Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Ayrıca teknik direktöre başkana kızıyoruz genelde. Ama futbolcular onlardan daha suçlu.

Mesela serdar kurtuluş taca atsa ya da almeida biraz daha ayağının dibine girse olcay biraz daha etrafına bakarak oynasa ya da oğuzhan biraz daha fitness çalışıp kas kütlesini artırsa bunları konuşmazdık.

Ben futbolcu olsam her maçtan sonra evime gider maçımı izler nerede hata yapıyorum ya da hangi özelliğimi geliştirmeliyim diye düşünürdüm. Bunlar tv'den görülebilecek kadar basit şeyler. club'lara da giderim eğlenirim cevizde kırarım ama bunlara bilhassa dikkat ederim.

Anlatmak istediğim başta söylediğim gibi T.D ekibi , başkan ve ekibi suçlu olduğundan daha fazlasını oyunculara pay biçiyorum ben. O yüzden bu kadar ılımlıyım yönetime.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Parasız bir şey olmuyor.

Örnek PSG örnek city örnek Chelsea örnek Monaco
Keşke Araplar veya Ruslar alabilse şu kulübü. Halkın takımı diye diye bi kulağımızın arkası kaldı 

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

buna tam katılamam.
bvb, atletico bu takımlar da başarılı.
şu an konumu kötü olsa dahi montpeiller psg'yi geçip şampiyon oldu.
süreç önemli bence ve doğru bir isim.
önder özen mesela 4 tane oyuncu bulup getirmeli bu takıma yoksa gomis'i, diego'yu keşfetmeye gerek yok ki.
ve alt yapıdan oyuncu çıkmalı!

galaxy note II - tapatalk

CR7

Bvb Atletico başka?
Bvb nin bu sezon yediği puan farkı?
Montpellier in bu sezonki konumu hatta 2 sezondur.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

her sezon saydığın takımlar şampiyon olamıyor ama böyle de bir gerçek var.
bvb, oyuncularını kaybetti malesef.
bu tarz yapılanmalarda istikrar şart.
montpeiller'in konumunu kendim de belirttim ama ona rağmen psg geçip şampiyon olmaları başarıdır.
ben yabancı sermayeye şu an için karşıyım.

galaxy note II - tapatalk

ERHUN

Filip Holosko -> İBB
Kerim Frei -> Kasımpaşa, İBB (bilgi yok ama muhtemelen kiralıktır)

Sefa Yılmaz (Kayserispor) -> Beşiktaş : 2m€'ya kadar çıkmışız, 3m€ istiyorlarmış
Koray Altınay (Ç.Rizespor) -> Beşiktaş : Tanju+para teklif etmişiz

K.D

Sefa ve koray güzel olur korayla beraber sivok gidip kaliteli yabacı stoper iyi olur açıkcası bence kerim 3 kulvarda devam edeceksel ihtiyaç olacak kalitede vir futbolcu tabi onu gönderip 2 tane süper kanat alacaklarsa o ayrı ama yapmayacaklarına göre kerim kalmalı ama filipin yolu açık olsun :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

@NoPasaran Ludovic Sylvestre'yi yazana sordum aslı astarı nedir diye. Çaykur Rize'ye sormuşuz, tesislerinde konuşulmuş ama pek niyetli değilmişiz gibi. Yalnız dediği bir şey var Bafetimbi Gomis olmazsa diye Leonard Kweuke'yle ciddi ilgileniyormuşuz. TD'de her takımın yönetimine yakın kişiler oluyor, bizim kulüplerin profesyonelliği, yönetim tarzı malum olduğundan bu bilgilerin sızması kolay oluyor tabii.

ilhan mansız_melis

Türkiye'den oyuncu alacaksan hem de bu yabancı oyuncu olacaksa üst düzey olmalı.

Kweuke ? Bilemiyorum..

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Ali Adnan'ı Fiorentina, Osasuna ve Lyon istemiş.
Ludovic Sylvestre'yi Fulham ve Burnley istemiş.

Kweuke, Prag zamanından beğendiğim bir futbolcu. Fiziği falanda yerinde. Lig-kupa falan gayet iyi götürür ama Avrupa'da başarı istiyorsak daha üst klasmandan futbolcu bakmalıyız.

NoPasaran

Benim gördüklerimi başkanda görecektir..

Seneye biz yine Şampiyon olamayız.

Bugünden belli oluyor bu ne yalan konuşayım..

Planlama felan hiç bişey doğru dürüst yapıldığına inanmıyorum

Ancak sen kweuke felan alıp takıma koyarsan o taraftar seni affetmez...

Başkanın bu yüzden bu hatalara düşeceğini sanmıyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Rodrigo Moledo yeni stoperimiz olabilirmiş. Metalist kharkiv futbolcusu. 27 yaşında Bir kere brezilya milli takım forması giymiş o da şiliyle özel maçta. Bilen varsa birşeyler paylaşabilir.

Ben brezilyalı stoper çok isterim. Ronaldo,zago,luciano vs vs

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

Rodrigo - Pedro ikilisi olabilir defansta ama türkiye liginde zor 5 yabancı nkuralı olduğundan dolayı

That's me.

ERHUN

Moledo takip ettiğim biri değildi, tanımıyorum. 2013'te Harkiv'e gelmiş.

Ligde 12 maçta forma giyip 1 gol atmış 4 sarı kart görmüş, 11 maça ilk 11'de başlamış toplam 1081 dakika forma giymiş.
Kupada 2 maçta forma giyip 1 gol atmış, 2 maçtada 11'de başlamış toplam 120 dakika forma giymiş.

Transfermarketi güncellemede olduğu için bir kaç gündür giremiyorum, doğrulayamadım ama dün bir haber vardı 2013'ün Kasım'ından beri mi ne forma giymemiş sakatlıklardan dolayı.

ERHUN

Mame Diouf haberini gördüm az önce ligtv'de. Çok iyi olur.