 3.büyük yapmaya çalıştılar Helal olsun şu yönetim bunu başardı.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Demba Ba'da bitmiş, Yalçın'dan önce onu açıklayacaklar tepki çekmemek için diye haberler var.

carsi52

Bence Yalçın Ayhan transferi konuşulması diye yalandan haber yapıp olamıyorum.

Hiç umutların yani Demba ba diye.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Yeni takım arkadaşı Ersan'la:

Futbol A takımdan sorumlu yönetici Mete Vardar'la:

NoPasaran

Bugün Habertürkte dedikleri konuya katılmamak imkansız..

Artık Beşiktaşı kimse takmıyor, kim 4. yıldızı takacak onu merak ediyor kamuoyu..

Haksız değil..

Fikret Orman yönetiminin en büyük hatalarıdnan birisi budur. Beşiktaşı küçük düşürdüler umarım kısa sürede başarı elde bilecek şeyler olur yoksa işler çok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

yalçın alternatif bir futbolcu. gelmesinin sakıncası ne?

NoPasaran

Yalçın için demiyorum eleştirim genel anlamda..

Ben Yalçın, Serdal Kesimal yada Bekir farketmez lazımdı bir yerli savunmacı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

bjk mutlaka iyi transfer yapacaktır.
benim bu konuda inancım tam.
ama ekonomik olarak ince eleyip sık dokuyorlar.
demba ba geldiğinde olimpiyat'ta bize katkısı ne olacak?
bence bu sene genç oyuncu alıp gelecek yıla hazırlık yapmalıydık.

NoPasaran

Transferin sessiz ekiplerinden Beşiktaş, suskunluğunu Chelsea'nin Senegalli golcüsü Demba Ba'yı transfer ederek bozdu!

Demba Ba, çok uzun süredir Beşiktaş'ın transfer listesinin en tepesinde yer alıyordu. Chelsea ile daha önce de birçok defa pazarlık masasına oturmuş ancak transfer bir türlü sonuçlandırılamamıştı. Ancak taraflar bugün itibariyle Senegalli golcünün transferi konusunda anlaşmaya vardı. Oyuncu ile yıllık 2 milyon 500 bin euro + maç başı ücretten 3 yıllığına el sıkışan Kartal, Chelsea'ye ise 5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Demba Ba Chelsea'ye 7 milyon pound'a mâl olmuştu.  Transfer ödeme planının ayarlanmasının ardından resmiyete dökülecek.

Hoffenheim'da parladı

Kariyerine Fransa'nın FC Rouen takımında başlayan 29 yaşındaki oyuncu, bir senelik Belçika macerasının ardından Almanya'nın Hoffenheim takımına transfer oldu.

O dönem Bundesliga'da aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çeken Hoffenheim'da sol açık/forvet pozisyonlarında görev yapan Demba Ba, güçlüğü fiziği ve golcülüğü sayesinde ligin en iyi oyuncularından biri olmayı başardı. 3.5 yıl oynadığı Hoffenheim ile toplamda 106 maçta 40 gol kaydeden 1.89m boyundaki yıldız isim, daha sonra West Ham United'a imza atarak Premier Lig'in yolunu tuttu.

Newcastle ile zirveye çıktı

Yarım sezon oynadığı West Ham'da 13 maçta 7 gol kaydeden Demba Ba, kulübünün küme düşmesi ile birlikte serbest kaldı. Bonservisini eline aldıktan kısa bir süre sonra Newcastle United'a imza atan Ba, siyah beyazlı ekipte çıktığı 58 maçta 29 gol atarak kalitesini ispatlamayı başardı.

Üstün performansı nedeniyle büyük takımların dikkatini çeken Ba, geçtiğimiz sezonun devre arasında 8 milyon 500 bin euro karşılığında Chelsea'ye transfer oldu. Burada genelde Eto'o ve Torres'in golgesinde kalan Afrikalı golcü, toplamda çıktığı 51 maçta 14 gol kaydetti. Hoffenheim'dan sonra gittiği bütün takımlarda forvet pozisyonunda oynayan Ba'nın geride kalan sezonda ise 29 maçta 8 golü var.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net